برگزیده های پرشین تولز

فروش فروش AKG K702

strat1959

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان چند روزی هست AKG K702 (از یکی از distributorهای akg در لهستان 2 ماه پیش (یعنی march 2017) خریداری شده(در فاکتور اسم فروشگاه و زمان خرید کاملا مشخص شده) - اونجا توسط خودشون تست شده (بسته بندی جهت تست فقط باز شده))دستم رسیده و به دلیل عدم نیاز قصد فروش دارم.در صورت لزوم عکس فاکتور خرید قابل تهیه هست (فاکتور در لهستان) - بسته بندی و لوازم داخل به هیچ عنوان تغییر نکرده، کامل و بدون هرگونه نقص ظاهری و فنی هست.

قیمت هم 200 یورو(840 تومن) هست . میتونید انواع وب سایت های فروش، فروم ها و youtube چک کنید و در جریان ارزش بسیار بالا این هدفون قرار بگیرید.

قیمت در امریکا از 200 تا 350 دلار و در اروپا از 170 تا 240یورو هستش. پس دوستان کم لطفی نکنید در رابطه با قیمتی که گذاشته شده، کافیه سفارش بدید تا با قیمت نجومی رسیدنش به ایران مواجه بشید.

مشخصات کامل :

http://www.akg.com/pro/p/k702

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Last edited:

CPU123

Registered User
لایک‌ها
966
عرض سلام
این نکته رو باید عرض کنم که تو ایران وجود داره ، قیمتش حدود 900 و خورده ای هست بعضا تا 1 میل هم میفروشن ، من خودم مدل k701 رو دارم و قصد داشتم این مدل رو هم امتحان کنم ، و در اخر اینکه made in china هست این هدفن .
قیمت مد نظرتون رو + محل سکونت رو pm کنید لطفا .
09018657126

strat1959

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
عرض سلام
این نکته رو باید عرض کنم که تو ایران وجود داره ، قیمتش حدود 900 و خورده ای هست بعضا تا 1 میل هم میفروشن ، من خودم مدل k701 رو دارم و قصد داشتم این مدل رو هم امتحان کنم ، و در اخر اینکه made in china هست این هدفن .
قیمت مد نظرتون رو + محل سکونت رو pm کنید لطفا .
09018657126
سلام، قیمتی که گفته شده بر اساس سرچ در اینترنت بوده، چندتا فروشگاه ناموجود زده بودن اما قیمت حذف نکرده بودن و ازونجایی که مدل های مشابه یطور مثال hd598 که 150 دلار هستش قیمت 1200 گذاشته شده، به قیمت اصلی شک نکردم. op ادیت می کنم. در رابطه با made in china باید گفت که حتی k712 هم در چین هست(بله در جریان هستم ساخت قدیم این مدل made in austria بوده که خب متاسفانه نیست دیگه) و مدل های خاصی هست که در austria ساخته میشن(همچنین خیلی از برندهای دیگه اینطوری هستن)
بسیار عالی، محل سکونت که داخل profile هست. pm ارسال شد.

Last edited:

CPU123

Registered User
لایک‌ها
966
بله بحث قیمت گذاری تو ایران داستان خودش رو داره .
در مورد چین هم باید عرض کنم که به لحاظ ساخت و کیفیت تفاوتی بین مدل های استرلیا با چین در صورتی که کالا اصل باشه وجود نداره ، تفاوت هایی تو ظاحر که بخواطر بچ نامبر های هدفن هست وجود داره مثلا 701 بچ نامبر قدیمی زیر هدبندش برجستگی داره که خیلی ها از این قضیه شاکی بودن ولی در مدل هایی که جدیدا زدن که اکثرا چینی هستند اونو برطرف کردند . خیلی هم تو نت در مورد این قضیه سرچ کردم از فرومهای Hed fi و امثالهم تا سایت های مرجع اما همه کسایی که هردو نسخه ( made in china و made in astrulia ) رو تجربه کردن تفاوتی درش ندیده بودن .

Pourshafie

Registered User
لایک‌ها
126
سلام.با عرض پوزش.
این هدفون رو با گارانتی معتبر 18 ماهه به قیمت حدود یک میلیون و صد و هفتاد میشه در ایران خرید.
خیلی هدفون خاصی هست و مستقیم افراد حرفه ای و دست اندرکار صوتی در استودیو رو هدف گرفته و کم پیش میاد کاربر خانگی این هدفونو بخره.
یکی از دوستان که داره حدود 300 دلار فقط هزینه آپگرید کابل کرده که صداشو بهتر کنه و در آخر هم hd650 و lcd2 رو بیشتر گوش میده.
خیلی دوست داشتم این هدفون رو هم میگرفتم و به مجموعه ام اضافه میکردم ولی چوب خطم پر شده.:general208:

بالا