• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش گرافیک 5970

lorn

Registered User
لایک‌ها
404
امیر جان کارتت 280 تا 300 ارزش داره داداش کولرت هم فکر میکنم بین 70 تا 100 بیارزه بقیشم از کارت یزدان کم کنید میشه ماالتفاوت
قیمت آک کولر بالای 200 هستا ؟:eek:
کارت رو هم وقتی رفرنس 5870 رو می زان 400-450 من بیام اینکه رفرنس نیست رو 300 بدم ؟ تا با اورکلاک کارتم قاطعانه 5870 رو جا می زاره

البته جسارت نباشه ها نوید جان چطور قیمت 570 و 580 می ره بالا ولی مثلا کارت ما قیمتش ثابت می مونه
اگر به دلار روز هم حساب کنی همهکارت ها رو خوبه نه که مثلا بعضیا میان کارت خودشون رو دلار روز حساب می کنن با اینکه سری 5 هست ولی کارت ما هم که سری 5 یه قیمت فضایی میدن
خلاصه احتمالا به ما که نمی رسه ولی خوب بد نیست دوستان بدونن که ما هم درسته خرید و فروش نداریم زیاد اینجا ولی از قیمتها خبر داریم و کلا بیرون باغ نیستیم :lol:
البته نوید جان جسارت بنده رو ببخشید دلم پر از دسته 2-3 نفر گفتم اینجا بگم

بازم عذر خواهی می کنم عزیز دل :heart:

navid_ati

Registered User
لایک‌ها
1,515
قیمت آک کولر بالای 200 هستا ؟:eek:
کارت رو هم وقتی رفرنس 5870 رو می زان 400-450 من بیام اینکه رفرنس نیست رو 300 بدم ؟ تا با اورکلاک کارتم قاطعانه 5870 رو جا می زاره

البته جسارت نباشه ها نوید جان چطور قیمت 570 و 580 می ره بالا ولی مثلا کارت ما قیمتش ثابت می مونه
اگر به دلار روز هم حساب کنی همهکارت ها رو خوبه نه که مثلا بعضیا میان کارت خودشون رو دلار روز حساب می کنن با اینکه سری 5 هست ولی کارت ما هم که سری 5 یه قیمت فضایی میدن
خلاصه احتمالا به ما که نمی رسه ولی خوب بد نیست دوستان بدونن که ما هم درسته خرید و فروش نداریم زیاد اینجا ولی از قیمتها خبر داریم و کلا بیرون باغ نیستیم :lol:
البته نوید جان جسارت بنده رو ببخشید دلم پر از دسته 2-3 نفر گفتم اینجا بگم

بازم عذر خواهی می کنم عزیز دل :heart:

امیر جان کارتایی مثل 570 و 580 حدود 30% افزایش قیمت داشته مال شما تقریبا 50%

زمانی که 580 به قیمت 600تا 650 خرید و فروش میشد 5850 رو 180 تا 200 بود
اگر 580 200 تومن گرون تر میفروشن دلیل بر این نیست که 5850 هم 200 گرون بشه
580 رو نسبت به قیمت روزش میبرن بالا و پایین ولی 5850 که discontinue شده باید معیار ارزش افزودش نسبت به کارتهای هم ردش یعنی 6850 در نظر بگیریم
همیشه 6850 حدود 20تا 30 تومن از 5850 بیشتر خرید و فروش میشده الانم که 6850 نهایت تا 330 و 340 داره خرید و فروش میشه

کارت یزدان رو اگر بخوایم ارزش یابی کنیم باید بالای 1 تومن باشه و قتی که از 580 قویتره و اون داره 900 تومن فروش میره

در کل ما جسارت نکردیم نسیت به قیمت مناسبی که یزدان داد کارت شما رو هم قیمت گذاری کردیم. اگر یزدان میگفت 900 منم کارتت رو 400 حساب میکردم کولرتم 150

Aventador J

Registered User
لایک‌ها
418
از آقا نوید عزیز بسیار سپاسگذارم واقعا به من لطف دارن انشالا بتونم جبران کنم

lorn

Registered User
لایک‌ها
404
این همه هم نوشتیم معلومه نیست کسی بخونه یا نه :lol:

امیر جان کارتایی مثل 570 و 580 حدود 30% افزایش قیمت داشته مال شما تقریبا 50%

زمانی که 580 به قیمت 600تا 650 خرید و فروش میشد 5850 رو 180 تا 200 بود
اگر 580 200 تومن گرون تر میفروشن دلیل بر این نیست که 5850 هم 200 گرون بشه
580 رو نسبت به قیمت روزش میبرن بالا و پایین ولی 5850 که discontinue شده باید معیار ارزش افزودش نسبت به کارتهای هم ردش یعنی 6850 در نظر بگیریم
همیشه 6850 حدود 20تا 30 تومن از 5850 بیشتر خرید و فروش میشده الانم که 6850 نهایت تا 330 و 340 داره خرید و فروش میشه

کارت یزدان رو اگر بخوایم ارزش یابی کنیم باید بالای 1 تومن باشه و قتی که از 580 قویتره و اون داره 900 تومن فروش میره

در کل ما جسارت نکردیم نسیت به قیمت مناسبی که یزدان داد کارت شما رو هم قیمت گذاری کردیم. اگر یزدان میگفت 900 منم کارتت رو 400 حساب میکردم کولرتم 150

نوید جان امیدوارم جواب های من رو حمله بر بی ادبی نزاری و ناراحت نشی از دسته من
اما در جواب باید بگم بنده می دونم چی دارم و کاملا از پرفورمنس کارتهایی که نظرم رو جلب می کنه آگاهام
یه بحث کارایی داریم که واقعا داره اجهاف می شه در حقش
شما که میای ارزشیابی کنی مگه معیارت قدرت کارت ها نیست ؟
شایدم از رو هیکل داری مقایسه می کنی (شوخی:p)

شما فرمودین 6850 نزدیک 330 الی 340 فروخته می شه خوب قربونه تو بشم 5850 که از قویتره نمونه و بنچمارک هم خیلی زیاده
قدرت 5850 به حدی هست که تو رزول بالا گاهی اوقات از 470 هم قویتر عمل می کنه
فکر نمی کنم کسی رو قدرت 5850 بصورتی که عرض کردم شک داشته باشه اگر کسی هست بگه تا مدرک بزارم (هر چند کسی که این رو ندونه اصلا نباید پست بده و اظهار نظر کنه )
خوب اینجا نمی دونم رو چه حساب کارت قویتر از 6850 رو باید با مبلغ قابل توجهی زیر قیمت 6850 بفروشم

حالا از این موضوع بگذریم می ریم سر نوع کارت کارت بنده مدل غیر رفرنس هست با pcb و کولر غیر مرجع و اور شده کارخونه که خودتون می دونید توفیرش چقدره مثل 580 معمولی در مقابل لایتینگ (مثال هست به دل نگیر شما کمایه اینکه در زمانه خودش صدق می کرده)
و با توانایی بالای اورکلاکینگ این کارت کاملا به 5870 و 6870 می رسه و اونا رو جا می زاره بازم اینجا سوال پیش میاد آیا با این همه فرق باز هم باید من از 6850 ارزونتر بفروشم

اینم برای کسایی که واقعا فرق 5850 رو با 250 و...... نمی دونن :cool:
Sapphire Radeon HD 5850 Toxic OC Edition Review - Overclockers Club

تازه بحث بعدی هم که نمی خوام انجام بگیره ولی خوب حیفه اشاره بهش نکنم اینکه همیشه مشخص بوده که کارت های 2 هسته ای واقعا 2 برابر پرفورمنس نمی دن حتی کراس فایر هم همینطور چه برسه به کارت های دو هسته ای
حالا مثلا باز من بیام کارتم رو یک سوم قیمته کارتی (5970)بفروشم که در بهترین حالت 50% از کارت خودم قویتره ؟ حتی دو برابر هم قویتر نیست حتی 580 که خیلی ها دنبالش دو برابر 5850 قوی نیست که با اون قیمت کذایی خرید و فروش می شه واقعا من نمی دونم چطوری این ملت پول ها رو رونه چاه می کنن
اگر گرونیه باید برای همه باشه چون همونجور که از شواهد پیداست 5850 نتها از رقابت کنار نرفته بلکه با این وضعه بازار و این قدرت و قیمت انتخاب بسیار هوشمندانه و قوی هست نسبت به کارتهایی که قیمت دسته دومشون به 6 رقم داره می رسه حالا تولیدش متوقف شده دلیل نمی شه 5970 هم تولیدش متوقف شده

فقط من نمی دونم کی چو انداخته تو بازار که 5970 و 580 و 6970 و.....کارتهای واقعا خوبی هستن نمی دونم 7970 چیه پس تازه 7970 با قیمت بالای 2 میلیون تقریبا دو برابر 5850 قدرت داره حالا قیمت این کجا و آن کجا
اونایی که یکمی از سخت افزار می فهمن همه می دونن که سری 500 انویدیا همون سری 400 هست با بهینگی نچندان زیاد
سری 6000 هم همون سری 5000 که بهینه شده

بنده نمونه کارتم دیگه گیر نمیاد وگرنه حاضرم همین مدل رو 350-400 هم پول بدم چون کراسش واقعا بدون اور از 580 که هیچ از sli دوتا 58تنها به طور میانگین 35 درصد ضعیفتره
AnandTech - Bench - GPU11
یا حتی بطور میانگین 25 درضد از sli دوتا 560 Ti ضعیفتر هست که با این قیمتا که تو فروم هست Sli دو تا 560 بالای 1 تومان در میاد

و صحبتم بیشتر مخاطبهاش کاربرهای pt هستن چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید خوب نیست مثل بازاری جمعات نگاه کنیم به پرفورمنس کارتها و سی پی یو ها متاسفانه هدف pt این بود دسته بازاری جماعت کوتاه بشه از بین مصرف کننده ها ولی حیف که pt هم آلوده شد

در کل باز آقا نوید بنده عذر خواهی می کنم از شخصه شما من از طریق شما می خواستم حرفم رو به بچه های pt بزنم و منظورم کسه خواصی نیست بخدا

در کل امیدوارم این همه هم شعر گفتیم باز بتونه حداقل 1 نفر استفاده ببره

از آقا نوید عزیز بسیار سپاسگذارم واقعا به من لطف دارن انشالا بتونم جبران کنم
شرمنده شما هم شدیم بابت انحراف تاپیک

navid_ati

Registered User
لایک‌ها
1,515
این همه هم نوشتیم معلومه نیست کسی بخونه یا نه :lol:

نوید جان امیدوارم جواب های من رو حمله بر بی ادبی نزاری و ناراحت نشی از دسته من
اما در جواب باید بگم بنده می دونم چی دارم و کاملا از پرفورمنس کارتهایی که نظرم رو جلب می کنه آگاهام
یه بحث کارایی داریم که واقعا داره اجهاف می شه در حقش
شما که میای ارزشیابی کنی مگه معیارت قدرت کارت ها نیست ؟
شایدم از رو هیکل داری مقایسه می کنی (شوخی:p)

شما فرمودین 6850 نزدیک 330 الی 340 فروخته می شه خوب قربونه تو بشم 5850 که از قویتره نمونه و بنچمارک هم خیلی زیاده
قدرت 5850 به حدی هست که تو رزول بالا گاهی اوقات از 470 هم قویتر عمل می کنه
فکر نمی کنم کسی رو قدرت 5850 بصورتی که عرض کردم شک داشته باشه اگر کسی هست بگه تا مدرک بزارم (هر چند کسی که این رو ندونه اصلا نباید پست بده و اظهار نظر کنه )
خوب اینجا نمی دونم رو چه حساب کارت قویتر از 6850 رو باید با مبلغ قابل توجهی زیر قیمت 6850 بفروشم

حالا از این موضوع بگذریم می ریم سر نوع کارت کارت بنده مدل غیر رفرنس هست با pcb و کولر غیر مرجع و اور شده کارخونه که خودتون می دونید توفیرش چقدره مثل 580 معمولی در مقابل لایتینگ (مثال هست به دل نگیر شما کمایه اینکه در زمانه خودش صدق می کرده)
و با توانایی بالای اورکلاکینگ این کارت کاملا به 5870 و 6870 می رسه و اونا رو جا می زاره بازم اینجا سوال پیش میاد آیا با این همه فرق باز هم باید من از 6850 ارزونتر بفروشم

اینم برای کسایی که واقعا فرق 5850 رو با 250 و...... نمی دونن :cool:
Sapphire Radeon HD 5850 Toxic OC Edition Review - Overclockers Club

تازه بحث بعدی هم که نمی خوام انجام بگیره ولی خوب حیفه اشاره بهش نکنم اینکه همیشه مشخص بوده که کارت های 2 هسته ای واقعا 2 برابر پرفورمنس نمی دن حتی کراس فایر هم همینطور چه برسه به کارت های دو هسته ای
حالا مثلا باز من بیام کارتم رو یک سوم قیمته کارتی (5970)بفروشم که در بهترین حالت 50% از کارت خودم قویتره ؟ حتی دو برابر هم قویتر نیست حتی 580 که خیلی ها دنبالش دو برابر 5850 قوی نیست که با اون قیمت کذایی خرید و فروش می شه واقعا من نمی دونم چطوری این ملت پول ها رو رونه چاه می کنن
اگر گرونیه باید برای همه باشه چون همونجور که از شواهد پیداست 5850 نتها از رقابت کنار نرفته بلکه با این وضعه بازار و این قدرت و قیمت انتخاب بسیار هوشمندانه و قوی هست نسبت به کارتهایی که قیمت دسته دومشون به 6 رقم داره می رسه حالا تولیدش متوقف شده دلیل نمی شه 5970 هم تولیدش متوقف شده

فقط من نمی دونم کی چو انداخته تو بازار که 5970 و 580 و 6970 و.....کارتهای واقعا خوبی هستن نمی دونم 7970 چیه پس تازه 7970 با قیمت بالای 2 میلیون تقریبا دو برابر 5850 قدرت داره حالا قیمت این کجا و آن کجا
اونایی که یکمی از سخت افزار می فهمن همه می دونن که سری 500 انویدیا همون سری 400 هست با بهینگی نچندان زیاد
سری 6000 هم همون سری 5000 که بهینه شده

بنده نمونه کارتم دیگه گیر نمیاد وگرنه حاضرم همین مدل رو 350-400 هم پول بدم چون کراسش واقعا بدون اور از 580 که هیچ از sli دوتا 58تنها به طور میانگین 35 درصد ضعیفتره
یا حتی بطور میانگین 25 درضد از sli دوتا 560 Ti ضعیفتر هست که با این قیمتا که تو فروم هست Sli دو تا 560 بالای 1 تومان در میاد

و صحبتم بیشتر مخاطبهاش کاربرهای pt هستن چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید خوب نیست مثل بازاری جمعات نگاه کنیم به پرفورمنس کارتها و سی پی یو ها متاسفانه هدف pt این بود دسته بازاری جماعت کوتاه بشه از بین مصرف کننده ها ولی حیف که pt هم آلوده شد

در کل باز آقا نوید بنده عذر خواهی می کنم از شخصه شما من از طریق شما می خواستم حرفم رو به بچه های pt بزنم و منظورم کسه خواصی نیست بخدا

در کل امیدوارم این همه هم شعر گفتیم باز بتونه حداقل 1 نفر استفاده ببره

شرمنده شما هم شدیم بابت انحراف تاپیک

حسین جان از اونجایی که وسطاش داشت خوابم میبرد ...

منم منکر قدرت 5850 نمیشم هر کارتی با هر برند و مدلی رو بگی یک بار هم که شده از روش رد شدم

ولی چه کنیم ... شما هی بگو 5850 این و اون وقتی که بین 280 تا 320 معامله میشه طرف مقابل هر کسی هم که باشه نمیاد به ضرر خودش کارکنه میگه داداش همون 320 دیگه نمیگه این قویتره و نمیدونم اورکارخونه و از این حرفاست ...

شرمنده اگر پیشنهادم با عث ازردگی خاطرت شد

به خدا داداش بعضی مثل باد اومدن هر چی جنس داشتن جایی که میرفت انداختن به بچه ها با چه قیمتهای نجومی
من اگر بگم یه دوست 580 lightning رو 1 تومن خرید تشتکت میپره خودشم میدونه چه اشتباهی کرده
روی گندی که اینا به بازارچه مجازی همزنن و میرن همه دیگه میخوان سوئ استفاده کنن

hitoyou

Registered User
لایک‌ها
59
قیمت عالیه داداش الان با 750 تومن gtx 570 هم نمیدن که حدود 50% ازاین ضعیفتره
پول دستم بود رو هوا میخوردمش
نمیدونم چرا این مدیران کاری برای جلوگیری از نفوذ دلال ها به فروم نمیکنن!!! حتما براشون منفعتی داره که سکوت کردن!
آره بده 850 که بری 1 تومن یا حتی بیشتر بفروشی آره؟
از کاربرا هم خواهش میکنم به این دلال ها رو ندن و جنسی رو که قیمت پایین دارن میدن رو مطمئن بشن که به دست مصرف کننده میرسه نه دلال که پررو میشن و نتیجش همینی میشه که میبینی , تازه قیمت گذاریت روی کولر زالمن خیلی باحال بود الان نوی اون کولر رو بخوای بخری باید حدود 220 پول بدی اون وقت اومده واسه ما بین 70 تا 100 حساب میکنه!! حالا اگه خودت میخواستی بفروشی حتما 500 میفروختی کولر رو

Aventador J

Registered User
لایک‌ها
418
خواهشا دیگه بحث رو تموم کنین امیر حسین جان من پیشنهادمو گفتم زیر اون هم اصلا نمیتونم بدم خلاصه اگه خواستی همه جوره در خدمتم
از آقا نوید هم بسیار ممنونم که تو این تاپیک به من کمک کردن واقعا نمیدونم چه جوری جبران کنم

rezaya_apachi

Registered User
لایک‌ها
72
سلام ....
داداش اگه کمتر از پایه راه داره 700 خریدارم....اگه میفروشید پ.خ بدید.....
بازم معذرت که کمتر گفتم......
ممنون......

Aventador J

Registered User
لایک‌ها
418
سلام ....
داداش اگه کمتر از پایه راه داره 700 خریدارم....اگه میفروشید پ.خ بدید.....
بازم معذرت که کمتر گفتم......
ممنون......
سلام فعلا دو نفر پایه مشتری داره اگه نبردن تقدیم میکنم
دوستان با مدلهای پایینتر هم تعویض میشه

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,097
دوست عزیز با 6870 مدل سفایر تعویض دارید؟ دو سال گارانتی داره

lorn

Registered User
لایک‌ها
404
حسین جان از اونجایی که وسطاش داشت خوابم میبرد ...

منم منکر قدرت 5850 نمیشم هر کارتی با هر برند و مدلی رو بگی یک بار هم که شده از روش رد شدم

ولی چه کنیم ... شما هی بگو 5850 این و اون وقتی که بین 280 تا 320 معامله میشه طرف مقابل هر کسی هم که باشه نمیاد به ضرر خودش کارکنه میگه داداش همون 320 دیگه نمیگه این قویتره و نمیدونم اورکارخونه و از این حرفاست ...

شرمنده اگر پیشنهادم با عث ازردگی خاطرت شد

به خدا داداش بعضی مثل باد اومدن هر چی جنس داشتن جایی که میرفت انداختن به بچه ها با چه قیمتهای نجومی
من اگر بگم یه دوست 580 lightning رو 1 تومن خرید تشتکت میپره خودشم میدونه چه اشتباهی کرده
روی گندی که اینا به بازارچه مجازی همزنن و میرن همه دیگه میخوان سوئ استفاده کنن

والا چی بگم نوید جان البته مقصر رو هم باید جای دیگه پیدا کرد
نه بابا چه آزرده خاطری ناراحت نشدم از شناختی که از شما دارم می دونم فقط شرایط بازار رو توضیح دادید
من همیشه به شما ارادت داشتم و دارم عزیزمی :heart:
از تیکه کلامتم خوشم میاد :lol:

خواهشا دیگه بحث رو تموم کنین امیر حسین جان من پیشنهادمو گفتم زیر اون هم اصلا نمیتونم بدم خلاصه اگه خواستی همه جوره در خدمتم
از آقا نوید هم بسیار ممنونم که تو این تاپیک به من کمک کردن واقعا نمیدونم چه جوری جبران کنم

شرمنده نگه دارم بهتر با توجه به قیمت بالا و مشکلاتی که هست اصلا پشیمون شدم
عذر خواهی من رو بابت انحراف تاپیک بپذیرید

Aventador J

Registered User
لایک‌ها
418
بالا باش با گرافیکهای پایینتر تعویض میشه

Aventador J

Registered User
لایک‌ها
418
سلام داداش......
چی شد 700 نمیدی گرافیکو ؟؟؟؟ خریدارم بابا.....
مرسی
سلام و ممنون از پیشنهادتون ولی هم پایه مشتری داره هم دو نفر برا تعویض میخوان اگه نبردن رو چشام تقدیمتون میکنم

Edragon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه دوستان انصراف دادن 710 خریدارم ببخشید پیشنهادم کمه

بالا