برگزیده های پرشین تولز

فروش یک عدد tablet pc سیم کارت خور اکبند

وضعیت
موضوع بسته شده است.

viper3002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام رفقا , یک عدد تبلت pc سی کارت خور دارم برا فروش میذارمش بنده تو کار خرید و فروش تبلتم از اینم یه دونه تو انبار مونده بود چون اخریشه با قیمت مناسب میدم تبلت هم ساخت چین هست و تبلت درجه یک و انصافا خوبیه

مدل: M6A

دوربین: 3 پشت , 2 جلو

اندرویید: ورژن 4.03

حافظه داخلی: 8 گیگ ( قابل ارتقا تا 32 )

رم: 512 گیگا بایت

cpu: armv7 dual core1.4 processer

رزولوشن: 800*480

بلوتوث: دارد

ساپوزت سیم کارت و 3G : دارد

GPS: دارد

قیمت: 530000

قیمت هم تا حدی راه میام پایه مشتری هم دارم هرکی قیمت خوب بگه میدم

تلفن تماس برا هرگونه سوال: 09353888708 - محمدی
در ضمن هزینه پست رو هم متقبل میشم و به هر جای ایران با پست تیپاکس که بیمه هم داره میفرستم

عکسها رو هم از لینکهای زیر مشاهده کتید.

http://uploadtak.com/images/u8192_DSC00234.jpg

http://uploadtak.com/images/h6664_DSC00235.jpg

http://uploadtak.com/images/p922_DSC00236.jpg

http://uploadtak.com/images/b754_DSC00237.jpg

http://uploadtak.com/images/h549_DSC00251.jpg

http://uploadtak.com/images/g9799_DSC00252.jpg

http://uploadtak.com/images/y8355_DSC00253.jpg

Last edited:

hadi 1

Registered User
لایک‌ها
6
سلام قیمت اخرتون چنده.هزینه پست هم به عهده خودم

elnaz0098

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش قیمتو بیاری پایین ازت میخرم.

viper3002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش قیمتو بیاری پایین ازت میخرم.

سلام داش والا تا الان سه نفر پای معامله هستن با هرکی قیمت مناسب به توافق برسم میدم بهش قیمت رو هم تا حدی راه میام برات پیغام میفرستم قیمت اخر رو میدم

ahram

Registered User
لایک‌ها
29
سلام داش والا تا الان سه نفر پای معامله هستن با هرکی قیمت مناسب به توافق برسم میدم بهش قیمت رو هم تا حدی راه میام برات پیغام میفرستم قیمت اخر رو میدم

یه اسکرین شات با برنامه Antutu بزارید در صورتی که Rk3066 باشه و رزولیشن 800x600 نباشه ، بالاتر از قیمت پایه خریدارم !!!!

در غیر این صورت لطفا مشخصات رو اصلاح کنید ;)

نکته ی دیگه اندروید 2.3 هست روش لانچر زدید بعد می گید 4.03 !!

viper3002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه اسکرین شات با برنامه Antutu بزارید در صورتی که Rk3066 باشه و رزولیشن 800x600 نباشه ، بالاتر از قیمت پایه خریدارم !!!!

در غیر این صورت لطفا مشخصات رو اصلاح کنید ;)

نکته ی دیگه اندروید 2.3 هست روش لانچر زدید بعد می گید 4.03 !!

مگه شما صاحب جنسی داری از دور ندیده در مورد تبلت حرف میزنی یکم مراعات کن طرز صحبتت رو درست کن بنده کسی نیستم سر 500 تومن بخوام دروغ بگم هرچی باشه همونجا اعلام میکنم یه سال و نیمه تو این کارم قبل اوردن جنس میدم باز میکنن پضتشو مشخصاتشو میگن اینام تایید شده با نرم افزاره هم بلد نیستم کار کنم
چند نفرم خواسته بودن ولی یه لینک کلی از مشخصات تو عکس اضافه میکنم

ahram

Registered User
لایک‌ها
29
g
مگه شما صاحب جنسی داری از دور ندیده در مورد تبلت حرف میزنی یکم مراعات کن طرز صحبتت رو درست کن بنده کسی نیستم سر 500 تومن بخوام دروغ بگم هرچی باشه همونجا اعلام میکنم یه سال و نیمه تو این کارم قبل اوردن جنس میدم باز میکنن پضتشو مشخصاتشو میگن اینام تایید شده با نرم افزاره هم بلد نیستم کار کنم
چند نفرم خواسته بودن ولی یه لینک کلی از مشخصات تو عکس اضافه میکنم

لول ، برادر چرا عصبانی می شی بنده که حرفی نزدم ، خریدارم در صورتی که اون مواردی که گفتم باشه (به هر حال شما که فروشنده ای حتما می دونی که یه سری موارد باید روشن باشه و فروشنده توضیح بده درباره ی ابهامات مشتری)
خود جنس رو ندیدم ولی عکس ها گویای همه چیز !

viper3002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
g

لول ، برادر چرا عصبانی می شی بنده که حرفی نزدم ، خریدارم در صورتی که اون مواردی که گفتم باشه (به هر حال شما که فروشنده ای حتما می دونی که یه سری موارد باید روشن باشه و فروشنده توضیح بده درباره ی ابهامات مشتری)
خود جنس رو ندیدم ولی عکس ها گویای همه چیز !

عصبانی نمیشم شما چشم بسته داری میزنی تو سر جنس ابهامی هم نمیبینم من شما بگو ابهام کجاست؟ من مشخصات رو دادم ظاهر و باطن هرچی بوده ذکر کردم عکس هم از مشخصات گذاشتم و باز تایید میکنم هموناس تو نمیتونی بدون اینکه اطلاعاتی داری بیای بگی من میدونم این فلانه اون فلانه عکسا گویای همه چیزه بد میگم؟

ahram

Registered User
لایک‌ها
29
عصبانی نمیشم شما چشم بسته داری میزنی تو سر جنس ابهامی هم نمیبینم من شما بگو ابهام کجاست؟ من مشخصات رو دادم ظاهر و باطن هرچی بوده ذکر کردم عکس هم از مشخصات گذاشتم و باز تایید میکنم هموناس تو نمیتونی بدون اینکه اطلاعاتی داری بیای بگی من میدونم این فلانه اون فلانه عکسا گویای همه چیزه بد میگم؟
خب شما که یک سال و نیمه تو این کاری باید فرق اندروید 2.3 رو با 4 بدونی ، باید فرق رزولیشن 800x600 رو با 1024x768 بدونی
چیپست rk3066 مودم داخلی نداره که سیم کارت قابلیت تماس و sms داشته باشه ...
هیچ تبلت rk3066 ای GPS نداره ...!

viper3002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب شما که یک سال و نیمه تو این کاری باید فرق اندروید 2.3 رو با 4 بدونی ، باید فرق رزولیشن 800x600 رو با 1024x768 بدونی
چیپست rk3066 مودم داخلی نداره که سیم کارت قابلیت تماس و sms داشته باشه ...
هیچ تبلت rk3066 ای GPS نداره ...!

بله میدونم فرق 2.3 با 4 رو چه ربطی داره به این تبلت؟ از کجا تشخیص دادی 2.3 هست ولی رو اطلاعات نوشته 4.03 بردم نشون دادم گفتن 4.03 این یه دونه نبوده که من حدود بیست تا از اینا اورده بودم دم عید وقتی چند تا ادم معتبر گفتن 4 هست رو خودشم 4 هست شما این 2.3 رو از کجا در اوردی یه عکس رو نگاه کن رزولوشن هم
باز از کجا تشخیص دادی 1024 نیست من میگم هست چون باز نشون دادم انقدر هم تبلت دیدم که بدونم فرق 800 با 1024 چیه اگه gps نداره پس اون ایکون جی پی اس چیه اونجا؟ سی پی یو رو هم از اون بیست تایی که اورده بودم پشتش باز شده به من گفتن اینه حقیقت من خودم در مورد سی پی یو اطلاعاتی ندارم ولی سی پی یو
1.4 دوهسته هست این صد در صده ولی راک چیپ رو به من گفتن منم زدم اینجا واسلام نامه تمام خریداری بیا جلو الانشم دیروز سه تا بودن امروز چهار تا مشتری پایه داره ولی منتظرم گفتم قیمت مناسب به توافق برسم بدم بره مطمئن باش با یه روزلوشن اینور اونور گفتن من نه پولدار میشم نه چیزی نصیبم میشه دیگه کار من شده این
بخوام سر اینا با مشتری ها دورو باشم باید تا الان جمع میکردم به خاطر یه دونم اینجا اعتبارمو خراب نمیکنم چون قراره ماه بعد برم یه سری تبلت بیارم اینجا رو بترکونم هیچ وقت اعتبارموخ راب نمیکنم

shylord

Registered User
لایک‌ها
1,496
بله میدونم فرق 2.3 با 4 رو چه ربطی داره به این تبلت؟ از کجا تشخیص دادی 2.3 هست ولی رو اطلاعات نوشته 4.03 بردم نشون دادم گفتن 4.03 این یه دونه نبوده که من حدود بیست تا از اینا اورده بودم دم عید وقتی چند تا ادم معتبر گفتن 4 هست رو خودشم 4 هست شما این 2.3 رو از کجا در اوردی یه عکس رو نگاه کن رزولوشن هم
باز از کجا تشخیص دادی 1024 نیست من میگم هست چون باز نشون دادم انقدر هم تبلت دیدم که بدونم فرق 800 با 1024 چیه اگه gps نداره پس اون ایکون جی پی اس چیه اونجا؟ سی پی یو رو هم از اون بیست تایی که اورده بودم پشتش باز شده به من گفتن اینه حقیقت من خودم در مورد سی پی یو اطلاعاتی ندارم ولی سی پی یو
1.4 دوهسته هست این صد در صده ولی راک چیپ رو به من گفتن منم زدم اینجا واسلام نامه تمام خریداری بیا جلو الانشم دیروز سه تا بودن امروز چهار تا مشتری پایه داره ولی منتظرم گفتم قیمت مناسب به توافق برسم بدم بره مطمئن باش با یه روزلوشن اینور اونور گفتن من نه پولدار میشم نه چیزی نصیبم میشه دیگه کار من شده این
بخوام سر اینا با مشتری ها دورو باشم باید تا الان جمع میکردم به خاطر یه دونم اینجا اعتبارمو خراب نمیکنم چون قراره ماه بعد برم یه سری تبلت بیارم اینجا رو بترکونم هیچ وقت اعتبارموخ راب نمیکنم

نیازی به نشون دادن 10 تا آدم کاربلد و باز کردن پشت تبلت برای شناختن تبلت نیست
شما نرم افزار Antutu رو تو گوگل سرچ کن کلی لینک دانلود برات می یاره...... دانلودش کن و روی تبلت نصب کن...... وقتی نصبش کردی برو داخل نرم افزار و قسمت درایو انفو.... اونجا تمام مشخصات تبلت و نوشته....... مدل چیپست cpu gpu ram و.....

دوستمون هم درست می گه... توی عکسهایی که شما از صفحه ی روشن گذاشتی معلومه رزولیشن پایینتر...... از لانچرش هم معلومه اندروید 2.3 هست و 4 نیست
چیپست 3066 قابلیت سیم کارت و gps ندار ولی شاید از چیپست های ضعیفتر مثل **29 داشته باشه

بهترین کار همون نرم افزار Antutu هست

viper3002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نیازی به نشون دادن 10 تا آدم کاربلد و باز کردن پشت تبلت برای شناختن تبلت نیست
شما نرم افزار Antutu رو تو گوگل سرچ کن کلی لینک دانلود برات می یاره...... دانلودش کن و روی تبلت نصب کن...... وقتی نصبش کردی برو داخل نرم افزار و قسمت درایو انفو.... اونجا تمام مشخصات تبلت و نوشته....... مدل چیپست cpu gpu ram و.....

دوستمون هم درست می گه... توی عکسهایی که شما از صفحه ی روشن گذاشتی معلومه رزولیشن پایینتر...... از لانچرش هم معلومه اندروید 2.3 هست و 4 نیست
چیپست 3066 قابلیت سیم کارت و gps ندار ولی شاید از چیپست های ضعیفتر مثل **29 داشته باشه

بهترین کار همون نرم افزار Antutu هست

من حتما با نرم افزاره این کارو میکنم میذارم رزولوشن هم پایین نیست عکس من با نرم افزار jpeg imager اوردم پاینن کیفیتشو به خاطر حجم بالای عکس که حدود 2.5 مگ بود شده 80 کیلوبایت عکس اونه کیفیت اومده پایین اندرویید هم 100 درصد 4 هست سی پی یو رو هم گفتم دو هسته1.4 رو مطمئنم ولی راک چیپ رو بهم گفتن وزگنه من گفتم
در مورد سی پی یو اطلاعاتی ندارم ولی تبلت مغازس حتما میارمش با نرم افزاره تست میگیرم میذارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا