برگزیده های پرشین تولز

فروش و واگذاری امتیاز قالب پرشین تولز

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
ما کپی رایت سازنده ی انجمن ساز و سازنده ی قالب رو داریم حذف می کنیم بعد از دیگران انتظار داریم اسم ادیت کننده ی قالب رو حذف نکنه!

تو ایران اصلا چیزی به معنای حقیقی کلمه "کپی رایت" وجود نداره که ما بخوایم مدافع حقوقش باشیم!

کار درستی نیست دیگه
بعدشم هیچ وقت نگو سازنده قالب ! بیس اکثر قالبها همین قالب دیفالت هست.. و منم قالب دیفالت رو به این صورت در آوردم.

به نظر من کار ایشون اشکالی نداره و درست بوده. قالب که مال شما نبوده ، شما یسری تغییراتی توش دادین و به ایشون فروختین - پولی هم که گرفتین بابت این تغییرات بوده- ، خب حالا هم ایشون به دلخواه خودش یسری تغییرات دیگه تو قالب داده که یکیش حذف نام و لینک شما بوده . حالا هم طبق گفته خود شما میتونه رایگان در اختیار من قرار بده :D ، منم که قراردادی با شما ندارم ،نام و لینک خودمو میزنم توش و میفروشمش :)

شما قبل از فروش باید شرط و شروطت رو میذاشتی

بالا توضیح دادم بیس اکثر قالبها دیفالت هست ، این یه سری تغییرات رو که اینقدر آسون به زبون میاری دهن من سرویس شد تا به این شکل بشه !
کار آسونی اگه بود سایتهای متفرقه ویبولتین تا الان ساخته بودنش.

من با تغییراتی که میخواد بده مشکلی ندارم ، مثلا تغییر رنگ و .. اما کپی رایت جزء تغییرات بحساب نمیاد و حفظ اثر سازنده هستش.

پ.ن : باش تا قالب دستت بیاد :دی

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,941
این تغییرات اینقدر بچه گانست که ادم شرمش میاد به خاطرش پول بگیره . شما دیگه کی هستین . وقتی قالب خفن چیت چت به صورت رایگان ریپ و برای دانلود قرار داده میشه شما انتظار داری ملت برای این قالب دیفالت پول بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (o_O)

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
این تغییرات اینقدر بچه گانست که ادم شرمش میاد به خاطرش پول بگیره . شما دیگه کی هستین . وقتی قالب خفن چیت چت به صورت رایگان ریپ و برای دانلود قرار داده میشه شما انتظار داری ملت برای این قالب دیفالت پول بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (o_O)

لطف میکنید بگید همین تغییرات بچه گانه رو سایتهای دیگه براتون انجام بدن ؟!

این چیزا رو به من نگید خواهشا ! خودم قالب هم فارسی میکنم ، چندتا float رو right کردن میشه کار خفن بعد این قالبی که من درست کردم رو بدید ببینم با راست چین کردن معمولی که انجام میدن به این شکل در میاد ؟

جالبه چندتا از دوستان (که یکیش هم تو همین تاپیک پست داده) قالب به اصطلاح راستچین شده یه سایت معروفی ! رو نصب کرد کلی مشکل داشت که براش ادیت کردم..

چشماتونم یکم باز کنید پست اول رو بخونید میبینید که قالب رو اول میخواستم رایگان بدم که به علت نمک نشناسی یه سری از کاربرا و پستهای قبلی صفحه قبل دلم نیومد برای کاری که زحمت کشیدم رایگان بدم بیرون و عوض خسته نباشی این پستها و زخم زبون زدنا رو بشنوم .

پ.ن : همین قالب دیفالت رو خیلی ها دنبالشن !
3.gif

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,941
تا حالا نشنیده بودم کسی بگه قالب دیفالت رو راست چین کردم =)))))))))))) . الان دیگه بیشتر قالب ها که برای vb ساخته میشن هم RTL هستن هم LTR . شما میتونی بگی پست بیت رو چپ چین کردم :lol:

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
تا حالا نشنیده بودم کسی بگه قالب دیفالت رو راست چین کردم =)))))))))))) . الان دیگه بیشتر قالب ها که برای vb ساخته میشن هم RTL هستن هم LTR . شما میتونی بگی پست بیت رو چپ چین کردم :lol:

قالب هایی که مثال زدی رو گفتم نه این قالب رو ، درست بخون عزیزم ..

یه سوال کن از مدیر این سایت ، این قالبِ خود سایت پرشین تولز چون از زبان انگلیسی استفاده میکنه (تو ورژن 3.8 که شما یادت نمیاد فقط زبان انگلیسی در دسترس کاربر بود) به این صورت شده ، یعنی یه سری از جاهایی که خواسته رو اومده فارسی کرده (شده فارسی ساز ) و به باقی قسمت ها دست نزده ( مثل پست بیت ، یا قسمت لاگین و...)

چرا پست اول رو نمیخونی درست که نیام دوباره برات توضیح بدم ؟

همونطور که میدونید قالب پرشین تولز چپ چین هست ، در واقع پرشین تولز از زبان انگلیسی استفاده میکنه و زبان دیفالتش هست و بعضی قسمت ها رو اومدن فارسی کردن !

اما روی قالب کار کردم و تونستم بدون دستکاری روی زبان ، قالب رو چپ چین کنم ! یعنی روی فارسی ساز (که قالب راست چین میشه ) این قالب چپ چین هست.

بالا