برگزیده های پرشین تولز

فروش گیفت کارت آیتونز

ashkan.sam

Registered User
لایک‌ها
16
شما که جواب ندادی ولیکن از رو نوشته ها میشه خوند که برای کانادا هستش

iranpayments

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
فروش گیفت کارت آیتونز به قیمت همکار و به هر تعداد ( کارتها از کشور USA می باشند)
$10 >>> 39000
$25 >>> 94000
$50 >>> 186000

IRANPAYMENTS.NET
Mobile: 09124646255

alipalang17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام هنوز موجود داری ؟

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
پیغام خصوصی دادم

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
هر کار میکنم نمیتونم از این گیف کارت استفاده کنم .....

eror که میده :

The code you entered has not been properly activated.
مشاهده پیوست 393630
دوستان کسی میدونه دلیلش چیه ؟

سلام ، همونطور که در پیغام خصوصی نوشتم :
من دو تا apple id ساختم با وی پی ان و کشور کانادا
کلا نمیشه از این گیفت کارت استفاده کرد ،
[email protected] کانادا
[email protected] امریکا
[email protected] کانادا
من قبلا چند بار بدون مشکل شارژ کردم دیروز هم دوستم ده دلار وارد کرد .... پیغام نمیده که قبلا استفاده شده یا هر چیز .... پیغام میده که این کد گیف کارت اکتیو نیست

من اپل آی دی بهتون دادم ، برای اینکه حرفی توش نباشه چیز پی ان کانادا هم بهتون دادم

*** L2tp
Secret l2tp : ****
ip : ****
user : ****
pass: ****

اگر کارت مشکلی نداره پس چرا میگه اکتیو نیست ! ؟ خب شما یکی از این اپل آی دی های من رو شارژ کنید من استفاده کنم ! کارت شارژی که نتونم استفاده کنم به چه کار میاد آخه

دوستانم در I-PHONE.IR گفتند که :
مشاهده پیوست 393631
نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinyz
چه فروشنده *****.

کد اکتیو نیست و قطعا باز دوباره نمیتونه فروشنده اکتیوش کنه.
توی این جور موارد فروشنده کد جایگزین باید بده. هیچ جوره این مدل کد ردیم نخواهد شد

ارادت
سؤالات مربوط به گیفت کارت و طریقه خرید از آیتیونز - صفحه 18

مشکل از گیفت کارت هست ، یا یکی دیگه به من بدید (اپل آی دی و پسوورد ها رو بهتون میدم خودتون وارد کنید ) یا همین گیفت کارت رو وارد کنید که درست بشه
من با ساپورت آیتونز اپل هم مکاتبه کردم اما مشکل حل نشد . حالا مشکل از کجاست رو من نمیدونم و شما هم در پیغام خصوصی گفتید که نمیدونید مشکل از کجاست !

من به شخصه قبل از اینکه سیستم امتیاز دهی بخواد شروع بشه و ..... بیشتر از 3 ملیون تومان جنس توی این فروم فروختم که حتی تاپیکش هم الان نمیدونم موجود هست یا خیر ( متعلق به چندین سال پیش ) بوده که دستگاه شنود 540 هزار تومانی را پست کردم و مشتری راضی نبوده و پس گرفتم !!! چه بسیار جلیقه های ضد گلوله و باتوم و شوکر رو من توی این انجمن فروختم و هر کدوم مشکل داشت یا پس گرفتم یا تعویض کردم .

خودتون کلاه خودتون رو قاضی کنید .... اگر هم قیمت فروش سایت های دیگه به جای 37900 تومان 30000 تومان خرید کردم مشکلی نیست ، الباقی پول رو هم به حساب واریز میکنم تا بتونم از گیف کارت استفاده کنم و شما هم ضرر نکنید .

از شما هم جز احترام چیزی ندیدم که بخوام بد بگم اما بابت چیزی پول دادم که نه من نه دوستانم نه خودتون تونستید ازش استفاده کنید

فرقی نداره گیفت کارت امریکا باشه یا جای دیگه ، چیزی که بشود استفاده کرد را یا جایگزین کنید یا مرجوع کنید ( و حتی اگر بعد از مرجوع یا تعویض گیفت کارت ، این گیفت کارت به وسیله ی هر چیزی دست شما درست شد بنده باز هم از شما خریداری اش میکنم )

amirsina-modaresnia

Registered User
لایک‌ها
8
درود فراوان، با بررسی های بنده معلوم شد که این گیفت کارت به دلایلی مسدود شده ...
مشکل از ما بوده، من عذر خواهی می کنم
پول شما در کوتاه ترین زمان برگشت خواهد خورد....

اعتبار و رضایت مشتری مهمترین عامل در فروش است، ضرر برای ما اصلا مهم نیست

بالا