برگزیده های پرشین تولز

فروش کنسولهای خفن !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rozmad

Registered User
لایک‌ها
308
... قیمت ها ویرایش شد ...

سلام خدمت تمامی دوستان
به علت مشکلات ایجاد شده و کم لطفی بعضی از دوستان مجبور شدم تاپیک جدید باز کنم یه تعدادی از کنسولهای بازی قدیمی را که خوراکه کلکسیونه را برای فروش میزارم مزایده هم از اول برقرار میباشد شروع مزایده از اولین پیشنهاد برای هر کالا و پایان هم 48 ساعت پس از آخرین پیشنهاد و
واریز می باشد ظاهر و باطن دستگاهها همون چیزیه که توی عکسها مشخص است

اگر دوستان تمامی کنسولها را یکجا بخواهند به قیمت پایه : 600 هزار تومان می باشد که ارجحیت فروش با یکجا میباشد
کاربران گرامی رعایت نکات زیر واجب و الزامی می باشد :
از پاسخ دادن در پ خ به شدت معذوریم
در خواست قیمت کمتر از پایه نکنید که شرمنده میشوم
قیمت ها را هم در تاپیک بدهید که برای دوستان سوءتفاهمی پیش نیاید
اول واریز مبلغ سپس ارسال کالا
هزینه ارسال با خریدار محترم
ارسال 24 ساعت پس از آخرین پیشنهاد و واریز وجه

طبق قوانین فروم دوستانی که بید بالا میدهند سپس از خرید طفره میروند یا انصراف میدهند = گزارش + امتیاز منفی + بن
قوانین

Last edited:

asadasadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
حاج علی اجازه هست ما دوباره قیمت بدیم ؟؟؟؟

HITLER 2

Registered User
لایک‌ها
0
برادر من هر دوتا گیم بوی 70 خریدارم.اگر مثل قبل سر کار نباشم.

rozmad

Registered User
لایک‌ها
308
با سلام
حاج علی اجازه هست ما دوباره قیمت بدیم ؟؟؟؟

والا چی بگم قیمت بده ولی مراقب باش بن نشی

برادر من هر دوتا گیم بوی 70 خریدارم.اگر مثل قبل سر کار نباشم.

با سلام
با عرض معذرت از شما و دیگر دوستانی که در تاپیک قبلی پست داده بودید به علت کم لطفی تعدادی از دوستان که در تاپیک یه چیزی می نوشتند در پ خ یه چیزی میگفتن پای عمل یه نفر دیگه بودند مجبور به بستن تاپیک شدم و شرمنده همه دوستان در این تاپیک در خدمتتون هستم برای مزایده سریع و بدون معطلی که در پست اول هم نوشتم شروه مزایده برای هر کالا اعلام اولین پیشنهاد ( البته برابر یا بیشتر از پایه ) زمان پایان هم 48 ساعت پس از آخرین پیشنهاد و واریز وجه میباشد
:blush:
متاسفانه حداقل قیمت پیشنهادی پایه می باشد

HITLER 2

Registered User
لایک‌ها
0
دشمنت دوست عزیز .باشه من هردو گیم بوی به شرط سلامت پایه هستم.

Axel.Rose

Registered User
لایک‌ها
85
دوست من قیمت پایه فضاییه!
والا من با تاجیک ( که خودش آخر کنسول بازه و دیگه تمام آرشیو دارا میشناسنش ) هم صحبت کردم, گفت نیوجیو پاکت اگه رنگی باشه تا 300 میرزه, رنگی هم نباشه که نهایت 100 میرزه! حالا شما نگاه نکن که تو تاپیک قبلی سر کل کل یسری قیمت های الکی داده شد و در کل هم آخرش کسی حاظر نبود با اون قیمتا معامله کنه.

در هر صورت اگه زیر پایه راه داره نیوجیو 100 میخوام, اگه هم راه نداره که آپ حساب کن.

rozmad

Registered User
لایک‌ها
308
والا من با تاجیک ( که خودش آخر کنسول بازه و دیگه تمام آرشیو دارا میشناسنش ) هم صحبت کردم, گفت نیوجیو پاکت اگه رنگی باشه تا 300 میرزه, رنگی هم نباشه که نهایت 100 میرزه! حالا شما نگاه نکن که تو تاپیک قبلی سر کل کل یسری قیمت های الکی داده شد و در کل هم آخرش کسی حاظر نبود با اون قیمتا معامله کنه.

در هر صورت اگه زیر پایه راه داره نیوجیو 100 میخوام, اگه هم راه نداره که آپ حساب کن.

نکات کلی فروش

- هر جنس صاحبی دارد و صاحب آن حق مالکیت کامل آن جنس را دارد .
- تعیین قیمت یک محصول تماما به عهده فروشنده است و نه هیچ کس دیگر . مگر خود فروشنده درخواست تعیین قیمت داده باشد .
- یک فروشنده می تواند جنسش را 10 برابر قیمت بازار و یا 1/8 قیمت بازار بفروشد که اساسا اختیار این تصمیم با فروشنده است و هیچ کاربری حق دخالت و توهین به فروشنده ندارد .
- فروشنده موظف است تمام اطلاعات کلیدی , فنی و تکنیکی محصول خود را همراه با عکس از تمامی جهات ارائه دهد.
- فروشنده می بایست به تمامی سوالات و درخواست های کاربران پاسخ دهد .
- هر گونه بی احترامی و حتی ادبیات زننده از سوی فروشنده , منجر به حذف تاپیک وی خواهد شد .
- تمامی مراحل خرید و فروش کاملا در تاپیک انجام می شود و دریافت و اعلام قیمت در پی ام ممنوع است .
- فروشنده در نهایت باید خریدار و نام او به همراه قیمت فروش را اعلام کند .

نکته اول : زدن هر گونه تاپیک مشاوره ای در بخش فروش ( بازارچه ) خلاف قوانین است و می بایست از بخش های تخصصی استفاده شود .
نکته دوم: تاپیک‎هایی که به مدت دو هفته یا بیشتر غیر فعال باشند بسته خواهند شد.
نکته نهایی : بعد از انجام فروش به جهت باقی ماندن سابقه فروش , فروشنده حق ادیت پست های خود را به هیچ وجه ندارد و همچنین تاپیک ها باقی خواهند ماند .

نکات کلی در مورد خرید

- حق انتخاب محصول به طور کامل به عهده خریدار است .
- یک خریدار می تواند تاپیک ها را ببنید و قیمت ها را بررسی کند , حتی می تواند آنرا با قیمت بیرون مقایسه و پس از تحقیق اقدام به خرید کند .
- هیچ کاربری اجازه زدن قیمت بی ربط ( به طور کلی پایین تر از مبلغی که اعلام شده ) ندارد . ( مگر به در خواست فروشنده )
- هیچ کاربری اجازه تهمت زدن و برخورد نابه جا با فروشنده را ( حال به جهت قیمت یا هر چیزی ) ندارد .

- خریدار نهایی پس از اعلام فروشنده باید خرید را تایید کند و پس از آن تاپیک بسته می شود.
با سلام

طبق قوانین فکر میکنم فروشنده حق داشته باشه جنسش رو به یک دهم قیمت یا ده برابر قیمت بفروشه و در ضمن هیچ خریداری حق نظر راجه به قیمت را ندارد شما خودت یکی از کسانی بودی که هم 250 و هم 270 تومان قیمت دادی و زمانی که من پ خ دادم برای معامله هیچ پاسخی ندادی که این حرکت شما به منزله به هم زدن روند سالم مزایده بود و دقیقا یکی از افرادی که باعث شد اون تاپیک را ببندم شما بودید

پس بهتر است که پست بالا را ویرایش کنید و نیازی هم به آپ شما نیست
موفق باشید

batman2000

Registered User
لایک‌ها
74

سلام
آقا ادرس این تاجیک کجاست من میخوام....

xbox009

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داش خیلی قیمتا بالاست یزره ارزون کن

rozmad

Registered User
لایک‌ها
308
سلام
آقا ادرس این تاجیک کجاست من میخوام....

اینجا چت رومه ؟؟؟
ugly004.gif

داش خیلی قیمتا بالاست یزره ارزون کن

شما یه قیمت بده ما در خدمتیم

**بازارچه شماره 2 - عتیقه بازار**
** بازارچه شماره 3 - خفن بازار **

** بازارچه شماره 4 - جالب انگیزناک **
** بازارچه شماره 5 - بدو بیا تو **
** بازارچه شماره 6 - کنسولهای عتیقه **

Last edited:

rezamaleki

Registered User
لایک‌ها
63
سلام بر دوستان
بنده خریدار این مورد به قیمت پایه هستم
2 - گیم بوی
یک دستگاه نینتندو گیم بوی بسیار تمیز و سالم ( شاید من تمیز ندیدم تاحالا
biggrinsmiley.gif
) بدون کارتن وکارتریج می باشد به علت معروفیت فکر نکنم نیازی به توضیح بیشتر باشد

HITLER 2

Registered User
لایک‌ها
0
برادر هر دو مورد گیم بوی توسط بنده خریداری شده.:lol:

Axel.Rose

Registered User
لایک‌ها
85
با سلام

طبق قوانین فکر میکنم فروشنده حق داشته باشه جنسش رو به یک دهم قیمت یا ده برابر قیمت بفروشه و در ضمن هیچ خریداری حق نظر راجه به قیمت را ندارد شما خودت یکی از کسانی بودی که هم 250 و هم 270 تومان قیمت دادی و زمانی که من پ خ دادم برای معامله هیچ پاسخی ندادی که این حرکت شما به منزله به هم زدن روند سالم مزایده بود و دقیقا یکی از افرادی که باعث شد اون تاپیک را ببندم شما بودید

پس بهتر است که پست بالا را ویرایش کنید و نیازی هم به آپ شما نیست
موفق باشید

اولاً من 270 قیمت دادم ولی یه نفر قیمت بالاتر از من داد پس در نتیجه طبق قانون مزایده پیشنهاد من فاقد ارزش بود.
دوماً شما هیچ پخی در رابطه با این موضوع به من ندادی! ( گفتی همرو چند میخری؟, منم گفتم همشون رو احتیاج ندارم. )

در کل امیدوارم یکی پیدا بشه از شما 1 میلیون بخره ولی با این برخورد شما من از همون 100 تومن پیشنهادم هم پشیمون شدم.

Axel.Rose

Registered User
لایک‌ها
85
بابا تو دیگه کی هستی این تاجیک رو من نمیشناسم چرا کیه نکونه خودتی؟؟؟ادرسش.......تو pm :D

حالا چیه همه دنبال تاجیکن؟ خبری شده؟ نکنه برای سرش جایزه گذاشتن؟ :lol:
برید توپخونه, اولین نفری رو که دیدید بپرسید تاجیک کیه, صاف میبرتون پیشش! رفتید سلام مارو هم بهش برسونید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا