• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش گیرنده دیجیتال سما و شاتل به قیمت عمده ( به مدت محدود )

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
ست تاپ باکس سما AT-200

SAMAAT200.jpg

لینک مشخصات : http://farzad-t.com/post/27

وضعیت گارانتی : 1 سال تعویض ( قابل تمدید )

خودم هم قبول میکنم و نماینده بجنورد عرشیان تجارت سما هستم .

09353662782

قیمت : 116000 تومن

مشخصات :

قابلیت پخش فیلم‌های سه بعدی 3D

پورت اتصال انواع فلش مموری و هارد اکسترنال FAT و NTFS بدون نیاز به منبع تغذیه مجزا تا حجم 2 ترابایت
پخش فیلم از فلش مموری و هارد اکسترنال با فرمت‌های MP4, MKV, FLV, DivX, WMV, MPG, AVI, VOB, M2TS, TS, 3GP, DAT, TP
قابلیت پشتیبانی از زیرنویس فارسی با فرمت SRT
پخش فرمت‌های صوتی MP3, WMA
پخش فرمت‌های عکس JPG, PNG, BMP
نمایش عکس، همزمان با پخش موزیک به صورت اسلاید
دارای خروجی‌های HDMI, Component, Composite
مجهز به خروجی صدای دیجیتال S/PDIF (اپتیکال)
وضوح تصویر بسیار بالا (Full HD) و پشتیبانی از 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p
تفاوت اسکن تصویر Progressive و Interlaced
قابلیت دریافت و پخش دیجیتال صدها شبکه تلویزیونی و رادیویی با کیفیت عالی (در حال حاضر 17 شبکه تلویزیونی و 15 شبکه رادیویی توسط سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران فعال گردیده است)
منو فارسی و تله تکست فارسی 1000 صفحه‌ای
دارای راهنمای برنامه الکترونیکی (EPG)
تنظیم ساعت و تاریخ به صورت دستی و اتوماتیک
ضبط شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی و نمایش فایل‌های ضبط شده در تلویزیون و کامپیوتر
قابلیت ضبط یک کانال در هنگام مشاهده‌ی کانال دیگر در یک باند فرکانس مشترک
مشاهده و امکان جلو و عقب بردن تصاویر ضبط شده‌ی یک برنامه‌ی درحال ضبط، به صورت همزمان (Time Shift)
تنظیم و برنامه‌ریزی زمان‌های مختلف برای ضبط اتوماتیک چند برنامه تلویزیونی و رادیویی مورد علاقه
به روزرسانی نرم‌افزار از طریق USB و یا از طریق دریافت از آنتن (OTA)
دارای قفل کودک با تعیین رمز عبور دلخواه
دارای تایمر خاموش و روشن شدن خودکار دستگاه
نمایش ساعت بر روی پنل جلوی دستگاه در حالت آماده به کار
قابلیت تنظیم شفافیت فهرست‌ها
دارای 6 نوع بازی

ضمانت نامه ویژه سما (برای اولین بار در ایران)ضمانت نامه ویژه سما در دو طرح با مدت اعتبار 12 و 18 ماهه ارائه و به منظور افزایش مدت ضمانت نامه یکساله گیرنده های دیجیتال SAMA AT-200 از 12 ماه به 24 ماه و یا 30 ماه در اختیار کاربران محترم قرار میگیرد.
خدمات ضمانت نامه ویژه سما پس از پایان دوره یکساله اول شروع میگردد. این خدمات در طول مدت ضمانت به صورت کاملاً رایگان انجام میشود و در صورت لزوم شامل تعویض مادربرد و پاوربرد دستگاه میباشد.

قیمت مصوب ضمانت نامه ویژه سما 12 ماهه 60000 ریال
قیمت مصوب ضمانت نامه ویژه سما 18 ماهه 80000 ریال

کاربران محترم میتوانند در صورت تمایل به افزایش دوره ضمانت دستگاه ، در هنگام خرید و یا حداقل 3 ماه پیش از اتمام گارانتی یکساله اولیه ، به صورت حضوری به شرکت مراجعه و با در دست داشتن شماره سریال دستگاه و اصل کارت گارانتی یکسال اولیه ضمن پرداخت مبلغ مصوب ، ضمانت نامه مورد نظر خود را دریافت نمایند و یا با واریز مبلغ مصوب به حساب شرکت و ارسال فیش واریزی به همراه شماره سریال دستگاه و اصل کارت گارانتی یکسال اولیه به آدرس شرکت ضمانت نامه جدید را از شرکت تهیه و مدت اعتبار ضمانت نامه گیرنده خود را از 12ماه اولیه به 24 و یا 30 ماه افزایش دهند.
شرکت بلافاصله پس از دریافت فیش بانکی و شماره سریال دستگاه و اصل ضمانت نامه یکساله اولیه ، ضمانت نامه ویژه را صادر و به همراه کارت ضمانت یکسال اولیه ، ازطریق پست به آدرس متقاضی ارسال مینماید.

==========================================================================================
==========================================================================================

گیرنده شاتل 2700 ( همراه با کابل HDMi و 2 عدد کنترل )

fphc6rfo4h0lez9ue1yv.jpg

نا موجود

دوستان کنترل سما و بلوسنس و شاتل موجوده اگه کسی لازم داشت در خدمتم
قیمت : 15 تومن

بقیه اجناس : http://forum.persiantools.com/t295672.html#post5567121

Last edited:

HAMED AS

Registered User
لایک‌ها
19
سلام عزیز
دستگاه سما رو آوردید؟
میشه یک عکس از منوهاش بگذارید. یا سایتی که عکس از منوش داشته باشه؟

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
سلام دوست عزیز ، آره دیروز رسید . چشم فردا اگه فراموش نکنم واست از منوهاش عکس میذارم . اتفاقاً تو اینترنت دنبال منوهاش گشتم ولی چیزی پیدا نکردم . البته تا به حال خودم منوهاش رو ندیدم و احتمال میدم مثل الکومکس 200 باشه ولی به خاطر روی گل شما فردا تست میکنم ( آخه ما جنس که میاد میفروشیم ، زیاد به جزییات کاری نداریم :blush: )

خدمت شما :

Last edited:

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
Last edited:

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
درود،

با اجازه ی استارتر،

کسی اگِ یِ رس*یورِ قدیمی دستِ دوم داشت مثلِ استار*ست یا است*رانگ یا آی *کلس یا X95 ,... ،داشت، لطفا پیام خصوصی بده.

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
تا به حال که برگشتی نداشته ، اما احتمالاً دستگاه قبلی شرکت عرشیان تجارت سما به نام Elcomax مد نظر شما بوده که به نظر من هم کیتش مشکل داشت وبرگشتی هم واسه ما زیاد داشته ولی مثل اینکه ااین دفعه شرکت عرشیان تجارت از تجربه خودش استفاده کرده و دستگاه سما رو بدون مشکل عرضه کرده ، یه طورایی میشه با بلوسنس مقایسش کرد . با این تفاوت که پسوند های FLV و WMV رو هم باز میکنه

این هم لینک فروش دستگاه سما :

http://forum.persiantools.com/t295672-page4.html

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
100% گارانتی داره . این مدل رو شرکت تموم کرده ، مدل 3000 رو با 1 کنترل و بدون کابل رو واسه ما 75000 میذاره . به نظرم دستگاه های خوبین . سایت دیجی کالا 89 داره میفروشه

pedram_sad

Registered User
لایک‌ها
38
عزیز این مدل 300 میتونه فایل های mkv رو راحت پخش کنه ؟
منظورم همین هایی که رو نت برای دانلود هست
بدون کانورت کردن و ...

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
خودم که تستشون کردم به مشکلی بر نخوردم . اگه میخوای زیاد از فلشش استفاده کنی ، سما رو بهت توصیه میکنم ، مشخصاتش رو یه نگاهی بنداز . پردازشگرش 550 مگاهرتزه ، واقعاً دستگاه توپیه

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
خرید جدیدم از شرکت عرشیان تجارت رسیده ، اگه کسی لازم داشت در خدمتتون هستم .

در دیجی کالا همین مدل رو 110 قیمت گذاشتن

بالا