برگزیده های پرشین تولز

فروش Asus Transformer TF101 + Keyboard بدون خط و خش با وسایل جانبی کامل

dadgar23

Registered User
لایک‌ها
20
سلام pm هاتو پاک کن اینباکست پره 1 ساعته دارم pm میدم میگه اینباکس گیرنده پره امشب تماس بگیر صحبت کنیم شمارمو برات فرستاده بودم

سلام اینباکستو خالی کن

سلام چی شد اینباکستو خالی نکردی هرچی پیغام میدم نمیره

Last edited:

saman_moradi

Registered User
لایک‌ها
2
سلام ...داداش جنس شماست شما یه قیمتی بده ببینیم چه جوری ها میشه ...!!! خودت یه قیمتی بگو ...بهتر من یه قیمت پرتی بدم ...

dadgar23

Registered User
لایک‌ها
20
سلام ...داداش جنس شماست شما یه قیمتی بده ببینیم چه جوری ها میشه ...!!! خودت یه قیمتی بگو ...بهتر من یه قیمت پرتی بدم ...

شما رو نشناختم شرمنده من واسه این دوستمون پیغام دادم اینباکسشون پر بد اینجا گفتم که اینباکس رو خالی کنن تا براشو pm رو ارسال کنم

saman_moradi

Registered User
لایک‌ها
2
شما رو نشناختم شرمنده من واسه این دوستمون پیغام دادم اینباکسشون پر بد اینجا گفتم که اینباکس رو خالی کنن تا براشو pm رو ارسال کنم

داداش ما هم واسه این رفیقمون پیام میدیم خالی نکرد این واسش نوشتم ...شما هم مثل مایی ...

KaranDevilOcs

Registered User
لایک‌ها
13
فرستاده شد ولی خوششون نیومد پست اول آپدیت میشه!!!!!

Last edited:

KaranDevilOcs

Registered User
لایک‌ها
13
پست اول آپدیت شد و قیمت فروش فوری به 860 رسید به اولین پیشنهاد فروخته میشه.

dadgar23

Registered User
لایک‌ها
20
پست اول آپدیت شد و قیمت فروش فوری به 860 رسید به اولین پیشنهاد فروخته میشه.

سلام دوستان

یه Transformer TF101 با کیبورد دارم که فکر کنم اردیبهشت خریده بودم واسه داداش کوچیکم من اینو دوست دارم ولی میگه که تبلت کوچکتر میخواد با مشخصات فنیش شروع میکنیم:

-وسایل و ظاهر:
میتونم بگم وسایلای کاملی داره که شامله‌:کابل HDMI دو متری بهترین نوعش و مموری کارت MicroSDHC 16GB CLASS 10 و کیف و خودکار لمسی رو خریدم تو جعبه هم شارژر داره و بهترین وسیله جانبی یعنی Keyboard که شامله دو بورت USB و یک بورت SD و 14 ساعت باتری بیشتر !

.از نظر ظاهر هیچ مشکلی نداره حتی میتونم بگم هیچ خط و خشی نداره و با نوش فرق نمیکنه چون واسه داداشم گرفتم کوچیکه بیرونم نبردهو حتی هنوز چسبای بقلش روشه.

.و صفحه چون Gorilla Glass هستش یه خش هم برنداشته و از نظر خط و خش تضمین میشه.

-سیستم عامل و سخت افزار : سیتم عاملش هم Android 4.0.3 خود Asus هست که تا آخر 2012 , 4.1 براش میگن میاد . اگه هم بخوایید براتون Custom 4.1 یا 4.2 میزنم ولی بعده اینهمه استفاده فقط رام خودش بهتره و هیچ لگ و مشکلی نداره!

.این رام رو میشه گفت بهترینه و برنامه Filemanager اش عالیه میتونین هارد یا فلش رو با هر فرمتی بهش وصل کنین و میشناستش و نشون میده و با MXplayer هر فرمتی باز میشه , HDMI رو تلویزیونتون کنید یه نت بوک عالی و لمسی!

.هیچ مشکل سخت افزاری هم نداره بیش از 50 GB برنامه و بازی دارم که همش و خودم دان کردم و تست کردم و تمامشون HD هستن(یه برنامه کامل و بدون مشکل Photoshop هم بهتون تقدیم میشه که عالیه . با خودکارش بهترینه) و جون میدن واس تبلت هر برنامه ای بخوایید نصب میشه و تحویل میدم.

تعریف بسه حالا برسیم به اصل مطلب:

-قیمت و شرایط تعویض:با این وضع قیمت ها اون موقع که من گرفتم این 1250000 بود الان نیست الان موندم قیمت بایه چی بنویسم قیمت رو خودتون اعلام کنید ولی چون مسخره بازی نشه قیمت بایه رو میزارم 950 به نظر من با این همه وسایل بیشتر باید بزارم ولی ....

آپدیت :

مشکلات ظاهری:1- من خودمم تنمیدونستم بعد از ارسال به آقای دادگری فهمیدم گرد و خاک توی لنز دوربین رو گرفته و تا اونجایی که میدونم با هزینه کم حل میشه ولی خریدار نمی خواست درست کنه!

و تا اونجایی که میدونم دوربین کم ترین اهمیت رو تو یه تبلت 10 اینچی داره به نظر من چیز بزرگی نبود.

2-صدایی که در حین فشار به سمت راست تبلت به وجود میاد (تا به اینجا که همه موبایل ها و تبلت هایی که داشتم به جاییش فشار وارد شه صدا میده ) و این یه مشکل نیست و توی بازبینی سایتای بزرگ هم این مشکل معمولی TF101 به حساب میاد و من اونو یه مشکل نمیشناسم!

3-یه خش کوچکتر از 1mm روی جلو هست که از اول که خریدم روی دستگاه بود خود شرکتم گفت این موقع پست شده.

اینا مشکلاتی بودن که فکر نمیکردم بخوان پس بفرستن ولی آقای دادگری خوششون نیومد.

قیمت فروش فوری به 860 تومن کاهش یافت اینا مشکل نیستن با 10 تومن حل میشن هر کی بخره سود کرده ولی چون من الان یه تبلت دیگه خریدم دیگه نمی خوام اونو پس بفرستن.

فعلاً تبلت دست آقای دادگری تو تهران هست اگه کسی تو تهران خواست میتونم از آقای دادگری خواهش کنم بهتون بفرسته بیا حضوری بهتون بده.

مواردی که این دوستمون گفت تایید میشه از اونجایی که من رو لوازم دیجیتالم خیلی حساسم و این تبلت رو واسه کسی داشتم میگرفتم تبلت دوستمون به کارم نمیاد و هنوز برای فروش موجوده از دوستان کسی که بخواد استفاده بکنه و قیمت براش مهم باشه و این مواردی که گفته شد براش اهمیتی نداشته باشه مورد خوب و خوش قیمتیه من هم تهران میتونم حضوری تحویلشون بدم یا برای شهرستان ارسال کنم.

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
گارانتي داره؟
با وسايلش 860؟
اون لنز دوربينش پلمپ هست بعد ميدونم با هزينه كم اوكي بشه
تا چقدر خاك رفته توش ؟!در حدي هست كه از كيفيت عكس كم كنه؟

KaranDevilOcs

Registered User
لایک‌ها
13
860 با وسایل دیگه آخره مفته چون دست خودم نیست دارم میدم

کیفیت دوربین در صورت کلی معمولی هست به نظر من دوربین استفاده نمیشه

کیفیتشم پایین نیومده گرد و خاکه

saman_moradi

Registered User
لایک‌ها
2
مواردی که این دوستمون گفت تایید میشه از اونجایی که من رو لوازم دیجیتالم خیلی حساسم و این تبلت رو واسه کسی داشتم میگرفتم تبلت دوستمون به کارم نمیاد و هنوز برای فروش موجوده از دوستان کسی که بخواد استفاده بکنه و قیمت براش مهم باشه و این مواردی که گفته شد براش اهمیتی نداشته باشه مورد خوب و خوش قیمتیه من هم تهران میتونم حضوری تحویلشون بدم یا برای شهرستان ارسال کنم.

سلام...دادا اگه وسایل و جدا می فروشی من خریدارم ...اگه اکی بودی قیمت و پخ بده ...یا حق ..

KaranDevilOcs

Registered User
لایک‌ها
13
پ.خ شد + آپ اونایی که اومدن تو تاپیک یه آپ بدن حداقل زود بفروشیم لطفاً

ممنون

مموری 16 Class 10 Patriot رو کسی میخواد پیغام بده

Last edited:

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
خش یک میلی متری که میفرمایید روی صفحه اس؟

KaranDevilOcs

Registered User
لایک‌ها
13
برای همه دوستان:
خش بیرون صفحه است اون بدنه آلمینیوم بیرون صفحه کنار صفحه رو تو عکس میبینین اونجاست!

مهم نیست چون آلمینیومه بزرگ دیده میشه

dadgar23

Registered User
لایک‌ها
20
دوستان قضیه حل شد تبلت هم همینجا فروخته شد ختم تاپیک

بالا