• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

"""" فروش گلکسی اس2 در حد نو نو با قیمت مناسب"""

salar_aziz

Registered User
لایک‌ها
21
سلام دوستان عزیز
"هیچ چیز بهتر از صداقت و انصاف در خرید و فروش اینجا نیست"
گلکسی اس2 مشکی رنگ 16گیگ و سری اول بدون هیچگونه مشکل ظاهری و زدگی و عین آک سری غیر G موجوده
یک ماهه خریداری شده و به شدت کم کارکرده یه برچسب بوف به قیمت 30 تومن و دو تا گارد یکی گریفین به ارزش 20 تومن و یکی هم مدل خیلی شیک و مجلسی و واقعا زیبا به قیمت 35 تومن براش خریدم که تا الان جمعا 85 تومن وسیله واسش موجوده که الان هم وسایل بعد یک ماه در حد نو هستند!!
همونجور که گفتم اطراف و پشت و رو و هیچ جای گوشی هیچگونه موردی نداره و در حد آکه
فقط یه مورد هست که باید ذکر کنم:
ال سی دی گوشی یه سری خط های خیلی ریز و موازی از بالای صفحه تا پایین تو شرایط عادی داره که تو فضای اتاق یه مقدار معلومه ولی خوب دروغ چرا،تو هوای بیرون این روزها اگه تو دست باشه و سرد بشه گوشی یه مدت،خطها زیادتر میشند تا اینکه واسه خودم جالب بود وقتی متوجه شدم و تو هوای شب که حدودا اینجا5درجه زیر صفر هست یک ساعت گذاشتمش بیرون ببینم این زیاد شدن خطها تا چقدر ادامه داره،که اتفاق جالبی افتاد و تقریبا صفحه سیاه شد و خاموش تا وقتی که آوردمش تو خونه و با هم دما شدن با هوای خونه کم کم به حالت عادی با خط های خیلی کم برگشت!! خلاصه گفتم که مدیون نباشم و عکس ها هم در زیر نشون دهنده سالم بودن گوشی و البته موردی که واسه صفحه نمایش عرض کرم هست!! گرچه ازون روز فقط همون یه بار تو هوای چند درجه منفی صفر مشکل براش بوجود اومد که صفحه گوشی خاموش شد و از کار افتاد ولی تاچ رو امتحان کردم تو هر شرایطی کاملا سالمه..(این مورد مهمیه)
فقط اینو بگم که کاملا شرایط صفحه رو توضیح داده باشم،اگه گوشی تو هوای سرد هم تو جیب باشه و هر از گاهی ازش استفاده بشه خطها مثل حالت معمولی هستند رو گوشی!!
اینجا هم با دوستان گل و با سابقه مشورت کردم و تایید کردند که بعضی گلکسی ها این مشکل رو داره حالا کمتر یا زیادتر..
قیمت:
قیمت هم نمیخوام مث بعضی دوستان رو حرفم پافشاری کنم که فلان قیمت خریدم و الان هرچقدر هست من کمتر از فلان قیمت نمیدم!! فقط در همین حد بسنده میکنم که با این شرایط مشکل صفحه ولی در حد آک بودن گوشی،مغازه دار 540تومن میخواد پس دوستان قیمت زیر این ندید که با عرض شرمندگی به همین قیمت میدمش به مغازه دار!! خداییش تو یک ماه 85 تومن وسیله براش خریدم که با جمع مبلغ اونها برای مصرف کننده به صرفه است
لطفا قیمت هاتون رو اصلا زیر قیمتی که عرض کردم پیشنهاد ندید و اگر به مقداری رسید که واسم توجیح داشت نسبت به مغازه،تصمیم بر فروش رو همین جا میگیرم!!
مورد تعویض هم با اکسپریا sp/اس3/وان ایکس/اکسپریا tx/وان xl

پایان مزایده هم تا آخر هفته آینده هست اگه بالاتر از قیمت مغازه نبود بی دردسر به مغازه فروخته میشه
ترجیحا هم حضوری مشهد یا نیشابور
عکس ها گویای همه چیز هستن اگه موردی بود بفرمایید توضیح بدم
پیشاپیش ممنون از همه..

DSCF4395.JPG

فایل های ضمیمه

• DSCF4387.JPG
    DSCF4387.JPG
    948 KB · نمایش ها: 166
  • DSCF4389.JPG
    DSCF4389.JPG
    968.5 KB · نمایش ها: 136
  • DSCF4396.JPG
    DSCF4396.JPG
    609.2 KB · نمایش ها: 125
  • DSCF4398.JPG
    DSCF4398.JPG
    937.3 KB · نمایش ها: 118
  • DSCF4400.JPG
    DSCF4400.JPG
    666.6 KB · نمایش ها: 108
  • DSCF4403.JPG
    DSCF4403.JPG
    779.2 KB · نمایش ها: 115
  • DSCF4404.JPG
    DSCF4404.JPG
    699.4 KB · نمایش ها: 104
  • DSCF4409.JPG
    DSCF4409.JPG
    451.8 KB · نمایش ها: 97
  • DSCF4413.JPG
    DSCF4413.JPG
    829.9 KB · نمایش ها: 109

cyres

Registered User
لایک‌ها
673
ابر شهــر،خاک وطن من♥ส็็็็็็็็็็็็็็็نیشابــور منส
داش آخرشم که گذاشتیش واس فروش
گفتم بیا یه نوت 2 بردار خودتو خلاص کن
نوت 2منو نمیخای :دی ؟

salar_aziz

Registered User
لایک‌ها
21
داش آخرشم که گذاشتیش واس فروش
گفتم بیا یه نوت 2 بردار خودتو خلاص کن
نوت 2منو نمیخای :دی ؟
سلام رفیق
آره دیدم اصلا با مشکل صفحه اش کنار نمیام گرچه تضمین هم کرد فروشنده اگه خرابتر شد یا به هر دلیلی نخواستی بیا من ورش میدارم که با ارزون شدن گوشی ها به همین قیمت 540 میخوادش الان ولی گفتم ببینم دوستا اینجا اگه بالاتر خواستن بدمش اینجا و دست مغازه نیفته که با یه قیمت بیشتر و بدون اینکه مشکل رو به کسی بگه که دقت نمیکنه و کلاه بره سر یکی دیگه و خودش سود کنه!!
نوت دو که میخوام ولی بودجه ام نمیرسه!!
گرچه جیب هامم اونقدر جا نداره واسش :)
این گوشی رو هم اگه خواستی یا دوستان خواستن قابلی نداره

salar_aziz

Registered User
لایک‌ها
21
عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااپ...

salar_aziz

Registered User
لایک‌ها
21
راستی یه مسئله رو یادم رفت که گوشی فول برنامه و بازی اچ دی هست!!
در مورد خطهای روی صفحه هم توی هر رنگی ک دوست خریدار بخواد و با هر نور صفحه ای تو شرایط عادی واسش عکس میگیرم خیالش راحت بشه
من فقط کامل توضیح دادم که یوقت مدیون کسی نشم

آپپپپپپپ...

ali_ie_67

Registered User
لایک‌ها
4
سلام اگر به هر دلیلی اون مغازه دار ازتون نخرید من 450 خریدارم
مرسی

salar_aziz

Registered User
لایک‌ها
21
سلام اگر به هر دلیلی اون مغازه دار ازتون نخرید من 450 خریدارم
مرسی
سلام دوست عزیز
قیمتت خیلی پایینه به این قیمت ها نمیتونم در خدمتت باشم،اینجوری فقط 100 تومن لوازم و برنامه گوشی ضرر میکنم و حالا بماند ضرر خود گوشی!!
دروغ نگفته باشم دوستم 500میخواد ولی خوب بهش ندادم به هوای مغازه و فروش بهتر اینجا!!
منتظر پیشنهادهای بهتر شما و دوستان دیگر هستم

a_rudi

Registered User
لایک‌ها
189
مشكل ال سي دي اساسيه دوست عزيز، اگه مغازه دار 540 برميداره، وقت تلف كردنه اينجا گذاشتي واسه فروش

salar_aziz

Registered User
لایک‌ها
21
مشكل ال سي دي اساسيه دوست عزيز، اگه مغازه دار 540 برميداره، وقت تلف كردنه اينجا گذاشتي واسه فروش
ممنون از شما
نمیدونم والا زیاد تو قیمتها نیستم
ولی خوب همونجور که گفتم،خواستم اینجا همه مواردو بگم شاید حتی شد یه مقدار هم بالاتر از قیمت مغازه دار اینجا بدمش به دوستان ولی مغازه دار برنداره بدون گفتن مشکلش بفروشه به قیمت بالا به یه بنده خدایی و مثل من کلاه سرش بره!!
خداییش غیر مشکل ال سی دی یه نقطه هم روش نیست و مثل اکه!!
حالا فعلا منتظر پیشنهادها هستم تا هفته دیگه ببینم چی میشه
ممنون

salar_aziz

Registered User
لایک‌ها
21
داش این ال سی دیش مرخصه کلا!!
من 350 میخوامش
سلام
عزیز اینهمه توضیح دادم بالا و حرف زدیم با دوستان باز میاین چه پیشنهادها میدین!!
اصلا گوشی به فرض 100 تومن بیارزه،تا الان دوتا قیمت یکی مغازه540 و یکی دوستم500 هست!!
لطفا به موارد و پست های بالا دقت کنید
با تشکر

بالا