برگزیده های پرشین تولز

فروش IPAD 3rd Generation WIFI 16 GB

وضعیت
موضوع بسته شده است.

FarSeeR

Registered User
لایک‌ها
24
سلام به همه ی دوستان پرشین تولز،

به دلایل شخصی قصد فروش ایپدم رو دارم. مدل 16 گیگ وای فای ایپد نسل سوم.

5،6 تا خط ریز پشت دستگاه افتاده که هر کاری کردم توی عکس مشخص نشد به هر حال میگم که چندتا خط پشتش داره. ورژن دستگاه 6.1 هستش و جیلبرک نشده. بازی ها و برنامه هایی که روی ایپد نصبه از جمله GrageBand, The Dark Night Rises, The Room, Asphalt 7, GTA Vice City, Crazy Taxi, Tetris, Water و یه سری برنامه و بازیه دیگه که همگی اورجینال و خریداری شده از اپ استور هستند. به خریدار یک عدد گیفت کارت 10 دلاری هم داده میشه!
اگه دوست دارید دستگاه رو بعد از خرید جیلبرک کنید و احتیاجی به اکانت و گیفت کارت ندارید، میتونید چند تا برنامه و بازی سنگین بگید تا براتون دانلود کنم و موقع ارسال روی دی وی دی بهتون تحویل بدم. یه اشانتیون هم در نظر گرفتم، یه ارشیو کوچیک فیلم و سریال هم دارم که اگه خواستید همراه دستگاه به انتخاب خودتون چندتا دی وی دی میتونم بهتون بدم.

من از اونایی که تمام کارشون رو با ایپد میکنن نیستم، بنابراین دستگاه خیلی کم کارکرده و این رو تضمین میدم.
یک عدد کیف هم همراه دستگاه بهتون تحویل داده خواهد شد که توی عکس ها هست. کیفیتی مشابه اسمارت کاور و ای کت نداره ولی برای حمل و نقل بیرون از خوبه به درد میخوره!

گارانتی ایپد هم از شرکت شاب سان هست که تا 92/2/10 مهلت داره.

در ضمن یک عدد هدست بیتس پرو AAA+ هم هست که از اقای آرمین این تاپیک خریدم که اگه همراه با ایپد بخرید سرش تخفیف خوبی میدم. بالشک های دور گوشی کنارش یکم باز شده که خیلی کمه و با چسب درست میشه ولی از نظر فنی کاملا سالمه و جعبه اونم کاملا سالمه، عکسش رو هم بعد میزارم. قیمت نوش الان 450 تومنه.

قیمت خود دستگاه 1550، قیمت هدفون 250 که جمعا میشه 1800 که میزارمش قیمت خرید فوری و هزینه ارسال از طریق پست پیشتاز هم نصف نصف پرداخت میکنیم.
قیمت پایه برای مزایده هم 1700
گام افزایشی: 15

طریقه فروش هم مشخصه اول ارسال وجه و بعد هم ارسال کالا ( بارها از در پرشین تولز خرید یا فروش داشتم ) ولی اگر باز هم مطمئن نیستید کاملا حق با شماست چون هیچ شناختی از من ندارید، بنابراین خرید رو با استفاده از سایت آل دیجیتال انجام میدیم.

عکس ها:
از دوستان پیشاپیش درخواست میکنم بحث های کارشناسی رو کنار بزارن و اگر جایی ارزون تر، بهتر، از جنس طلا و یا هر چیزه دیگه ای سراغ دارن، برن از اونجا بخرن!

اشوزدنگهه

Registered User
لایک‌ها
386
عزیز قیمت اخرتو برام بفرست برای ایپد

FarSeeR

Registered User
لایک‌ها
24
فقط ایپد رو میخواید؟
قیمت گزاشتم دیگه، خرید فوری 1550 و مزایده 1500

به جز 5 6 تا خط پشت دستگاه، هیچ مشکل دیگه ای نداره!

hadi m

Registered User
لایک‌ها
5
پایان مزایده کی هست؟

FarSeeR

Registered User
لایک‌ها
24
تاریخی برای پایان مزایده قرار ندادم، بستگی داره به استقبال! ولی اگه تا چند روز قیمت بالاتری دریافت نکردم، به بیشترین خواستار میفروشمش.
دقت هم کنید، همین مدل 16 گیگ رو توی آل دیجیتال گذاشتن 1600 و دو تا فرو رفتگی پشت دستگاه هست، پس قیمت خیلی خوبی گذاشتم.

Last edited:

FarSeeR

Registered User
لایک‌ها
24
دوستانی که پ خ فرستادن، متاسفانه اینباکس پر بود نرسیدن! شرمنده!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا