• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش ویژه انواع عطر اصل و کپی با قیمت مناسب

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
سلام من سلیقه مو شرح میدم لطفا چند کار خوب پیشنهاد بدید

از بوی خیلی شیرین، خیلی گرم ، تند و تیز خوشم نیاد. (درحد نرمال گرم و شیرین مشکلی نداره مثلا قبلا وان میلیون و هوگو باس داشتم راضی بودم)
رایحه های مورد علاقمه م: تلخ، چوبی ، خاک و زمین، دودی، میوه ای، شاد و مفرح، ملایم
کار های زیادی تست نکردم.. ولی بوی کار لالیک و کرید اونتوس رو فوق العاده می پسندم.. یه اسانس مونت بلنک هم گرفتم نمیدونم کدوم مدل بود بوی میوه (تو مایه های
طالبی، خیار میداد) و خیلی دوس داشتم. بوی کول واتر رو می پسندم. تق هرمس هم خوبه ولی یه مقدار اون حس ترشی و تند و تیزی که داره نپسندیدم وان میلیون و 212 vip و هوگو باس هم داشتم راضی بودم.. لطفا چند کار خوب بهم معرفی کنید با اولویت زیبایی رایحه و پخش بو
اینا چطورن: (چندتا رو بگید حذف کنم اگه به سلیقه م نمیخوره با این تفاسیر)
guccy by guccy
guccy guilty
issey myaki
aramis,900
hugo man
hugo black bottled
ch men
creed
belu de chanel
dior homme intense
fahrenhight
lalique
armani code
azzaro pour homme
kenzo pour home
champion
dunhill brown
mont blank legend
acqua di gio
light blue
d g the one
azzaro chrome
aqva pour home
سلام بر شما دوست گرامی
از لیستی که نوشتید مثلا آزارو پور هوم رو lمیشه یه کار تقریبا گیاهی و با رایحه کاملا مردانه توصیف کرد اینقدر طرفدار داره که هر چند یکبار وقتی در اسمارت کالکشن میاد
به فاصله کمی دوباره تموم میشه
عطر های برند گوچی بسیار رایحه شیکی دارن مثلا گوچی بای گوچی خوب یه ذره تنباکویی به حساب میاد ولی واقعا بوی خوبی داره،گوچی گیلتی هم ملایمه و تقریبا میشه گفت هیچکس رو اذیت نمیکنه
در کل عطر های این برند با وجود اینکه رایحه های بسیار قابل قبولی دارن ولی در پخش بو ماندگاری متوسط به پایین محسوب میشن
آزارو کروم هم واقعا برای فصل گرما توصیه میشه یه عطر بسیار فرش که احساس تازگی و شادابی بسیاری بهتون میده گرچه اگر میخواید همین بو رو با کیفیت بهتر تجربه کنید منCK one رو پیشنهاد میدم
الان که صحبت کار های خنک شد بهتره اشاره ای هم به آکوا دجیو بشه عطری بسیار عالی که متاسفانه ماندگاری کمی داره بعضی ها نسخه اسنزا اون رو توصیه میکنن بخاطر ماندگاری بهتر ولی
خوب فکر میکنم اون نسخه با این مقداری تفاوت در رایحه دارن و اسنزا گیاهی هست تقریبا
اجازه بدید که بخاطر اینکه صحبتم خیلی طولانی نشه و حوصله شما و سایر دوستان سر نره بقیه عطر ها رو در یک پست دیگه اشاره ای بهشون کنم

DARK FEAR

Registered User
لایک‌ها
45
سلام بر شما دوست گرامی
از لیستی که نوشتید مثلا آزارو پور هوم رو lمیشه یه کار تقریبا گیاهی و با رایحه کاملا مردانه توصیف کرد اینقدر طرفدار داره که هر چند یکبار وقتی در اسمارت کالکشن میاد
به فاصله کمی دوباره تموم میشه
عطر های برند گوچی بسیار رایحه شیکی دارن مثلا گوچی بای گوچی خوب یه ذره تنباکویی به حساب میاد ولی واقعا بوی خوبی داره،گوچی گیلتی هم ملایمه و تقریبا میشه گفت هیچکس رو اذیت نمیکنه
در کل عطر های این برند با وجود اینکه رایحه های بسیار قابل قبولی دارن ولی در پخش بو ماندگاری متوسط به پایین محسوب میشن
آزارو کروم هم واقعا برای فصل گرما توصیه میشه یه عطر بسیار فرش که احساس تازگی و شادابی بسیاری بهتون میده گرچه اگر میخواید همین بو رو با کیفیت بهتر تجربه کنید منCK one رو پیشنهاد میدم
الان که صحبت کار های خنک شد بهتره اشاره ای هم به آکوا دجیو بشه عطری بسیار عالی که متاسفانه ماندگاری کمی داره بعضی ها نسخه اسنزا اون رو توصیه میکنن بخاطر ماندگاری بهتر ولی
خوب فکر میکنم اون نسخه با این مقداری تفاوت در رایحه دارن و اسنزا گیاهی هست تقریبا
اجازه بدید که بخاطر اینکه صحبتم خیلی طولانی نشه و حوصله شما و سایر دوستان سر نره بقیه عطر ها رو در یک پست دیگه اشاره ای بهشون کنم
خیلی متشکر از توضیحات
امروز من چند کار اسمارت رو تست کردم.. هنوز وقت زیادی نذاشتم و نتونستم به خوبی تست کنم.. اما میتونم بگم اونتوس کریدش معرکه بود.. اصلا انتظار نداشتم رایحه ش
تا این حد نزدیک باشه و چنین پخشی داشته باشه. من دو سری اسانس کرید گرفته بودم یک سری 10 گرم ، 10 تومن که اصـــــــــلا شباهتی به بوی اصلی نداشت. یک سری
هم 10 گرم 25 خریدم شبهاهتش خیلی خوب بود ولی پخش نداشت. اما این اسمارتش واقعا جالب بود برام. لالیک هم تست کردم خیلی خوب بود. بلگاری اکوا تست کردم بوش
خیلی پسندیدم اما نه پخش داشت نه ماندگاری فوق العاده ضعیف بود .. (درسته کار خنکه اما این کار دیگه واقعا ضعیف بود پخشش ولی خیلی خوش بو بود.. به درد این میخوره
هر نیم ساعت بزنی فرش بشی :)) من که از این به بعد مشتری پر و پا قرص اسمارت هستم :)
من کلا خیلی زود شامه م اشباء میشه و نمیتونم تو مغازه برم چند کار رو تست کنم. به نظرم بهترین راهکار واسه افرادی مثل من اینه که اول به صورت بو نکرده، نمونه اسمارت 15
میل رو بخرن ، درسته که کار اصلی نمیشه اما به راحتی به فضای کار آشنا میشن تا حد خیلی خوبی. بعد اگه خواستن میتونن یا 100 میلشو بگیرن یا اگه بودجه داشتن اصلشو تهیه کنن

Last edited:

ciel2050

Registered User
لایک‌ها
66
سلام خدمت شما دوست عزیز

نمیدونم یا من زیادی سخت پسندم یا عطر هایی که من میخوام کمتر تولید میشن

من یه عطر تلخ و خنک میخوام برای فصل بهار و تابستون

اگه میشه یه عطر خوب که از لحاظ ماندگاری خوب باشه و بوشم خوب پخش بشه معرفی کنید

اگرم امکانش هست یه عطر نچندادن معروف باشه چون یکم حساسم روی این موضوع

InTheSky

Registered User
لایک‌ها
20
سلام دوست عزیز
اگر زحمتی نیست چند تا از عطرهای مردونه که برای بهار و تابستون مناسب باشه و در محیط اداری و رسمی استفاده می شه را معرفی کنید.

پیشاپیش ازتون سپاسگذارم

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
سلام خدمت شما دوست عزیز

نمیدونم یا من زیادی سخت پسندم یا عطر هایی که من میخوام کمتر تولید میشن

من یه عطر تلخ و خنک میخوام برای فصل بهار و تابستون

اگه میشه یه عطر خوب که از لحاظ ماندگاری خوب باشه و بوشم خوب پخش بشه معرفی کنید

اگرم امکانش هست یه عطر نچندادن معروف باشه چون یکم حساسم روی این موضوع

سلام دوست عزیز
اگر زحمتی نیست چند تا از عطرهای مردونه که برای بهار و تابستون مناسب باشه و در محیط اداری و رسمی استفاده می شه را معرفی کنید.

پیشاپیش ازتون سپاسگذارم
سلام
خوب چند دو تا ارسال دوستان تقریبا در مورد یه موضوع بود با همدیگه جواب میدم
اولین عطری که به ذهنم میرسه Acqua di Gio Essenza هستش مخصوصا که اینروز ها کپی ریو اونم اومده و دوستان میتونن با توجه به بودجه شون یکی رو انتخاب کنن
توصیه ام به تمام دوستانی که این صفحه رو مطالعه میکنن اینه که توضیحی یکی از دوستان در یکی از کامنتها در مورد full wearing و refresh دادن رو با دقت مطالعه کنن
چون حاوی اطلاعات بسیار مفیدی هست:
http://www.atrafshan.ir/view/1494/Acqua+di+Gio+Essenza
کار دومی که میشه معرفی کرد Acqua Essenziale هستش شاید در ابتدا قیمت اون بالا بنظر بیاد اما با توجه به ماندگاری بالای اون قابل توجیه هستش:
http://www.atrafshan.ir/view/1600/Acqua+Essenziale
سومین کاری که به ذهنم میرسه Blue Touch از برند Franck Olivier هستش عطری ارجینال اما با قیمتی مناسب و دارای شباهت با Acqua di Gio:
http://www.atrafshan.ir/view/1899/Blue+Touch
در یه پست دیگه سعی میکنم باز هم چند تا کار رو خدمت تون معرفی کنم ...

ciel2050

Registered User
لایک‌ها
66
سلام
خوب چند دو تا ارسال دوستان تقریبا در مورد یه موضوع بود با همدیگه جواب میدم
اولین عطری که به ذهنم میرسه Acqua di Gio Essenza هستش مخصوصا که اینروز ها کپی ریو اونم اومده و دوستان میتونن با توجه به بودجه شون یکی رو انتخاب کنن
توصیه ام به تمام دوستانی که این صفحه رو مطالعه میکنن اینه که توضیحی یکی از دوستان در یکی از کامنتها در مورد full wearing و refresh دادن رو با دقت مطالعه کنن
چون حاوی اطلاعات بسیار مفیدی هست:
http://www.atrafshan.ir/view/1494/Acqua+di+Gio+Essenza
کار دومی که میشه معرفی کرد Acqua Essenziale هستش شاید در ابتدا قیمت اون بالا بنظر بیاد اما با توجه به ماندگاری بالای اون قابل توجیه هستش:
http://www.atrafshan.ir/view/1600/Acqua+Essenziale
سومین کاری که به ذهنم میرسه Blue Touch از برند Franck Olivier هستش عطری ارجینال اما با قیمتی مناسب و دارای شباهت با Acqua di Gio:
http://www.atrafshan.ir/view/1899/Blue+Touch
در یه پست دیگه سعی میکنم باز هم چند تا کار رو خدمت تون معرفی کنم ...
سلام

اگه امکانش هست قیمت عطر اولی و اخری رو برام بفرستید با تشکر

ganboo

Registered User
لایک‌ها
259
درود
ادکلن رویال سبز موجود دارید اصل؟
لطف میکنید قیمتشو اگه موجود هست بفرمایید؟

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
درود
ادکلن رویال سبز موجود دارید اصل؟
لطف میکنید قیمتشو اگه موجود هست بفرمایید؟
سلام بر شما
والله فعلا که بازار پر شده از چینی هاش متاسفانه نه فقط رویال بلکه بقیه محصولات رصاصی مثل بلوفور من و...
الان فقط آبی شو دارم اصلی ولی هفته بعد احتمالا برام میاد قیمت شو خدمت تون عرض میکنم

ganboo

Registered User
لایک‌ها
259
سلام بر شما
والله فعلا که بازار پر شده از چینی هاش متاسفانه نه فقط رویال بلکه بقیه محصولات رصاصی مثل بلوفور من و...
الان فقط آبی شو دارم اصلی ولی هفته بعد احتمالا برام میاد قیمت شو خدمت تون عرض میکنم
ممنون میشم.

Sent from my D6503 using Tapatalk

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
٢١٢ اصلي داري

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
قيمّت و عكس لطفا

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
قیمت رو الان براتون میفرستم ولی برای عکس باید تا فردا صبر کنید،البته لطفا اول بفرمایید کدوم مدل چون چند مدل مختلف داره و قیمت ها تفاوت دارن

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
من اصلی میخوام
۲۱۲ مردانه قهوه ای رنگ

Sent from my SM-A800I using Tapatalk

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
برای من هم قیمت بدید
لالیک noir هم آگه ممکنه

InTheSky

Registered User
لایک‌ها
20
سلام و وقت بخیر

لطف می کنید قیمت Acqua di Gio Essenza را برام بفرستید.
سپاس

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
3,002
سلام
توی 15 میل هاتون یه چند تا عطر که طرف رو جذب خودش کنه بوی خوبی داشته باشه معرفی کنید

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
سلام و وقت بخیر

لطف می کنید قیمت Acqua di Gio Essenza را برام بفرستید.
سپاس
سلام
قیمت براتون ارسال شد دوست گرامی

سلام
توی 15 میل هاتون یه چند تا عطر که طرف رو جذب خودش کنه بوی خوبی داشته باشه معرفی کنید
سلام
چند تا عطر خیلی خوب برای این فصل(گرچه عطر سلیقه ای هستش و ممکنه عطری که بنظر شما خوشبو هستش بنظر یکی دیگه از دوستان متوسط یا حتی غیر قابل تحمل باشه و بالعکس)
در مورد قسمت اول جمله تون هم باز چون خیلی از دوستان همین سوال رو از من پرسیدن ترجیح میدم همینجا جواب بدم چون سوال رایجی هست: عطر بخصوصی با چنین ویژگی خاصی نداریم
و همانطور که اشاره کردم همه عطر ها برای تمامی افراد بر حسب سلیقه ممکنه مورد پسند و یا عدم پسند قرار بگیره اگر کس دیگه ای هم چیزی غیر ازین گفت به نظر من واقعیت نداره

بالا