• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش گیرنده دیجیتال سما و شاتل به قیمت عمده ( به مدت محدود )

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
دوستان سری گیرنده مادویژن هم اومده واسم که 73 تومن میتونم تقدیم کنم ، گارانتیش هم مثل همیشه خودم قبول میکنم

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
برای دوست عزیزم جناب mahdi-mo ارسال شد و امیدوارم از خریدشون راضی باشن و بعد از چند روز هم نظرشون رو همینجا بفرماین .

mahdi-mo

Registered User
لایک‌ها
21
سلام:)
دستگاه SAMA رو از دوست خوبمنمایش مشخصات: gilase_tanha202 - PersianTools Forums خریدم و بدستم رسید خیلی آدم خوش قولی هستن
در مورد دستگاه بدلیل سفری که برام پیش اومد هنوز وقت نکردم تست کنم انشالله در اولین فرصت تستش میکنم و نظرمو در مورد دستگاه اعلام میکنم
در ضمن تعریف این دستگاه رو از خیلی از سایتها و انجمنها دیدم و بعد از کلی تحقیق این دستگاه رو از ایشون خریدم:D

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
ممنونم ، ایشاالله وقتی استفاده کردین میبینین که واقعاً ارزش این مبلغ رو داره و به جرات میتونم بگم سما جز معدود دستگاه هایی هست که من نمایندگی پخششون رو داشتم و 1 دونه هم برگشتی نداشته از لحاظ کیفیت با بلوسنس T14+ قابل مقایسه هست که متاسفانه 1 سالی میشه که وارد ایران نشده , دوستانی که بلوسنس دارن میدونن چی میگم .

mahdi-mo

Registered User
لایک‌ها
21
سلام
من امروز گیرنده سمایی رو که از دوست گلم gilase_tanha202 خریده بودم رو راه انداختم.دستگاه توپیه کیفیت تصویرش عالیه :wacko:
کیفیت تصویرش از گیرنده دنای که دیده بودم به نظرم بیشتر بود.فیلم رو هم خیلی روون اجرا میکرد.
هنوز تو منطقه ما سیستم دیجیتال راه نیوفتاده ولی قرار بزودی راه بیوفته به محض اینکه راه افتاد از تیونرش هم میگم
ولی شک نکنید گیرنده توپیه همون طور که گفتم تو خیلی از انجمنها ازش تعریف میکنن در خریدش شک نکنین:D

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
سلام
من امروز گیرنده سمایی رو که از دوست گلم gilase_tanha202 خریده بودم رو راه انداختم.دستگاه توپیه کیفیت تصویرش عالیه :wacko:
کیفیت تصویرش از گیرنده دنای که دیده بودم به نظرم بیشتر بود.فیلم رو هم خیلی روون اجرا میکرد.
هنوز تو منطقه ما سیستم دیجیتال راه نیوفتاده ولی قرار بزودی راه بیوفته به محض اینکه راه افتاد از تیونرش هم میگم
ولی شک نکنید گیرنده توپیه همون طور که گفتم تو خیلی از انجمنها ازش تعریف میکنن در خریدش شک نکنین:D

شما خیلی لطف دارین دوست عزیزم ، امیدوارم واستون حالاحالاها کار بده و اگه مشکلی داشتین شماره تماس که خدمتتون دادم یه زنگ بزنی تمومه . شما میتونی یه فایل 1080P رو فلش بریزی بعدش با دستگاه دنای مقایسه کنی ، آخه دنای و خیلی از دستگاه های موجود توانایی باز کردن فایل رو نداره . پسوند FLV هم که بماند ;) . ایشالله تیونرشم راضیتون میکنه

tiredfighter

Registered User
لایک‌ها
4
سلام

من هم این دستگاه رو دارم و به عنوان پخش کننده دیچیتال استفاده می کنم
که من این دستگاه رو خریدم دستگاه های کمی بودند که هارد رو ساپورت کنند
من که از این دستگاه خیلی راضی هستم و نسبت به قیمتی که داره عالی هستش
خوب بفروشی دوست من

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
من هم این دستگاه رو دارم و به عنوان پخش کننده دیچیتال استفاده می کنم
که من این دستگاه رو خریدم دستگاه های کمی بودند که هارد رو ساپورت کنند
من که از این دستگاه خیلی راضی هستم و نسبت به قیمتی که داره عالی هستش
خوب بفروشی دوست من

شما خیلی لطف دارین دوست عزیزم ، شما هم همین مدل سما رو استفاده میکنین ؟ میتونم قیمتی که خریدین رو هم بدونم ؟

الان بهترين گيرنده از همه لحاظ چيه از نظر مصرف كننده؟

ببینین به طور قطع نمیشه در مورد گیرنده ها نظر داد ، من تا به حال برند های بلوسنس ، الکومکس، مارشال ، شاتل ، مادویژن ، سما رو فروختم که هر کدوم شامل چند نمونه کار بودن و من در مورد همین برندها تجربیاتم رو به عنوان نمایندگی پخش میگم :

بلوسنس : از لحاظ کیفیت واقعاً تک بود و تا به حال 1 عدد هم خرابی واسم نیومده و حدود 1 سالی میشه که وارد ایران نشده و نخواهد شد .
الکومکس : با اینکه واردکنندش همون شرکت عرشیان تجارته که بلوسنس رو وارد میکرد ، دستگاهی که خیلی خرابی داشت و 1 سالی هست که وارداتش متوقف شده و هنوز که هنوزه واسم خرابی میارم و میفرستم گارانتی ( البته فقط مدل MV200 )
شاتل : ازش خیلی فروختم و میشه گفت از هر 200 تا 5 دونه خرابی داشتن
مارشال : عمراً دیگه دور و بر مارشال برم ، اصلاً جالب نیس
مادویژن : تا به حال حدود 500 تا ازش فروختم و 2 دونه برگشتی داشتم
سما : از لحاظ کیفیت با بلوسنس برابری میکنه و تا به حال خرابی نداشته و خیلی قبولش دارم

من به مشتریام توصیه میکنم اگه اهل فیلم نگاه کردن و کیفیت هستین سما رو بخرین وگرنه مادویژن رو توصیه میکنم . گیرنده هایی که اینجا فروش میرسه رو بنده با هولوگرام خودم هم گارانتی می کنم که مشخص باشه از بنده خرید شدن و 100% هوای مشتریام رو دارم حتی اگه ضرر کنم .

tiredfighter

Registered User
لایک‌ها
4
الان بهترين گيرنده از همه لحاظ چيه از نظر مصرف كننده؟

من چون خودم مصرف کننده هستم به نظرم خیلی دستگاه خوبی هست و من مشکلی باهاش نداشتم هیچ خیلی هم راضی هستم البته عرض کنم که من فقط از نظر پخش مدیا ازش استفاده می کنم ولی چندبار که از تیونرش استفاده کردم از کیفیت شبکه های تلویزیونیش هم راضی بودم و خوب بود

من این دستگاه رو اردیبهشت ماه 100 تومان از نمایندگی علاالدین خریدم و اگر اشتباه نکنم اون موقع از همه دستگاه های هم رده خودش قدرت پردازندش بیشتر بود

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
آره یادش بخیر اون زمان ارزون بود ، منم هدفم از اینکه گفتم قیمت رو بذارین این بود که دوستان بدونن قیمت مناسبی رو واسه فروش اینجا قرار دادم ، الان فروششون بین 110-115 تومنه .

از شما ممنونم :rolleyes:

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
متاسفانه گیرنده رو امروز 6 تومن گرون کردن وگرنه خیلی دوست داشتم همچنان 99 تومن ایجا واسه فروش بذارم و قیمت جدید فروش 103000 تومن

ضمانت نامه ویژه سما (برای اولین بار در ایران)ضمانت نامه ویژه سما در دو طرح با مدت اعتبار 12 و 18 ماهه ارائه و به منظور افزایش مدت ضمانت نامه یکساله گیرنده های دیجیتال SAMA AT-200 از 12 ماه به 24 ماه و یا 30 ماه در اختیار کاربران محترم قرار میگیرد.

خدمات ضمانت نامه ویژه سما پس از پایان دوره یکساله اول شروع میگردد. این خدمات در طول مدت ضمانت به صورت کاملاً رایگان انجام میشود و در صورت لزوم شامل تعویض مادربرد و پاوربرد دستگاه میباشد.
قیمت مصوب ضمانت نامه ویژه سما 12 ماهه 60000 ریال
قیمت مصوب ضمانت نامه ویژه سما 18 ماهه 80000 ریال
کاربران محترم میتوانند در صورت تمایل به افزایش دوره ضمانت دستگاه ، در هنگام خرید و یا حداقل 3 ماه پیش از اتمام گارانتی یکساله اولیه ، به صورت حضوری به شرکت مراجعه و با در دست داشتن شماره سریال دستگاه و اصل کارت گارانتی یکسال اولیه ضمن پرداخت مبلغ مصوب ، ضمانت نامه مورد نظر خود را دریافت نمایند و یا با واریز مبلغ مصوب به حساب شرکت و ارسال فیش واریزی به همراه شماره سریال دستگاه و اصل کارت گارانتی یکسال اولیه به آدرس شرکت ضمانت نامه جدید را از شرکت تهیه و مدت اعتبار ضمانت نامه گیرنده خود را از 12ماه اولیه به 24 و یا 30 ماه افزایش دهند.
شرکت بلافاصله پس از دریافت فیش بانکی و شماره سریال دستگاه و اصل ضمانت نامه یکساله اولیه ، ضمانت نامه ویژه را صادر و به همراه کارت ضمانت یکسال اولیه ، ازطریق پست به آدرس متقاضی ارسال مینماید.

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
برای کاربر عزیز Rahele_n هم فرستاده شد ، ایشاالله که از خریدشون راضی میشن :)

mrouzbehi

Registered User
لایک‌ها
27
سلام
دادا با هزینه ارسال باره تهران چند در میاد؟

بالا