• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش چند قطعه متناسب با سوکت 939

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Nimra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام به همه
قصد تعویض نیمه کلی سیستمو کردم یکسری قطعه واسه فروش گذاشتم
راستش من اینو 2 سال 3 ماه پیش بستم استفاده عمدا تابستون 85 بود وگرنه بعد از اون رفتم سوم بعدشم پیش دانشگاهی افتادم به درس خوندن بنابراین خیلی کم استفاده شد

اولی :AMD Athlon X2 64 4400+ 2.2GHZ Dual Core Socket939 2*1MB Cache
همونطور هم که تو عکس میبینید یه فن گازی روش هست فوق العاده کم صداست با وجود گرمازا بودن دمای سی پی یو از 55 تجاوز نمیکنه (روی 100% Usage)'گارانتیش هم همین 1 ماه پیش تموم شد
i146367_07.jpg

دومی:ماژول دوال چنل ژیل Geil Dual Channel Kit 2*512MB DDR400 CL2.5
فوق العاده رم خوبیه تاحالا ادا درنیاورده گارانتی مادام العمر هم داره
i146366_06.jpg

سومی:pNY Verto 6800 GS Overclocked PCI-E 16X
Core Clock: 470 MHZ
Ram Clock:1100MHZ GDDR3
i146365_05.jpg

از این هم دوتا موجوده
از کالیفرنیا خریدم واقعا کارت خوش ساختیه با گرمترین شرایط داخل کیس خیلی راحت کنار میاد از نظر اجرای بازی هم بهتون بی اغراق بگم همه بازیهارو میتونه رو 1280*1024 اجرا کنه خیلی باهاش بازی نکردم ولی 2 3 تایی که باهاش اجرا کردم یکی Fear بود که 1280*1024 راحت اجرا کرد ولی باید چیزای دیگرو رو Medium بذارم مثل Details
Most Wanted روی 1280*1024 همه چیز هم روی High خیلی نرم اجرا میکرد
Carbon هم روی 1280*1024 با Details , Shadow ,..... مدیوم نرم اجرا میکرد
Battle Field 2142 هم با همین شرایط Carbon خیلی عالی اجرا میکرد که فکر میکنم اینایی که گفتم جز بازیای سنگین باشن
همه قطعات هم مهلت تست دارن

اما قیمتها:
به هر حال هر فروشنده ای میخواد جنسشو به بالاترین قیمت بفروشه هر خریداری هم میخواد به پایین ترین قیمت ممکن جنسیو بخره ایناهم قطعه هایی که دیگه تولید نمیشن قیمت گذاشتن سخته من این قیمتارو در نظر دارم ولی باز کسی نظری داشت حتما بگه
CPU:75.000
Ram:50.000
VGA:50.000*2
پیغام خصوصی هم تغلب محسوب میشه:D
موفق باشید
آرمین

Nimra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اول میخوام CPU فروش بره

ALIAK28

Registered User
لایک‌ها
2
Last edited:

Nimra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من cpu رو 45 تومن میخرم .

بله همگی درست میفرمایید
ولی قبول کنید که 939 شده جریان رمای SD دیگه تو بازار نیست و اگه قرار باشه یکی بره یه سیستم ببنده با سوکت 939 من میگم عقلش کمه
این سی پی یو به درد کسی میخوره که مینش 939 هست و میخواد یه ارتقایی بده بکنه دو هسته ای
درست نمیگم؟
البته رم DDR هم همین وضعو داره

Nimra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان نظراتشونو همینجا بگن
پیغام خصوصی جز در مواردی که به توافق رسیدیم ندن

lord_shire

Registered User
لایک‌ها
20

Nimra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شما بگو چند میخوای ؟؟
من قیمت دادم
اینم مد نظر قرار بده که از امریکا خریدم بهترین جنسای دنیا اول میره امریکا آشغالترین و استوک ترین جنسا هم میاد ایران

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
شما بگو چند میخوای ؟؟
من قیمت دادم
اینم مد نظر قرار بده که از امریکا خریدم بهترین جنسای دنیا اول میره امریکا آشغالترین و استوک ترین جنسا هم میاد ایران

داداش جنستو بفروش ولی از این حرفای عجیب غریب نزن دیوار میوار ترک میخوره..:D

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,342
داداش جنستو بفروش ولی از این حرفای عجیب غریب نزن دیوار میوار ترک میخوره..:D

من 45 برای cpu هستم . x2 4600 وقتی زیر 60 هست . شما خودت قضاوت کن . قطعه کامپیوتر هر چه قدیمی تر بشه قیمتش افت میکنه . رم قضیش با cpu فرق میکنه . همین رم geil شما رو یکی از دوستان دست دوم کار 20 میفروخت که حدود 17 خریده بود . قطعه هر چقدر خوب باشه قیمتی داره . کلا این cpu ها رو فقط با مادربردش میخرن . چون cpu خالی ارزشی ندارد . من قصد روشن شدن موضوع رو داشتم . مطمئن هستم شما هم حرف منو قبول داری .

Nimra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دقیقا موافقم باهات ولی بالا هم نوشتم به درد کسی میخوره که میخواد فقط یه سی پی یو عوض کنه و خیلی خرج نکنه نه اینکه کلشو عوض کنه ولی درست الان AM2 قیمتش خیلی پایینه چون تولید میشه ولی 939 نه!!!
این بگم دو سال پیش 450 تومن خریدمش بخواید فاکتورم میذارم ببینین

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,342
دقیقا موافقم باهات ولی بالا هم نوشتم به درد کسی میخوره که میخواد فقط یه سی پی یو عوض کنه و خیلی خرج نکنه نه اینکه کلشو عوض کنه ولی درست الان AM2 قیمتش خیلی پایینه چون تولید میشه ولی 939 نه!!!
این بگم دو سال پیش 450 تومن خریدمش بخواید فاکتورم میذارم ببینین

مادربردش رو دارید یا نه ؟ من حداکثر 50 تومن . چون برام مقدور نیست . میدونم گرون خریدید ولی قیمت الانش همین حدود هست .

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
من 45 برای cpu هستم . x2 4600 وقتی زیر 60 هست . شما خودت قضاوت کن . قطعه کامپیوتر هر چه قدیمی تر بشه قیمتش افت میکنه . رم قضیش با cpu فرق میکنه . همین رم geil شما رو یکی از دوستان دست دوم کار 20 میفروخت که حدود 17 خریده بود . قطعه هر چقدر خوب باشه قیمتی داره . کلا این cpu ها رو فقط با مادربردش میخرن . چون cpu خالی ارزشی ندارد . من قصد روشن شدن موضوع رو داشتم . مطمئن هستم شما هم حرف منو قبول داری .

اتفاقا برعکس 939 دو هسته ای حکم طلا رو داره! مخصوصا CPU.. معمولا از AM2 خیلی قیمتش بالاتره×!(برد برای این اتفاقا به قیمت مفت وجود داره! ته انبار سنا و سازگار کلی 939 مونده!)

Nimra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
چه عجب وحید خان یه بار از ما طرفداری کردی!!!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
چه عجب وحید خان یه بار از ما طرفداری کردی!!!
لول. بابا من که نگفتم قیمتها بالاس! گفتم فرقی نداره جنس اینور و انور .. خیلی از جنسهای اینور در اصل برای اروپا بسته بندی شدن!

Nimra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
حالا خدایی یه چیز بگم
اگه جنسی که میاد ایران با مسافر بیاد جنس خوبیه چون همون جنسیه که مردم همون کشور تولید کننده مصرف میکنن ولی اگه توسط شرکت وارد بشه چون سفارشی واسه ایران میاد آشغال توش زیاد داره
مثال:10 روز پیش یه پاکت پیسی خریدم Imate 6150 از همون روز اول مشکل TV Out داشت
به نظر شما میشه تو کشوری مثل امریکا یه همچین جنسی که از اول مشکل داره بره؟؟؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
حالا خدایی یه چیز بگم
اگه جنسی که میاد ایران با مسافر بیاد جنس خوبیه چون همون جنسیه که مردم همون کشور تولید کننده مصرف میکنن ولی اگه توسط شرکت وارد بشه چون سفارشی واسه ایران میاد آشغال توش زیاد داره
مثال:10 روز پیش یه پاکت پیسی خریدم Imate 6150 از همون روز اول مشکل TV Out داشت
به نظر شما میشه تو کشوری مثل امریکا یه همچین جنسی که از اول مشکل داره بره؟؟؟

نه اینطوری نیست! چون RMA رو بالاخره دارن میدن! مگه دیوانه هستن برای خودشون دردسر درست کنن؟
باورت نمیشه من با این وارد کننده ها صحبت میکنم اینا میگن جنش اشغال بفرسین کمپانی میگه من اسم و درجه کاریمو خراب نمیکنم!

مگر وارد کننده های عوضی مثه اواژنگ که میرن کارخونه های درجه 3-4 سفارش میدن روش میزنن مثلا فلان! اون قضایاش فرق داره!

Nimra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
نمیدونم شاید درست بگی
ولی اینکه میگی اینا میگن جنس آشغال بفرستن منطقی تر به نظر میاد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا