• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش یکی از بهترین هدیونیت های پایونیر 8850قیمت خیلی مناسب

diagram

Registered User
لایک‌ها
27
داداش قیمت اخر و چند تا عکس بیشتر برام پ خ کن من خریدارم....

sellwmz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
diagram سلام داداش خوبی یه تماس با من بگیر کار واجب باهات دارم

metirock

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام با 7800 تعویض داری؟ مثل خودت هست

alirezarahmani

Registered User
لایک‌ها
75
سلام خدمت اساتید محترم و استارتر عزیز
این دستگاه نتورک نداره و به عنوان مثال 9650 - 8650 - p80 - و ... نتورک دارن که مثلا برای 96 کف دستگاه قسمت راست یه سوراخی هست که کنارش نوشته std و طرف دیگه nw روی هر حالتی سوئیچ کنی همون سیستم بعد از روشن شدن فعال میشه .
اما عرض کنم 8850 بدون نتورک اگر چیزی بیش از 9650 - 8650 و ... نداشته باشه ، کمتر نیست .
8850 صداش دقیقا مثل p80 واقعا حیف این رو با کنوود جا به جا کنی .
یه نصیحت برادرانه به استارتر گرامی هیچ وقت دنبال 7016-8019 و ... نرو اصلا قابل قیاس نیستن ، پشیمون میشه باز kiv700 حرف نداره .
اگرم هوس کنوود کردی این دستگاه صد برابر شرافت داره به 7016 و ... ( http://divar.ir/v/57zdpBv5/)

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710
عزیز چند اخرش؟

کارتن نداشت؟
کارتن نه داداش.میدونی مال چه سالیه این پخش؟کارتنم اگه داشت الان موریانه خورده بودش....اون زمانا پول ارزش داشت 200 میدادی پخش نو میترکیدم باکت نبود کسی کارتون نگه نمیداشت.
الانه که ملت بستنی میخورن جلدشو نگه میدارن یه روز بکارشون بیاد;)
قیمت آخرم 350 بزرگوار

shahabshahi

Registered User
لایک‌ها
141
یه جوری میگی چه سالی انگار سال 42 بوده :D 2003 تا 2008 فک کنم

من یه چیزایی دارم کارکرده ماله قبل از شروع هزاره سوم با کارتن ..... :general711:

برای خرید فردا اگه اوکی بود پولم مزاحم میشم

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
کارتن نه داداش.میدونی مال چه سالیه این پخش؟کارتنم اگه داشت الان موریانه خورده بودش....اون زمانا پول ارزش داشت 200 میدادی پخش نو میترکیدم باکت نبود کسی کارتون نگه نمیداشت.
الانه که ملت بستنی میخورن جلدشو نگه میدارن یه روز بکارشون بیاد;)
قیمت آخرم 350 بزرگوار
میلاد جون مگه این پخش بدبخت برای چند سال پیشه:D
من پخش های کاروزریا یا همون اسم قدیم پایونیر دیدم طرف هنوز اکبند نگهشون داشته بعضیا یه عتیقه هایی جمع میکنن که ادم ببینه کف میکنه اینا چجوری این سال طاقت اوردن استفاده نکردن
من یه امپ ممفیس از قدیم داشتم بلاخره طاقت نیوردم وصلش کردم:general210:

mamalam

Registered User
لایک‌ها
13
با اجازه از استارتر بعد فروش این دوستمون منم یکی دارم فروش رفت به من پی ام بدین ممنون

sajjad ahmadvand

Registered User
لایک‌ها
36
بعد از 14 سال کار توی این حیطه هنوز هم 8850 رو بینهایت بهتر از p80 و حتی بسیاری از پخشهای الپاین میدونم...8850 یه کراس اوور بسیار با دقت و پری اوت بسیار زنده تری نسبت به بقیه محصولات پایونیر به جز 2 یا 3 مورد از پخش های این کمپانی داره..3way network برای زمانی استفاده میشه که شما تمامیه اصول اکوستیک اطاق و اجزای استاندارد نتورک رو درایو کرده باشید که متاسفانه ما در ایران کمتر شاهد همچین حرکت هایی هستیم...در کل به جز بحس عدم وجود یو اس بی این پخش در مقابل رقم پرداختیش بسیار ارزندست...اینم نظر این بنده حقیر

بالا