• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش یه پاور حرفه ای برند -AC BEL مشکل دار مناسب تعمیرکاران پاور

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
سلام دوستان عزیز یدونه پاور خیلی عالی 660 وات دارم که متاسفانه تو حین کار یه دفعه خاموش میشه ودیگه هم روشن نشد تعمیرگاه نبردم ولی خودم باز کردم بدون هیچ دستکاری فقط واسه اینکه حدس میزدم فیوزش سوخته باشه ولی فیوزش نسخوته یعنی اصلا هیچ علامتی از سوختگیه قطعاتش تو پاور وجود نداره بعد با نرم افزار الکترونیک اندروید از رو سوکت اصلیش سرهایی که میشه جمپر زدو یافتم با یه سیم جمپر که میزنم پاور روشن میشه ولی رو مین که میزارم روشن نمیشه کلا فکر نکنم مشکلش حادی داشته باشه ولی از جایی که وقت ندارم و همچنین تعمیرکار خوب سراغ ندارم میخوام همینطوری بفروشمش

- واقعا پاور حرفه ای وکاملی هستش تمام خروجیهای لازم برای مین و کراس واس ال ای گرافیکها و دیوایسها رو داره -رنگ بدنه طلایی وبرنزی میشه گفت بهش ولی تو عکس مشکی دیده میشه

عکس تا چن مین دیگه میزارم

قیمت باخریدار عزیز ولی لطفا قیمت معقولانه

قیمت پایه 40
فروش به بالاترین پیشنهاد تا فردا شب

Last edited:

alimeysam

Registered User
لایک‌ها
5
من خریدارم لطفا قیمتت رو برام پ خ کنید
کجا هستین؟؟؟

loper

Registered User
لایک‌ها
104
سلام دوست عزیز
قینت رو برای من هم پ-خ کنید.

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
40 بالاترین پیشنهاد بوده تا الان
دستکاری هم اصلا نشده خودم بازکردم بدون کوچیکترین دستکاری فقط فیوزشو نگاه کردم که شاید از اون بوده باشه که نبود الان رو مین روشن نمیشه ولی وقتی از روی نقشه سوکت پاور تو نرم افزاری که تو گوشیم دارم جمپر میزنم روشن میشه

alimeysam

Registered User
لایک‌ها
5
عزیز یک سوال کی تو این تاپیک الان 40 دقیمت داده که من نمیبینم؟؟؟؟

azzaa

Registered User
لایک‌ها
1,331
قیمت؟؟؟

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
43 پيشنهاد من

alilotos

Registered User
لایک‌ها
414
احيانا براي روشن كردن پاور با جامپر سيم بنفش رو به زرد وصل نكرديد كه؟؟ سبزو به مشكي وصل كردي ديگه؟؟

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
سلام
برادر اُرجیناله ؟
سلام جناب شعبانی عزیز میشه راهنمایی کنی والا از کجا باید بدونم ارجیناله یا نه :(

عزیز یک سوال کی تو این تاپیک الان 40 دقیمت داده که من نمیبینم؟؟؟؟
تو تاپیک 43 داره ولی تو پ خ 40 بوده تا الان مهم تاپیکه دوست گرام خیالتون راحت

ارادت
اصلا هم قابل دار نیست داداش
تا اینجا واسه شما دوست عزیز ومحترم

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
رفيق جان . من منتظر خبرت هستم . من رو در جريان بگذار

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
احيانا براي روشن كردن پاور با جامپر سيم بنفش رو به زرد وصل نكرديد كه؟؟ سبزو به مشكي وصل كردي ديگه؟؟

نه بنفشو به قرمز وصل میکنم روشن میشه ولی مشکی به سبز روشن نمیشه

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
سلام و ارادت
اخوی گارانتیه کدوم شرکت بوده ؟ کارت گارانتیش یا لیبلش هست هنوز ؟
سلام جناب ابراهیمی عزیز والا گارانتی روش یه لیبل خارجی زده بود که اونم من باز کردم پاره شد ولی ایرانی نبود

alilotos

Registered User
لایک‌ها
414
نه بنفشو به قرمز وصل میکنم روشن میشه ولی مشکی به سبز روشن نمیشه

دوست من وقتی سبزو به مشکی زدی و روشن نشد نباید سیم دیگه ای رو اتصال میدادی. با این اوضاع من انصراف میدم.

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
دوست عزیز باجون دل انصراف شمارو پذیرا هستم :)
اخه پیشنهاددندون گیری هم ندیدم ازجانب حضرت عالی ضمن اینکه شما که واردهستی اگه پیام میدادی که بهتر ولی حالاکه توتاپیک نظردادی میشه علت رو جویاباشم و اینکه اونقدم که شما فکرمیکنی ما یول نیستیم که سرهای اضافی رو الکی اتصال بدیم من از رو نرم افزار سوکت ۲۴پین اتصال دادم که همونطور که قبلا هم گفتم با اتصال برق ۵ولت قرمز به استارتر حالت استندبای رنگ بنفش پاور فنش کارکرد همین نه اینکه من بخوام همیتطور یلخی اتصال داده باشم

Sent from my GT-I9505

alilotos

Registered User
لایک‌ها
414
دوست عزیز باجون دل انصراف شمارو پذیرا هستم :)
اخه پیشنهاددندون گیری هم ندیدم ازجانب حضرت عالی ضمن اینکه شما که واردهستی اگه پیام میدادی که بهتر ولی حالاکه توتاپیک نظردادی میشه علت رو جویاباشم و اینکه اونقدم که شما فکرمیکنی ما یول نیستیم که سرهای اضافی رو الکی اتصال بدیم من از رو نرم افزار سوکت ۲۴پین اتصال دادم که همونطور که قبلا هم گفتم با اتصال برق ۵ولت قرمز به استارتر حالت استندبای رنگ بنفش پاور فنش کارکرد همین نه اینکه من بخوام همیتطور یلخی اتصال داده باشم

Sent from my GT-I9505

دوست من قصدم اطلاع رسانی بود ولی شما هم باید این نکترو میگفتید چون با اتصال سیم بنفش به قرمز باعث برگشت خوردن برق به پاور میشه و فقط فن شروع به کارکردن میکنه که همین کار میتونه باعث سوختن آی سی استارت بشه که اتفاقا تو بازار پیدا نمیشه یا سخت پیدا میشه. حالا هم اتفاقی نیوفتاده اگر فکر می کنید پست من ایجاد مشکل کرده میتونم ویرایشش کنم.

بالا