برگزیده های پرشین تولز

فروش گوشی زیبای htc legend

nader3624

Registered User
لایک‌ها
103
سلام دوستان یه گوشی htc legend دستم رسیده که قصد دارم بفروشم . این گوشی هیچ مشکل سخت افزاری و نرم افزاری نداره

رو صفحش و بدنش هیچ خط و خشی نداره

کلا 6 ماه کارکرده

جعبه . شارژر . هنذفری و یه کیف که براش خریداری شده همراه گوشی تقدیم میشه

شارژ باتریشم دوام خوبی داره

اندروید 2.3 روش ریخته شده

قیمت پایه : 300 هزار تومن

فروش فوری : 380 هزار تومن

گام افزایش : 5 هزار تومن

هزینه پست با خریداره محترم

با عرض شرمندگی به خاطر عکس های بی کیفیت

عکس۰۵۸۵.jpgعکس۰۵۸۶.jpgعکس۰۵۸۹.jpgعکس۰۵۹۱.jpg

hoseinkaf

Registered User
لایک‌ها
24
320 خریدارم
مزایده تا وقتی ادامه داره که برسه به قیمت فوری؟ :D
380 واسه این گوشی زیاد نیست؟ پردازنده 600
رم 384 . سخت افزار بسیار بسیار پایینه. البته گوشی خودتونه و صاحب اختیارید ماشالا خوب هم استقبال شده

Greight

Registered User
لایک‌ها
15
330 ....
رم 384 . سخت افزار بسیار بسیار پایینه. البته گوشی خودتونه و صاحب اختیارید ماشالا خوب هم استقبال شده
بنده که به شخصه برای خودم نمیخوام چون خودم گوشی دارم و این گوشی خیلی ضعیفه. فقط برای کیفیت صفحه نمایشش برای یکی از عزیزان می خوام.

nader3624

Registered User
لایک‌ها
103
320 خریدارم
مزایده تا وقتی ادامه داره که برسه به قیمت فوری؟ :D
380 واسه این گوشی زیاد نیست؟ پردازنده 600

داداش خوبیت نداره بزنی تو سره مال

330 ....

بنده که به شخصه برای خودم نمیخوام چون خودم گوشی دارم و این گوشی خیلی ضعیفه. فقط برای کیفیت صفحه نمایشش برای یکی از عزیزان می خوام.

فعلا برای شما

smart.pro

Registered User
لایک‌ها
652
اگه صد در صد بدون خط و خش و نقطه و در حد آك ، آك واقعي باشه ( تضمين بديد ) بنده 335 هستم !
فقط اينكه گوشي رام عربي روش هست ؟ يعني فارسي رو نشون ميده به جزء حرف ي ؟ درسته ؟!

nader3624

Registered User
لایک‌ها
103
اگه صد در صد بدون خط و خش و نقطه و در حد آك ، آك واقعي باشه ( تضمين بديد ) بنده 335 هستم !
فقط اينكه گوشي رام عربي روش هست ؟ يعني فارسي رو نشون ميده به جزء حرف ي ؟ درسته ؟!

در حده آکه و هیچ خط خشی نداره . فقط پشتش سه چهارتا نقطه ریز داره که به چشم نمیان . این گوشی فقط 6 ماه کار کرده

shokrollah

Registered User
لایک‌ها
264
اگه میشه عکسا واضح تر بذار/هیچکدوم فوکوس نیست که بشه روش قضاوت کرد وپیشنهاد داد با این امتیاز بازارچه دیگه اینارو رعایت کنید
اینایی که من پشتش میبینم در حد چندتا نقطه نیست.یا کثیفیه یا بدلیل همون بد بودن عکس اینطور بنظر میاد

g6974_589.jpg

Greight

Registered User
لایک‌ها
15
دوستان گوشی دست دوم هست، نمیشه انتظار داشت دقیقا نو باشه. ون پیشنهاد بنده فکر کنم بهترین و منطقی ترین هست. بیاین فضا نریم.

shokrollah

Registered User
لایک‌ها
264
دوستان گوشی دست دوم هست، نمیشه انتظار داشت دقیقا نو باشه. ون پیشنهاد بنده فکر کنم بهترین و منطقی ترین هست. بیاین فضا نریم.

خب دوستمون گفتن گوشی ۶ ماه کارکرده و ۳-۴ تا نقطه ریز. انتظارات در حد توصیفه .وگرنه گوشی ضعیف هست اما جزور طراحی های خوبه htc از لحاظ بدنه هست

nader3624

Registered User
لایک‌ها
103
خب دوستمون گفتن گوشی ۶ ماه کارکرده و ۳-۴ تا نقطه ریز. انتظارات در حد توصیفه .وگرنه گوشی ضعیف هست اما جزور طراحی های خوبه htc از لحاظ بدنه هست

. نه نقطس . نه خشه . نه کثیفی . یه چیز تو مایه های سایدگیه . با این حال 335 آخرین پیشنهاده . با همین وضعه ظاهری . گوشی اگه طلا هم باشه کارکردش با آکش فرق داره . منم که گفتم گوشی 6 ماه کارکرده بنده خریدم و تست کردم الانم گذاشتم برا فروش . دوربینه با کیفیت تر دمه دستم نیست . تازه مهلت تست هم که 24 ساعته . فرستادم دیدی خش داره مرجوع میکنی .

مزایده تا ساعت 10 امشب . فردا برای خریدار ارسال میشه .

Greight

Registered User
لایک‌ها
15
توسط بنده خریداری شد.

reza-ramezani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز من 350 خریدارم خواستی اینم شمارم هماهنگ کن 09353750768

بالا