برگزیده های پرشین تولز

فروش GALAXY SIII در حد اک(مشکل دار)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

RIO

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
27
سلام,دوستان یک عدد SIII در حد داریم,از بخت برگشته ما گوشی بعد از 20 رو کار یک هو تاچش از کار افتاد,گوشی بالا میاد و دکمه های لمسیش هم کار میکنه و صفحه هم سالمه,فقط تاچش به مشکل خورده,بردیم چند جا نشون دادیم,بیشترشون گفتن مشکل همین تاچش هست,قیمتی هم که ور میداشتن گوشی رو 650-700 بود,خلاصه من گفتم بیام اینجا بزنم,اگر کسی از دوستان بیشتر خرید که تقدیمش کنم,اگر هم نه که همونجا میدمش
عکس هاش:

Last edited:

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
ممكنه فيش اتصال تاچ به برد اصلي از جا در اومده باشه.
اگه دل و جيگرشو داري بازش كن و خودت فيشش رو فشار بده,نهايتا اگه نشد ببر بفروشش به همون مغازه دار تا اوراغش كنه.
سخت هم نيست.
يه 5-6تا پيچ داره.

Sent from my LT29i using Tapatalk 2

RIO

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
27
اگه دل و جيگرشو داري بازش كن و خودت فيشش رو فشار بده,نهايتا اگه نشد ببر بفروشش به همون مغازه دار تا اوراغش كنه.
سخت هم نيست.
يه 5-6تا پيچ داره.

یعنی واقعا فکرمیکنید مشکلش حل شه؟قبلا یه گوشی200 تومنی رو درست کردم,باز کردم فیشش جدا شده بود,ولی این یهو اینجوری شده,نه ضرب دید نه...ترسیدم باز هم بشه دیگه نخرنش

mehdi bieber

Registered User
لایک‌ها
183
سخت هم نيست.
يه 5-6تا پيچ داره.

درسته
زمین نخورده؟
یکم روی جاهای مختلف صفحه فشار بده تاچو تست کن ببین شاید درست شد

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
یعنی واقعا فکرمیکنید مشکلش حل شه؟قبلا یه گوشی200 تومنی رو درست کردم,باز کردم فیشش جدا شده بود,ولی این یهو اینجوری شده,نه ضرب دید نه...ترسیدم باز هم بشه دیگه نخرنش

نخرنش چيه?!
اوني هم كه بخواد بخره ازت حتما بازش ميكنه.
فوقش 100 كمتر برداره ازت.
ارزشش رو داره كه بازش كني.
حالا يا جدا شده و يا نشده :دي
فقط مواظب باش داغونش نكنيا!!

siaavaaash

Registered User
لایک‌ها
20
بدون هیچ دلیل اینجوری شد ؟!

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
بدون هیچ دلیل اینجوری شد ؟!

به نظرم ضربه ارومي توي جيبشون خورده.
وگرنه نه تاچ الكي ميسوزه و نه اشكالي واسش پيشمياد.
به احتمال 60 درصد فيشش از جا در اومده,10 درصد سوخته,30 درصد هم نرمافزاريه.

RIO

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
27
به نظرم ضربه ارومي توي جيبشون خورده.
وگرنه نه تاچ الكي ميسوزه و نه اشكالي واسش پيشمياد.
به احتمال 60 درصد فيشش از جا در اومده,10 درصد سوخته,30 درصد هم نرمافزاريه.

والا داشتیم عکسمیگرفتیم و بعد از عکس تو منو ور میرفتیم که یهو قطع شد,نرم افزار هم همه جوره رام زدم روش,ولی باز نکردمش هنوز,مخم سوت کشید وقتی اینجوری شد,یه s2 هم دارم 100 بار خورده زمین و اب ریخته روش اما اخ نگفته,اونوقت این که اینقدر مواظبش بودم یهو....
حالا میشه عکس اون فیشه رو بزارید که بدونم کجای گوشیه؟که اگر باز کردم بدونم

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
والا داشتیم عکسمیگرفتیم و بعد از عکس تو منو ور میرفتیم که یهو قطع شد,نرم افزار هم همه جوره رام زدم روش,ولی باز نکردمش هنوز,مخم سوت کشید وقتی اینجوری شد,یه s2 هم دارم 100 بار خورده زمین و اب ریخته روش اما اخ نگفته,اونوقت این که اینقدر مواظبش بودم یهو....
حالا میشه عکس اون فیشه رو بزارید که بدونم کجای گوشیه؟که اگر باز کردم بدونم

توي google سرچ كن :
how to get part samsung galaxy s 3
اگه نشون داده شد كه چه بهتر اگه نشد جملات مشابه بزن كه معنيش باز كردن گوشي باشه.
بعدش فيشاش رو هم تك تك باز كردن و وصل كردنشون اموزشش توي اينترنت هست,البته سايتاي خارجكي :دي

majid85147

Registered User
لایک‌ها
21
واقعا موندم چرا یه سری پیشنهاد میدند اون هم بدون هیچ فکر و پیش زمینه ای !

گوشی که فیش نداره اخه میگید شاید فیشش در اومده باشه ! فلت داره و سوکت فلت . گوشی های جدید هم همشون یه قفل روی سوکت دارند که باضربه و .... جدا نشه !

در ضمن گفتند که سه تا کلید پایینی کار میکنهذپس اتصال تاچ سالم هست چون اون سه تا کلید هم جزیی از تاچ هست ! :)

روزی چند تا گوشی نو که تاچش از کار افتاده برا تعویض داریم باور کنید که به همین راحتی تاچ خراب میشه زیاد دنبال دلیل مثل ضربه و غیره نباشید

باز کردن و جدا کردن ال ای دی هم کار همچین راحتی نیست بی جهت نگید خودش باز کنه تازه بزنه یه خط وخش روی بدنه بندازه که دیگه هیچی ازش نمیخرند .

تاچ هم با ال ای دی عوض میشه برای اس ۲ که اصل فابریکش ۴۰۰ تومن هست اس ۳ دیگه نمیدونم چند قیمت میدند ...

به نظرم بهتره ببرید پیش نمایندگی گوشی باز کن بهتون میگه مشکلش چی هست بعد نخواستید تعمیر کنید بفروشید .

اگه هم به نرم افزار شک دارید که بعید هست هارد ریست کنید

Sent from my iPad using Tapatalk HD

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515

گوشی که فیش نداره اخه میگید شاید فیشش در اومده باشه ! فلت داره و سوکت فلت . گوشی های جدید هم همشون یه قفل روی سوکت دارند که باضربه و .... جدا نشه !

در ضمن گفتند که سه تا کلید پایینی کار میکنهذپس اتصال تاچ سالم هست چون اون سه تا کلید هم جزیی از تاچ هست ! :)

روزی چند تا گوشی نو که تاچش از کار افتاده برا تعویض داریم باور کنید که به همین راحتی تاچ خراب میشه زیاد دنبال دلیل مثل ضربه و غیره نباشید

باز کردن و جدا کردن ال ای دی هم کار همچین راحتی نیست بی جهت نگید خودش باز کنه تازه بزنه یه خط وخش روی بدنه بندازه که دیگه هیچی ازش نمیخرند .

تاچ هم با ال ای دی عوض میشه برای اس ۲ که اصل فابریکش ۴۰۰ تومن هست اس ۳ دیگه نمیدونم چند قیمت میدند ...

به نظرم بهتره ببرید پیش نمایندگی گوشی باز کن بهتون میگه مشکلش چی هست بعد نخواستید تعمیر کنید بفروشید .

والا من اس 3 باز نكردم و نديدم.
فقط يه حدس بود :)
من ديزاير رو باز كردم,one x رو بازكردشو ديدم.
خلاصه بگم در حد حدس بود.
حالا چرا شما ميزني?!
:دي

RIO

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
27
به هر حال ممنون از دوستان,هرکی خریدار بود قیمت پیشنهادیش رو بگه,تا ببینیم خدا چی میخواد,صبح هم عکسش رو میندازم

siaavaaash

Registered User
لایک‌ها
20

منظورتون اس ۳ هست ؟ که زیاد این مشکل براش پیش میاد ؟

majid85147

Registered User
لایک‌ها
21
والا من اس 3 باز نكردم و نديدم.
فقط يه حدس بود :)
من ديزاير رو باز كردم,one x رو بازكردشو ديدم.
خلاصه بگم در حد حدس بود.
حالا چرا شما ميزني?!
:دي

چه حرفیه عزیز من کوچیک شما .

منظورتون اس ۳ هست ؟ که زیاد این مشکل براش پیش میاد ؟

نخیر منظورم اس ۳ نیست ، منظورم این هست که مشکل تاچ برا خیلی از گوشی ها پیش میاد که با اک فرقی ندارند و یه جورایی به شانس خریدار هست ولی درصدی بخوام بگم گوشی های سونی خرابیشون از همه بیشتر هست ، مخصوصا اونایی ک باتری داخلی دارند خیلی مشکل دار هستند .

جناب استارتر ( ببخشید اسمتون نمیدونم ) اگه محافظ صفحه نصب کردید برش دارید و تست بکنید ببنید فرقی میکنه یا نه .

RIO

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
27
احیانا گوشیت رطوبت ندیده؟؟دستت زیاد عرق نمی کنه؟؟

نه رفیق اصلا عرقی نیستم,بعددیگه خودم اینقدر سر در میارم که گوشیم چجوری اینجوری شد,چون بدون هیچ دلیلی یه دفه اینجوری شد اعصابمو به هم ریخته,
وگرنه اگر زمین هم میزدمش دلم نمیسوخت,میگفتم زدم زمین داغون شد,ولی بیخود و بی جهت...

mahdi_samiey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز شما كجا هستيد ؟ من با توجه به مشكل و احتمال تعويض صفحه 720 خريدارم- تهران حضوري

drakue

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان :D
دوست عزیزمون تاپیک زده که موبایلشو بفروشه :D نه این که ببینه موبایلش مشکل داره یا نه :D
یا بیاد با حدس و گمان های ما بیاد یه کاری دست اون موبایل بیچاره بده :D
دیگه حتما برده موبایلو مریض خونه یه چند نفر هم دیدنش گفتن درست نمیشه دیگه
:D
حالا هی بیایيم نظر چرت بدیم :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا