برگزیده های پرشین تولز

فروش پراید کره ای مدل 1993

miladIII

Registered User
لایک‌ها
129
داداش اون کلیدهای پایین که خودت گذاشتی چی هستن؟ زیره پخش رو منظورمه؟

کلید اضافه نکردم ماشین کره ای هست و وارداتی شیشه چپ و راست از اونجا باز میشه من اضافه نکردم.فابریک اینطوری بوده

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
تیبا میخوام بخرم سیستمو هنوز اکبند مونده نبستمش که میخوام رو ماشین نو ببندم
تیبا خواستی بگیری ازین سری جدیدا هاچ بکشو بگیر باز قابل تحمل تره ولی اگه بتونی یه ریو تمیز گیر بیاری خیلی بهتره

Firepersian

Registered User
لایک‌ها
352
پوزش میطلبم ،اما مورچه چیه که کله پاچش چی باشه .... عزیز حتما میدونی که دلال چقدر میخره ازت! حداقل یه قیمت بده که اینهمه پستت جلو اومده حداقل یه خریدار پیدا بشه
انصافا اینقدر که قیمت گذاشتید خیلی خنده داره خیلی با قیمت "منصفانه" ضد دلال اختلاف داره

miladIII

Registered User
لایک‌ها
129
دوستان قیمت من نیست قیمت بابامه...
اینم ماشن تقریبا 5سال مفید کار کرده حداکثر...15سال خواب بوده 240000 تا هیچی نیست برای 20 سال.....شما قیمت پیشنهادیتونو تو تایپک بگید من به بابام میگم اگه موافقت کرد معامله میکنیم.
قیمت بدین توو تایپک

hosein_leo2012

Registered User
لایک‌ها
18
سلام داداش من هر چی روزنامه سایت بالا پایینکردم اخرش 6میلیون بیشتر نمیرزه شما بگو عروسک اما با مدل مردم ازت میخرن بعدش قصد جسارت ندارم اگر واقعا قصد فروش داری اوکی بده بیام از نزدیک ببینم

miladIII

Registered User
لایک‌ها
129
بخب اونی که 6 میلیون میده 700000 هزارتا حداقل کار کرده نه 240000 هزارتا موتور این خیلی سر حالتره....روشم یه هدرز بسته شده.البته میدونم 10 زیاده ولی بابام قیمت گذاشته امروز بهش میگم ولی 6 نمیده احتمالا حدود 8 راضی شه

belogir

Registered User
لایک‌ها
26
من یه چیزی رو مطمئنم
بابات اصلا دلش نمیاد ماشین رو بفروشه ...نه؟؟؟
شما بهش گیر دادی که بیا این رو رد کنیم بره و یه بهتر بخریم ..ولی بابات با این انس گرفته ...

این قیمتی هم که داده برای اینه که ماشین رو نگه داره ...

من بابام یه پراید یشمی 1381 داره ... صد و چهل تا هم رفته ...بهش میگم این نهایتا 5 یا 6 بیارزه

میگه نه ..این بالای 9 می ارزه

باباها رو عشقه .....

حسن021

Registered User
لایک‌ها
45
دوستان قیمت من نیست قیمت بابامه...
اینم ماشن تقریبا 5سال مفید کار کرده حداکثر...15سال خواب بوده 240000 تا هیچی نیست برای 20 سال.....شما قیمت پیشنهادیتونو تو تایپک بگید من به بابام میگم اگه موافقت کرد معامله میکنیم.
قیمت بدین توو تایپک
ماشینیکه 15سال بخوابه دیگه هرچی توش هست پوسیده و اینکه تازه شروع خرجش هست
دوستانیکه فکرمیکنن 15سال خوابیده خیلی خوبه اشتباه میکنن

بالا