برگزیده های پرشین تولز

فروش پاک پیسی های کمیاب

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حامد خان میشه در مورد گارانتی اینترنشنال و اینکه آیا تو ایران اصلا فایده ای داره یا نه توضیح بدید؟؟؟؟

در مورد گارانتی اینتر نشنال باید بگم که تمام این گوشی ها دارای برگه گارانتی اینترنشنال هستند که عموما نسبت به گارانتی های وطنی مدت اعتبار طولانی تر (تا 2 سال) دارند و موارد زیادی رو ساپورت میکنند و اینطور نیست که همه چیز رو بگن شامل گارانتی نمیشه!
برای مثال تا الان در مورد دو تا گوشی که مشکل داشتن، بدون هیچ هزینه ای (به غیر از هزینه حمل ونقل ) حتی مادربرد گوشی رو عوض کردند.

همشو نو داری ؟
دست دو یا استوک نداری ؟

با سلام،
در حال حاضر فقط یدونه F900 دست دو هست،که کاملا سالمه.اگه خواستید بهم خبر بدید.
ضمنا بزودی پست اول رو آپدیت میکنم که هم چند مدل اضافه میشه و هم قیمت ها در بعضی موارد کاهش چشمگیری خواهند داشت.بنابراین تا قبل آپدیت اگه مدلی مد نظرتون هست برام پ خ بذارید تا قیمت روز رو بگم.

P30star

Registered User
لایک‌ها
208
در مورد گارانتی اینتر نشنال باید بگم که تمام این گوشی ها دارای برگه گارانتی اینترنشنال هستند که عموما نسبت به گارانتی های وطنی مدت اعتبار طولانی تر (تا 2 سال) دارند و موارد زیادی رو ساپورت میکنند و اینطور نیست که همه چیز رو بگن شامل گارانتی نمیشه!
برای مثال تا الان در مورد دو تا گوشی که مشکل داشتن، بدون هیچ هزینه ای (به غیر از هزینه حمل ونقل ) حتی مادربرد گوشی رو عوض کردند.

با سلام،
در حال حاضر فقط یدونه F900 دست دو هست،که کاملا سالمه.اگه خواستید بهم خبر بدید.
ضمنا بزودی پست اول رو آپدیت میکنم که هم چند مدل اضافه میشه و هم قیمت ها در بعضی موارد کاهش چشمگیری خواهند داشت.بنابراین تا قبل آپدیت اگه مدلی مد نظرتون هست برام پ خ بذارید تا قیمت روز رو بگم.
کدوم رو داری الجی یا ایسر

acer-f900-00.jpg

prada-ii-1.jpg

قیمت رو برام PM کن

gba

Registered User
لایک‌ها
25
nexus نمی خوای بیاری؟
ممنون میشم واسه من هم Pm کنی

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

hreza66

Registered User
لایک‌ها
0
آقا این Acer Liquid رو کی میاری
قیمتش حدودا چقدره؟

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا این Acer Liquid رو کی میاری
قیمتش حدودا چقدره؟

یا سلام،
به احتمال زیاد این سری از گوشی ها تا یک ماه و نیم دیگه میرسه.البته به موقع من قیمت ها و مدل ها رو تو پست اول آپدیت میکنم که هر کی خواست سفارش بذاره.
در مورد قیمت نمیتونم دقیق بگم،اما حوالی 600 در میاد احتمالاً.

cocain

Registered User
لایک‌ها
129
pm دادم چک کنید

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببخشید i phone هم دارین برا فروش؟

در مورد iphone تا حال نتونستم با قیمت مناسبی پیدا کنم .ولی اگه سایتی خارج از ایران سراغ دارید که قیمت مناسبی داره، معرفی کنید که ببینم میشه تهیه کرد ازش یا نه.

Toshiba G910 ولیرلس و جی پی اس هم داره؟

بله،هم وایرلس داره هم GPS.اتفاقا GPS قویی داره.
ضمنا از این گوشی الان فقط یدونه مونده که قیمتش هم استثناً 300 تومن گذاشتم.

Last edited:

alishabani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من eten v900 ميخوام چنده و كي مياري

kalepoook

Registered User
لایک‌ها
37
سلام
من به دنبال یه ویوا کارکرده هستم،از تهران یا حومه باشه که حضوری خدمت برسم ممنون میشم.

daneshniya

Registered User
لایک‌ها
4
دوست عزيز TG01 سراغ نداري براي من ، سياه يا سفيد

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴

@حامد@

Registered User
لایک‌ها
71
با اجازه از صاحب تاپیک ، خواستم تنها بگم که دوستان وقتی قصد خرید گوشی هایی از این برند ها رو دارند که معمولا کمتر شناخته شده هستند حتما و حتما به سایت gsmarena مراجعه کنند و نظرات گروهی از کاربرانی که اون گوشی رو داشتند بخونند تا از رضایتمندی یا نارضایتی انها مطلع بشوند .

هدف بنده حقیر خراب کردن کاسبی این دوست عزیزمون نیست . فقط لازم دیدم یک توضیح کوچک درباره این گوشیهای که کمتر شناخته شده هستند داده باشم برای مثال گوشی زیر رو بررسی می کنیم :

لینک مورد نظر که می تونید مراجعه کنید و نظرات کاربران رو بخونید

در رابطه با گوشی G910 توشیبا به نظر بیشتر خریداران ناراضی بودند . به سایت Gsmarena که سر بزنید و این گوشی رو سرچ کنید

من 10 12 نظر اولیه کاربران رو خوندم که اکثرا از گوشی نالیدند .

برای مثال :

just after 4 mounths suddenly turnoff and never turn again ...its absulutly rubish...in 4 mounths full of hangigng bad voice and turn off without any reason... paid 400 $ in to the these sheet
.

ترجمه : تنها بعد از 4 ماه ناگهان گوشی خاموش شد و دیگه روشن نشد ...... به معنای واقعی یک گوشی اشغال هست ... توی این 4 ماه انواع و اقسام هنگ کردن ها رو داشت ... صدای بد و خاموش شدنهای بدون دلیل .........

نظر یک کاربر دیگر :

i bought this phone one month ago.it is not ideal phone.especially need charging frequenty in 1 day.my phone shut down spontaneusly. the time of received message is wrong.but maybe solve this problem by change or updatig programe.please help me for above problem.thanks

یک ماه پیش این گوشی رو خریدم . یک گوشی ایده ال نیست بویژه که نیاز به شارژهای مکرر در طول یک روز داره . گوشی من خودبخود خاموش میشد . زمان دریافن پیامک ها اشتباه بود اما فکر کنم که بشه با تغییر یا اپدیت برنامه رفع کرد . به من دررفع مشکلات مذکور کمک کنید . ممنون !

یک کاربر دیگر :

now my phone not working.just started widows mobile the green background only.how to reset or format for this toshiba portege?plz help me anyone.thanks :)

خب الان دیگه گوشیم کار نمی کنه ! فقط تو صفحه سبز ویندوز موبایل میاد بالا . چطور . چطوری میشه این توشیبا رو فرمت یا ریسیت کرد ؟ یک نفر به من کمک کنه !

البته افرادی هم هستند که از گوشی خوب گفتند اما به نظر تعداد افرادی که از این گوشی ناراضی هستند بیشتر هست به خصوص در رابطه با میزان نگهداری باطری گوشی اظهار نارضایتی میکنند که مجبور هستند هر روز گوشی رو شارژ کنند بدون اینکه حتی در حد متوسط از اون استفاده کرده باشند

باز هم میگم اگر صاحب تاپیک احساس کرد که این حرکت من بی مورد بوده به مدیران اطلاع بدهند تا این پست رو پا کنند . اما در کل هدف اگاهی بیشتر هموطنانم هست

موفق و موید باشید

cocain

Registered User
لایک‌ها
129
دوست عزیز یه 5530 دارم اگه بخوام این Toshiba G910

رو بردارم چقدر باید سر بدم؟

اگه تعویض میکنید شرایط رو اعلام کنید

بالا