برگزیده های پرشین تولز

فروش یک دستگاه آیفون 5s گلد پارت نامبر LL/A

وضعیت
موضوع بسته شده است.

GNOME

Registered User
لایک‌ها
568
خیلی عجیبه دوست عزیز
چند سالی که اینجا عضو هستم تا بحال ندیدم فروش فقط اینترنتی باشه اون هم واسه محصولی که آک نیست که نیاز به رویت نداشته باشه و بگید اگر اینترنتی فروش نرفت به مغازه دار میفروشم - فدات شم فروشگاه که نیست
همه از خداشون هست مشتری جضوری خرید کنه تا دردسر رفتن به پست رو نداشته باشه - و از اما و اگر ها هم راحت هست چون طرف حضوری موبایل رو دیده و خریده ولی شما از فروش حضوری معذور بودید
خوب بفروشی همشهری

Nike316

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
خیلی عجیبه دوست عزیز
چند سالی که اینجا عضو هستم تا بحال ندیدم فروش فقط اینترنتی باشه اون هم واسه محصولی که آک نیست که نیاز به رویت نداشته باشه و بگید اگر اینترنتی فروش نرفت به مغازه دار میفروشم - فدات شم فروشگاه که نیست
همه از خداشون هست مشتری جضوری خرید کنه تا دردسر رفتن به پست رو نداشته باشه - و از اما و اگر ها هم راحت هست چون طرف حضوری موبایل رو دیده و خریده ولی شما از فروش حضوری معذور بودید
خوب بفروشی همشهری
دوست عزیز اگر میخواستیم حضوری بفروشیم خوب دلیلی بر ایجاد تاپیک در اینجا نبود..بنده چندین دوست و همکار تو زمینه موبایل فروشی دارم که گوشی رو بردم پیششون و هر کدام قیمت هایی گذاشتند و بعد تاپیک زدیم تا ببینیم پیشنهاد های بهتری هست یا خیر در نهایت هم نشد قولش به دوستان که گوشی فروشی دارن داده شده دلیل این هم که معذور بودیم همین بود چون اگر به حضوری باشه قولش داده شده موفق باشید :general406::)

Nike316

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوستان برای آخرین بار قیمت ها کاهش یافت و فروش فوری شد و شگفت انگیز قیمت نهایی و غیر قابل تغییر:1150 پایین تر از این راه نداره و به مغازه دار مجبور میشیم بفروشیم با همین قیمت همچنین اشانتیون های همراه گوشی رو نیز که به صورت رایگان تقدیم خریدار میشه در نظر بگیرید ;)

GNOME

Registered User
لایک‌ها
568
والا ما که بیشتر از این راضی بودم بخرم
حیف شما فروش حضوری نداشتی با اینکه همشهری هستیم
نمیدونم چه حسنی داره که اینترنتی به فروش برسونید

vorojak0151

Registered User
لایک‌ها
311
Age baraye karbare +500 emtiyaz aval ersal darid begu

saeed110110110

Registered User
لایک‌ها
99
عزيز شما امتيازي نداريد ، آيا با واسطه كسي كه امتياز بالا داره فروش داريد ؟

Nike316

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
Age baraye karbare +500 emtiyaz aval ersal darid begu
سلام...
خرید از طریق سایت ایسام امکان پذیر هست؟؟؟
عزيز شما امتيازي نداريد ، آيا با واسطه كسي كه امتياز بالا داره فروش داريد ؟
سلام خیر متاسفانه ممنونم از پیشنهادتون:)

saeed110110110

Registered User
لایک‌ها
99
سلام خیر متاسفانه ممنونم از پیشنهادتون:)
عجيبه بنده با واسطه فردي كه امتياز بالاي صد داشته باشه مثلا مدير انجمن و كاربران با سابقه و معتبر فروم، ازتون گوشي رو به همون قيمت كه فرموديد خريدارم ، توقع نداريد بدون امتياز و هيچ سابقه اي يكي ١١٥٠ بزنه به حساب ، اگه هم بزنه به نظر بنده اشتباه كرده اعتماد هم بايد بر اساس منطقي باشه و الكي باشه كار غير اصولي هستش .
به هر حال اگه با واسط معامله مي كنيد بنده خريدارم . اگه نه كه هيچي

Nike316

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
عجيبه بنده با واسطه فردي كه امتياز بالاي صد داشته باشه مثلا مدير انجمن و كاربران با سابقه و معتبر فروم، ازتون گوشي رو به همون قيمت كه فرموديد خريدارم ، توقع نداريد بدون امتياز و هيچ سابقه اي يكي ١١٥٠ بزنه به حساب ، اگه هم بزنه به نظر بنده اشتباه كرده اعتماد هم بايد بر اساس منطقي باشه و الكي باشه كار غير اصولي هستش .
به هر حال اگه با واسط معامله مي كنيد بنده خريدارم . اگه نه كه هيچي
دوست خوبم در پست قبلی سوال پرسیدین جوابتون رو دادم با سایر دوستان که شرایط واسطه رو قبول دارند و تاپیک 5s دارند وارد معامله شین باز هم ممنون از پیشنهاد شما

saeed110110110

Registered User
لایک‌ها
99
دوست خوبم در پست قبلی سوال پرسیدین جوابتون رو دادم با سایر دوستان که شرایط واسطه رو قبول دارند و تاپیک 5s دارند وارد معامله شین باز هم ممنون از پیشنهاد شما
عزيز ممنون بابت توضيحتون ، اما در كل خيلي عجيبه امتيازي نداريد و امكان خريد حضوري و همچنين با واسطه رو هم نداريد و تنها راه معامله رو اول واريز كذاشتيد ، بنظرتون بنده كه خريدار واقعي هستم چطور اطمينان كنم ، خدا شاهده براي هر هزارتومني كلي زحمت كشيدم ، خودتون رو بذاريد جاي خريدار چه دليلي وجود داره من بر اساسش اطمينان كنم و وارد معامله بشم . در كل ممنون وقتتون رو نمي گيرم خير پيش.

Nike316

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
عزيز ممنون بابت توضيحتون ، اما در كل خيلي عجيبه امتيازي نداريد و امكان خريد حضوري و همچنين با واسطه رو هم نداريد و تنها راه معامله رو اول واريز كذاشتيد ، بنظرتون بنده كه خريدار واقعي هستم چطور اطمينان كنم ، خدا شاهده براي هر هزارتومني كلي زحمت كشيدم ، خودتون رو بذاريد جاي خريدار چه دليلي وجود داره من بر اساسش اطمينان كنم و وارد معامله بشم . در كل ممنون وقتتون رو نمي گيرم خير پيش.
داداش گلم هم بنده حق دارم هم شما...اما همچین به امتیاز نیز اعتباری نیست که با خرید یک یا دوتا قاب یا شارژ ایرانسل به دست میاد شما هم کمی برداشتتون از فروشنده معتبر اشتباه است دلیلی واسه نگرانی نیست چون اطلاعات بالا تا پایین ما همگی در دست مسولین سایت میباشد و ما تایید شده هستیم و همچنین بنده نیز هزار تومان هزار تومان همچین گوشی ایی خریده ام پس هر دویمان بهتر است با شرایط مد نظر خودمان معامله کنیم تا خیالمان تخت تخت باشد حالا بنده اول واریز کامل وجه و شما اول ارسال یا معامله با واسطه بالای هزار امتیاز :rolleyes:

vorojak0151

Registered User
لایک‌ها
311
داداش گلم هم بنده حق دارم هم شما...اما همچین به امتیاز نیز اعتباری نیست که با خرید یک یا دوتا قاب یا شارژ ایرانسل به دست میاد شما هم کمی برداشتتون از فروشنده معتبر اشتباه است دلیلی واسه نگرانی نیست چون اطلاعات بالا تا پایین ما همگی در دست مسولین سایت میباشد و ما تایید شده هستیم و همچنین بنده نیز هزار تومان هزار تومان همچین گوشی ایی خریده ام پس هر دویمان بهتر است با شرایط مد نظر خودمان معامله کنیم تا خیالمان تخت تخت باشد حالا بنده اول واریز کامل وجه و شما اول ارسال یا معامله با واسطه بالای هزار امتیاز :rolleyes:
اون کاربری که من گفتم و بالای ۵۰۰ امتیازه مثبت داره که حتی یه دونه امتیاز منفی داره نه قاب فروشن نه شارژ فروش حجمه معاملاتشون اینجا بالای چندصد میلیون بوده که تک معاملاتشون گاهن چند میلیونی بوده شما وقتی این اشخاصو قبول ندارید برا معامله خنده داره که ادم اول واریز براتون داشته باشه ...روز خوش

Nike316

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اون کاربری که من گفتم و بالای ۵۰۰ امتیازه مثبت داره که حتی یه دونه امتیاز منفی داره نه قاب فروشن نه شارژ فروش حجمه معاملاتشون اینجا بالای چندصد میلیون بوده که تک معاملاتشون گاهن چند میلیونی بوده شما وقتی این اشخاصو قبول ندارید برا معامله خنده داره که ادم اول واریز براتون داشته باشه ...روز خوش
ما فرض رو بر یک میلیارد میگیریم معاملاتشون رو که اصلا به ما ارتباطی نداره.حالا خود شما چی در چنته دارین ؟!:general404::general406:
با شخصی وارد معامله شین شرایط شما رو قبول کنه بدرود

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا