برگزیده های پرشین تولز

سامسونگ SAMSUNG فروش galaxy s7 edge

f8000

Registered User
لایک‌ها
167
با سلام دوستان یه چند وقت بود میخواستم گوشیم رو بفروشم حتی تو دوتا تاپیک هم اعلام کردم و گفتم ۱۷۵۰ میفروشم چون گوشی بسیار تمیز و در حد هست با توجه به اینکه اینجا ۱۸۵۰ هم میفروشن ولی در کل من تو تمام وسایلی که فروختم نگاه کنیدبا قیمت کمتر فروختم و با خریدار خوب تا کردم
به هرحال الان که گوشی رو نگاه میکنم رو ال سی دی دو خط خیلی خیلی خیلی کم رنگ دیده میشه یکی بالا یکی پایین و بین این دو خط یخورده تو صفحه سفید پررنگتر هست تو کار کرد گوشی هیچ تاثیری نداره شاید به یه بنده خدایی میفروختم اصلا نمی فهمید
به خاطر همین قیمت رو ۱۴۰۰ میزارم هر کس خواست من در خدمتم
عکس از صفحه چون الان ندارم هرکس خواست با تلگرام براش میفرستم ولی خیلی ناچیزه
گوشی سامسونگ galaxy s7 edge دوسیم رنگ گلد هست
قیمت ۱۴۰۰ هزینه ارسال با خریدار محترم
ارسال بعد از واریز
حضوری بندرعباس
برا تلگرام به این شماره پیام بدید
۰۹۱۷۳۶۱۸۸۷۴

فایل های ضمیمه

• IMG_20170120_174826.jpg
    IMG_20170120_174826.jpg
    173.8 KB · نمایش ها: 110
  • IMG_20170120_174816.jpg
    IMG_20170120_174816.jpg
    190.3 KB · نمایش ها: 93
  • IMG_20170120_174835.jpg
    IMG_20170120_174835.jpg
    76.5 KB · نمایش ها: 92
  • IMG_20170120_174829.jpg
    IMG_20170120_174829.jpg
    69.4 KB · نمایش ها: 91
  • IMG_20170120_174832.jpg
    IMG_20170120_174832.jpg
    110.4 KB · نمایش ها: 89
  • IMG_20170120_174820.jpg
    IMG_20170120_174820.jpg
    102.7 KB · نمایش ها: 86

ROYAL BOY

Registered User
لایک‌ها
570
مبلغ خدمتشون واریز شد و منتظر ارسال...البته با مهلت تست 24 ساعته..ممنون از اقای بنائی:)

ROYAL BOY

Registered User
لایک‌ها
570
سلام خدمت همه دوستان...گوشی امروز دستم رسید و و بعداز انداختن سیم کارت و مموری و راه اندازی گوشی متوجه شدم که صفحه حالت سایه ایکون داره...بعد رفتم تو پس زمینه سفید و دیدم سایه کیبرد در وسط گوشی (خیلی کمرنمگ)...وسلیه دکمه بک تلگرام در قسمت سمت چپ و بالا)همون قسمتی که خودشون عرض کردن زردی داره....و در قسمت پایین هم اندازه تقریبا 1 سانت همینجوری زرد هستشو توش سایه ایکون قلب و ذره بین(سرچ) رو داره و بالاتر ازون سایه در سمت چپ ایکون هوم و اینترنت و دوتا مجهول هستند..رو داره...حالا من موضوع رو با ایشون درمیون گذاشتم و میگم که دست شما اینجور شده و بنده تست کردم سالم بوده و مشکلی نداشتی:eek:بنده روزی که واریز کردم مبلغ رو با ایشون تماس گرفتم گفتم جز مشکل بین اون دوتا خط مشکل دیگه ای نداره؟سایه ایکون نداره حتما؟که گفتند خیالتون راحت که سالم و بدون مشکل هستش.....و حتی قسم هم خوردند:mad:
بنده هنوز 5 دقیقه گوشی دستم نرسیده بود که این مشکل رو بهشون گزارش دادم ولی حالا زیر بار نمیرن و میگن دست من سالم بوده....:confused:بی توجهی خودشون رو قبول ندارن..
کابل یو اس بی هم پاره بود که الان بهشون میگم چرا تو تاپیک نگفتید که میگن دیدم چیزه مهمی نبوده:general107:
------------------------------------
شما میگفتید قسمت زرد رنگ جزیی هستش و به سختی دیده میشه که اینطور نیست و براحتی در اکثر پس زمینه ها دیده میشه.شما اون قسمت بالا رو گفتید سفید در حالی که از بالا تا قسمت نوار اعلانات سفید هستش و ازون جا تا اون خطی که گفتید یکم مایل به کرم هستش و ازون جا تا پایین کرمی و در قسمت پایینم که تو عکس مشخص کردم زردتر هستش...بعدشم بنده به شما گفتم که سایه نداره و شمام گفتید خیر..ولی سایه کیبرد و ۴ ایکون اصلی صفحه هوم همش هستش و مخصوصا ایکون هوم
photo_2017-01-29_16-59-54.jpg
photo_2017-01-29_17-00-37.jpg
دوستا بسختی میشه عکس گرفت....لطفا عکس ها رو بزرگ کنید و با دقت نگاه کنید همه موارد رو میبینید...
ایشون میگفتند که بسختی دیده میشه در حالی براحتی در جای منو دیده میشه
20170129_153617.jpg

f8000

Registered User
لایک‌ها
167
فقط بخاطر اینکه نگید هیچ جوابی ندادم این گوشی خداشاهدن هیچ مشکلی جز همون که گفتم نداشته
من احتمال همه چیز رو میدم شاید تواین مدت گوشی از دست ایشون افتاده
الان هم میگم قسم هم میخورم گوشی سالم بوده
الان داره ده تا عیب میزاره تو گوشی الان صفحه رو ول کرده گیر داده به باتری میگه چرا تو سی دقیقه 60 درصد پر نمیکنه تا صبح فکر کنم بگه گوشی اصلا 1100 هست
من دیگه صحبتی ندارم
یا علی

ROYAL BOY

Registered User
لایک‌ها
570
جبهه نگیر بیخودی.....میدونستی مشکل داشته و فروختیش....خدایی چجور این پولارو میخورید؟
من میخام چجور سایه ایکون روش ایجاد کنم؟نه جان من بگو چجوری؟:mad:

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
این جریان سایه افتادن چیزی نیست که با افتادن و یا یه لحظه اتفاق بیفته. توی نوت۵ من زیاد دیدم
این مورد رو بنده حق به خریدار میدم

فرستاده شده از Redmi Note 3ِ من با Tapatalk

ROYAL BOY

Registered User
لایک‌ها
570
این جریان سایه افتادن چیزی نیست که با افتادن و یا یه لحظه اتفاق بیفته. توی نوت۵ من زیاد دیدم
این مورد رو بنده حق به خریدار میدم

فرستاده شده از Redmi Note 3ِ من با Tapatalk
دقیقا همینطوره..اما ایشون میگن دست من اینجور شده..یعنی تو همون ۵ دقیقه که دستم بوده:eek:

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
فروشنده محترم قصد دخالت ندارم
اما خوب سايت پرشين تولز قانون داره
شما هم مهلت تست داديد
فكر نميكنم كسي كه پولو واريز كرده و الان گوشي دستشه بخواد دروغ بگه
شايد اشتباه از خودتون بوده
خوب ايشونم با مهلت تست خريداري كردن
يك نكته رو هم متذكر بشم
سر پول قسم نخوريد ارزششو نداره
سعي كنيد خريدار رو راضي كنيد و با هم به توافق برسيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

ROYAL BOY

Registered User
لایک‌ها
570
جناب
all4u2
اصلا من به مهلت تست هم کاری ندارم...کلا گوشی ایشون مورد دار هستش...سایه ایکون ها در اکثر جاهای صفحه به صورت خیلی کمرنگ هستش....من موندم چجور تو 5 دقیقه اولیه چیکار کردم که این مشکل رو باید بنده ایجاد کرده باشم؟
ایشون ادمو کلافه میکنه کلا...هر چی بهش میگم این مشکل از قبل در گوشی بوجود اومده و شما باید ذکر میکردی..میگه من هیچ مشکلی ندیدم توش و سالم بودهo_O
خب برادر من شاید هزار مشکل دیگه جنست داشته و شما متوجه نشدی و نفهمیدید پس باید خریدار تاوانن پس بده؟
این مشکلی سایه ایکون ها به مرور زما اتفاق میفته نه تو 5 دقیقه ...میتونید این قضیه رو از افراد کاربلد هم بپرسید....جالبش اینه که پایین صفحه هم همچین مشکلی داشته(یه نوار کمرنگ) یشون ذکر نکردند...و هم پارگی کابل رو نگفتند که از نظر خودشون چیز مهمی نبوده:eek:
جالب هم قسم خدا رو میخوره و هم بجون بچش قسم میخوره:confused:داش من برا پول قسم به دروغ نخور...فردا گریبان گیرت میشه....
میگه من مهلت تست ندادم...میگم مهلت تست رو بیخیال چرا مشکلات دیگه رو ذکر نکردید؟؟؟؟میگه مشکلی نداشته اصلا...شما خودت اینجوریش کردی:mad:ادمو کفری میکنه...تماس هم جواب نمیدن تلگرامم جواب نمیدن
خب اگه ریگی(البته چه عرض کنم تخته سنگ)به کفشتون نیست چرا تفره میرید؟چرا جواب نمیدید؟:mad:
اینقدم بخاطر پول جون بچتو خداروهم قسم نخور:general210:ارزش نداره فردا جوابشو پس میدی

ROYAL BOY

Registered User
لایک‌ها
570
گوشی که بهم فروختن رو منم به کسی فروختمش...ولی نه مثل شما!!!
دقیقا با ذکر مشکلات در صفحه نمایش و با تمام جزییاتش...و به خریدار هم 24 ساعت هم مهلت تست و هم مهلت برگشت دادم...و ایشون هم معامله کردند وتمام شد
فقط ضرر مالی کردم...و میدونم که فحش و نفرین پشت سرم نیست ..چون همه چیزشو به خریدار توضیح دادم....
و مثل شماهم براش قسم الکی نخوردم...و مطمئن باش از پولی که بهت پرداخت کردم از یک قرونشم راضی نیستم
دوستان با ایشون معامله نکنید که هیچ تعهدی نسبت اجناس و فروششون ندارند....دقیقا مثل: رفت و پشت سرشم نیگاه نکرد..هستش...بعد از واریز یعنی هیچ مسئولیتی بر گردن ایشون نیست دیگه....
وکلا ایشون از قرار معلوم در معاملاتشون صادق نیستند که نوعی کلاه برداری محسوب میشه

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
خرید یا باید حضوری باشه یا با واسطه در غیر این صورت اعتباری بهش نیست...

ROYAL BOY

Registered User
لایک‌ها
570
خرید یا باید حضوری باشه یا با واسطه در غیر این صورت اعتباری بهش نیست...
اخه ایشون 69 امتیاز داشتن..وبنظر من نباید با افرادی مثل استارتر که با قسم خوردن و عقاید دینی جنس میفروشن معامله کرد..چون اینا فقط برا خرید و فروششون(در اصل شیره مالیدن به سر طرف) قسم و عقاید دینی رو سپر امن در معاملاتشون قرار میدن...بقولی از مسلمونی فقط همیناشو یاد دارن وگرنه مسلمونیشو نه....و باید به حالشون تاسف خورد که با قسم خوردن جنستو بندازی به کسی دیگه و اون هم قسم دروغ...
در معامله فقط باید صداقت داشت...نه رذالت...
شما یبار کامل تاپیکو بخون ببینید ایشون چجور جنسو فروختن به بنده و بعدش هم زدن زیرش و یه پارچ ابم روش
متاسفانه بعضیام اینجورین دیگه

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
اون که درست ولی وقتی که در راس جامعه مردم رو اونجوری فریب میدند که دیگه از زیردستها نباید انتظاری داشت
و وقتی تنها ملاک در معامله یعنی رضایت خریدار از بین بره دیگه...
تو خارج 30 روز مهلت تست میدند حتی اگه خوشت نیاد میتونی پس بدی. چیمون رو اصوله که این باشه lol
درست میشه غصه نخور آدم تا تجربه کسب کنه پیر میشه :p

بالا