برگزیده های پرشین تولز

فروش کارت گرافیک Asus R9 270X #$#$#کاهش قیمت#$#$#

mohandesin

Registered User
لایک‌ها
99
با سلام و عرض ادب
یک عدد کارت گرافیک Asus R9 270X DirectCU II TOP 2G با مشخصات زیر به فروش میرسد:
بسیار تمیز نگه داری شده و هرگز تعمیر و یا باز نشده
تمام لوازم همراه با جعبه کاملا سالم موجود هست
دارای گارانتی سازگار تا تاریخ 2016/7/8
قیمت : 639 کاهش قیمت به 619
بحث روی قیمت و کارشناسی فقط توی پخ
دوستان از کیفیت بالای محصولات ایسوز و همچنین قوی تر بودن این کارت(بالاتر بودن کلاک کارخانه ای نسبت به بقیه 270x ها) اطلاع دارن پس لطفا این کارت را با برندهای سافایر و... مقایسه نکنید.
با گرافیک های رنج قیمت 200 تومن هم تعویض دارم.
ممنون از همگی

یه مدت از فروش گرافیک منصرف شده بودم و دیگه تاپیک را آپ نمیکردم ولی دوباره تصمیم به فروش گرفتم.

img_20151227_174232-2-jpg.894730

img_20151227_174259-2-jpg.894731

6-jpg.894735

فایل های ضمیمه

• IMG_20151227_174232-2.jpg
    IMG_20151227_174232-2.jpg
    230.3 KB · نمایش ها: 532
  • IMG_20151227_174259-2.jpg
    IMG_20151227_174259-2.jpg
    206.6 KB · نمایش ها: 537
  • IMG_20151227_174705-2.jpg
    IMG_20151227_174705-2.jpg
    144.1 KB · نمایش ها: 44
  • IMG_20151227_175322-2.jpg
    IMG_20151227_175322-2.jpg
    271.5 KB · نمایش ها: 43
  • 270x.jpg
    270x.jpg
    256.6 KB · نمایش ها: 52
  • 6.jpg
    6.jpg
    174.9 KB · نمایش ها: 525
Last edited:

mohandesin

Registered User
لایک‌ها
99
دوستان قیمت به 619 کاهش داده شد.

hepta_pc

Registered User
لایک‌ها
1,084
داداش کارت گرافیک خودم ایسوسه ولی حرفت رو مبنی بر اینکه با سافایر قابل مقایسه نیست اصلا قبول ندارم.تو کارت radeon سافایر اگه بهترین نباشه یقینا جزو بهترین هاست.خوب بفروشی

Armin Zol

Registered User
لایک‌ها
91
داداش کارت گرافیک خودم ایسوسه ولی حرفت رو مبنی بر اینکه با سافایر قابل مقایسه نیست اصلا قبول ندارم.تو کارت radeon سافایر اگه بهترین نباشه یقینا جزو بهترین هاست.خوب بفروشی
تایید میشه

andyou

Registered User
لایک‌ها
642
بله دقیقا
حتی asus تو بعضی سری ها واقعا بد عمل کرده مثلا تو R9 280x

mohandesin

Registered User
لایک‌ها
99
بله دقیقا
حتی asus تو بعضی سری ها واقعا بد عمل کرده مثلا تو R9 280x
دوستان عزیز شما مثلا کارت R9 270X Dual-X سافایر را با این کارت مقایسه کنید میبینید که ایسوز کلاک کارخانه ای بالاتری داره پس قدرتش بیشتره برای همین مقایسه درست نیست.
اون موقع که من این کارت را خریدم از نظر قیمتی گرون تر از سافایر بود و الانم اگه نوش را پیدا کنید گرونتر از سافایر هست پس از نظر قیمت هم مقایسه درست نیست.
فقط میمونه بحث کیفیت که خوب دقیق نمیشه نظر داد و هرکسی طرفدار یه برند هست . این بحث ها که کدام برند بهتره همیشه بین طرفداران برندها مطرح بوده و هست. نظر شخصی شما اینه که سافایر بهتره و به نظر من ایسوز(حالا بماند که شما هم خودت ایسوز داری)
در مورد کارت های R9 280x هم دقیقا درست میفرمایید و حتی یکی از دلایلی که دوستان این کارت ها را ارزون میفروشند مشکلات زیادیه که این کارت ها داشتن ولی خوب هر برندی ممکنه توی یه سری از محصولاتش مشکل داشته باشه ولی این دلیل نمیشه که محصولات دیگه که خوب جواب داده را زیر سوال ببریم.
البته من هم مثل شما قبول دارم که سافایر هم برند خوبیه و منظورم از اینکه تو پست اول نوشتم با سافایر مقایسه نکنید بیشتر این بود که از نظر قیمت نباید انتظار داشته باشیم هردو مدل کارت یه قیمت داشته باشند چون حتی قیمت نو این کارت ها هم با هم تفاوت داره

Armin Zol

Registered User
لایک‌ها
91
دوستان عزیز شما مثلا کارت R9 270X Dual-X سافایر را با این کارت مقایسه کنید میبینید که ایسوز کلاک کارخانه ای بالاتری داره پس قدرتش بیشتره برای همین مقایسه درست نیست.
اون موقع که من این کارت را خریدم از نظر قیمتی گرون تر از سافایر بود و الانم اگه نوش را پیدا کنید گرونتر از سافایر هست پس از نظر قیمت هم مقایسه درست نیست.
فقط میمونه بحث کیفیت که خوب دقیق نمیشه نظر داد و هرکسی طرفدار یه برند هست . این بحث ها که کدام برند بهتره همیشه بین طرفداران برندها مطرح بوده و هست. نظر شخصی شما اینه که سافایر بهتره و به نظر من ایسوز(حالا بماند که شما هم خودت ایسوز داری)
در مورد کارت های R9 280x هم دقیقا درست میفرمایید و حتی یکی از دلایلی که دوستان این کارت ها را ارزون میفروشند مشکلات زیادیه که این کارت ها داشتن ولی خوب هر برندی ممکنه توی یه سری از محصولاتش مشکل داشته باشه ولی این دلیل نمیشه که محصولات دیگه که خوب جواب داده را زیر سوال ببریم.
البته من هم مثل شما قبول دارم که سافایر هم برند خوبیه و منظورم از اینکه تو پست اول نوشتم با سافایر مقایسه نکنید بیشتر این بود که از نظر قیمت نباید انتظار داشته باشیم هردو مدل کارت یه قیمت داشته باشند چون حتی قیمت نو این کارت ها هم با هم تفاوت داره
دوست عزیز قصد بنه توهین به مال شما نبود
بله کاملا درست میفرمایید که ایسوس همیشه گرونتره
ولی واقعا کلاک کارخانه چقدر تاثیر داره؟
شاید حداکثر 2 فریم تاثیر داشته باشه
ضمن اینکه از لحاظ تجاری سافایر رقیف ای وی جی ای هست
پس هر دو هرچه تخصصی تر در تولید کارت هاشون عمل میکنند
بازم در هر حال امیدوارم خوب بفروشید

hepta_pc

Registered User
لایک‌ها
1,084
ممنون از توضیحاتتون
کارت من تو حالت فول لود خیلی صدا میده که یخورده آزار دهندست ولی در مجموع عملکرد قابل قبول و حتی فراتر از حد انتظار داره.امیدوارم فروش موفقی داشته باشین

hepta_pc

Registered User
لایک‌ها
1,084
اگه هنوز قصد فروش دارین قیمت آخرو واسم ارسال کنید لطفا.قیمتو به نظرم بالا انتخاب کردی میتونی با موارد مشابه تو فروم مقایسه کنید.ممنون

moiin01

Registered User
لایک‌ها
8
درود
قیمت اخر پخ کنید بیزحمت.

mohandesin

Registered User
لایک‌ها
99
یه مدت از فروش گرافیک منصرف شده بودم و دیگه تاپیک را آپ نمیکردم ولی دوباره تصمیم به فروش گرفتم.
اگه کسی خواست در خدمتم.

Tragzes

Registered User
لایک‌ها
253
شماره کارت + شماره تماس برام بفرست که بریم واسه معامله
فقط جوری باشه که فردا واسم بفرستیش

بالا