• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش یک MP6 و یک پخش کننده ی ویدئو ی v.zone

amiranjel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها یه MP6 دارم که حدوده 2 ماهه خریدم که فک میکردم به گفته ی فروشنده بازی های پی اس پی رو هم اجرا میکنه اما نه و لییییییییی میشه گفت این یه میکرو و سگای پرتابله یعنی میتونین باهاش بازی های سگا و میکرو(nes) رو باهاش اجرا کنین و بازی کنین البته اگه خواستین یه سیدی کامل از تمتمه بازی های سگا هم بهتون میدم.راستی یه دوربین هم داره که احتمالن 5 مگاپیکسل باشه و هر ویدئو رو که خواستین میتونین باهاش اجرا کنین !

یه پخش کننده ی ویدئو هم دارم که هم میشه باهاش تلوزیون نگاه کرد و هم فلش میخوره هم سی دی و دی وی دی لنزش هم سالمه سالمه متاسفانه خط و خش هم داره برای مسافرت ولی خیلی خوبه ... باطریش هم کاملا سالمه و دقیقا 5 ساعت به صورت مداوم میتونین باهاش ویدئو نگاه کنین !!! راستی آنتنه خودش نیست اما خودش یه جای آنتن داره که میتونین بهش وصل کنین . قیمته v.zone رو میزارم 320 .از همه مهم تر با ایکس باکس آرکید هم عوض میکنمممممم

MP6 فروش رفت فقط V.zone

Last edited:

amiranjel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالا باش

UP up UP up UP up UP .........

بالااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ...................................................

......................................

Last edited:

amiranjel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بیا باالاااااااااااااااااااااااااااااااا

amiranjel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قیمت mp6 چند؟
مدلش و امکاناتش رو مشخص می کنید؟

من خودم حدوده 2 ماهه پیش خریدم 360 الانم کم تر از 230 نمیدم اون یکی رو هم 400 خریده بودم ! البته شما خریدار باش قیمتش رو درست میکنیم لطفا اس بده اگه خواستییی 09389487675

ببینین mp6 همونطور که گفتم بازی هایی که فرمتشون nes یا بازی های سگا یا چیز های دیگه رو خیلی راحت اجرا میکنه و یه دوربین هم داره و یک پخش کننده ی ویدئو ی بسیار قویه من حتی از ی.و.ت.و.پ. هم چند تا فیلمه اچ دی ریختم توش خیلی راحت کار کرد !! و ازش هم میشه به عنوار وبکم هم استفاده کرد نمیدونم ولی چجوری ولی به احتماله 99 درصد میشه چون خودش هم یه گزینه داره !!!! من خودم هم براتون پک بازی های سگا رو هم روش میدم تماممممممممم بازی های سگا رو هم توش داره !!!!! راستی حافظه ی داخلیش هم 4 گیگه و تا 32 گیگ هم میکرئ اس دی میخوره

Last edited:

amiranjel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مارک این دستگاه ها رو میشه بگید .... یا عکسی با وضوح بالاتر بذارید

مارکش فک کنم PY باشه !! راستی ببخشید من جعبش رو پیدا نکردم ولی براتون توی یه جعبه ی PSP میزارم !!! داداش شرمنده دوربین با اون کیفیت ر اختیار ندارم اما واقعا تمیزههههه

Last edited:

amiranjel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالا باش

Last edited:

amiranjel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالاااااااا

..............................................................

برو بالاااااااااااااااااااا

Last edited:

amiranjel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالا بمونننننن

بالا باش

پایینننننن D:

ای بابا دیگه اونقدر ها هم بد نیست که !!!1 حداقل یه آپ یگیننننننننننننننننن

بالاااااااااا

Last edited: