• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش iPhone 3gs 8GB factory unlock

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Amour

Registered User
لایک‌ها
85
سلام ، از عنوان پیداست ؛ یک عدد آیفون 3gs 8 فکتوری آنلاک موجوده .
-ورژن 4.3.1 جیل شده
-پشت گوشی مثل تمام آیفون ها ، خط و خش ریز داره
-صفحه از اول اسکرین پروتکتور داشته
-بدونه هیچ گونه ترک ، شکستگی
-تنها یک فرورفتگی نقطه ای در کنار ، پایین تر از ولوم هست (در عکس مشخصه، اگه نبود هم شرمنده چون کوچیکه)

در نهایت قیمت ، پایه 480 تومان . + یک عدد کیس بک کاور

عکس : iPhone_01.jpgiPhone_02.jpgiPhone_03.jpgiPhone_04.jpg

تنها یک نکته ؛ پایه ی شارژر یک کمی خوردگی داره ، به هیچ عنوان در سلامت و کارکردش و حتی قرار گرفتن تبدیل تاثیری نداره .
iPhone_05.jpg

* دوستان بهترین برنامه برای بکاپ گرفتن از نوت ها آیفون چی پیشنهاد می کنید ؟

Amour

Registered User
لایک‌ها
85
شرمنده قیمت من از پایه کمتره. ولی خریدار واقعی هستم! ۴۵۰
بازم معذرت!

دشمنت شرمنده دوست عزیز ، بخاطر ادب تون این یدونه زیر پایه رو می پذیرم . فعلا بالاترین پیشنهاد حساب می کنم . اگه اجازه بدید ، منتظر بقیه پیشنهاد ها بمونیم و اگه کسی نبود در خدمت شما باشیم .

yasin.r

Registered User
لایک‌ها
120
400 خریدارم فوری.

Oracle_Eldorado

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,156
به درخواست فروشنده پیشنهاد های زیر 400 تومن حذف شد .

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
داداش اگه خواستی منم 401 هستم بودجم همینقدره یه بار دیدی خدا خواست من ازت بگیرم:lol:

Amour

Registered User
لایک‌ها
85
٤١٠ شتاب زده..........

چرا شتاب زده ؟! عجله کار شیطونه ، حداقل بزار بیشتر آشنا بشیم .:cool:
راستی آیپد رو چند میدی ؟

داداش اگه خواستی منم 401 هستم بودجم همینقدره یه بار دیدی خدا خواست من ازت بگیرم:lol:

قربانت ، آقایی ، خدا نکنه بودجه ات همین قدر باشه اونم بخاطر یه آیفون . دلت دریا باشه ، پول مهم نیست . خدا بیشتر بهت بده و شرمنده ام از اینکه نمی تونم با این قیمت در خدمتت باشم .
(اون یه تومان که نوشتی خیلی انرژی داد :) )

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
قربانت ، آقایی ، خدا نکنه بودجه ات همین قدر باشه اونم بخاطر یه آیفون . دلت دریا باشه ، پول مهم نیست . خدا بیشتر بهت بده و شرمنده ام از اینکه نمی تونم با این قیمت در خدمتت باشم .(اون یه تومان که نوشتی خیلی انرژی داد :) )
قربونت داداش راستش یه اکس باکس و کینکت و پلی 3 خریدم دیگه حیفم میاد برای گوشی بیش از این حدود ها خرج کنم ولی از لحاظ بودجه مشکلی نیستخیلی اقایی اما خدا کنه با هم چند تا معامله داشته باشیم

sh3ll

Registered User
لایک‌ها
25
داداش شرمنده اینو می پرسم فقط برای کنجکاوی خودمه... قاب پشت تعویضی نیست؟ ببخشید جسارت کردم...

Amour

Registered User
لایک‌ها
85
پ خ دادم چک کنید .

بالا ترین پیشنهاد برای این دوستمون با 460 بوده . شاید 1 و 2 روز صبر کنم ، اگه کسی بیشتر نبود با ایشون معامله می کنم .

داداش شرمنده اینو می پرسم فقط برای کنجکاوی خودمه... قاب پشت تعویضی نیست؟ ببخشید جسارت کردم...

خواهش می کنم ، نه دوست گلم . وظیفه فروشنده پاسخگویی ، من هم با کمال میل در خدمتم

قربونت داداش راستش یه اکس باکس و کینکت و پلی 3 خریدم دیگه حیفم میاد برای گوشی بیش از این حدود ها خرج کنم ولی از لحاظ بودجه مشکلی نیستخیلی اقایی اما خدا کنه با هم چند تا معامله داشته باشیم
دمت گرم ، خیلی خوبه که . دیدی حالا بودجه ات یه بانکه ، 4 تا آیفون ما رو می خری بعد میگی بودجه ام همینه ! ;) . اما در هر صورت جدا از معامله ، آشنایی با شما هم باعث افتخار ماست ، شاید قسمت شد معامله هایی هم داشتیم .

siavosh_4460

Registered User
لایک‌ها
16
۴۳۰
شاید بیشتر بیرزه. ولی نهایت چیزیه که میتونم بپردازم.

Amour

Registered User
لایک‌ها
85
با اکانت جی میل سینکش کن

خوشحالم بالاخره یکی این قسمت رو هم دید، اما دوست عزیز من gmail ندارم ، یه جورایی هم باهاش مشکل دارم ، yahoo و aol دارم .
حالا راه دیگه ای نداره ؟ بعدا دوباره رو یک آیفون دیگه بخوام رستور کنم راحت نوت هام بیاد ؟

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
564
دوست عزیز شارژر که مال ایپد هست درسته؟مال ایفون کوچیکه!تا جایی هم که میدونم به خاطر تفاوت ولتاژ برای باتری خوب نیست!

Amour

Registered User
لایک‌ها
85
دوست عزیز شارژر که مال ایپد هست درسته؟مال ایفون کوچیکه!تا جایی هم که میدونم به خاطر تفاوت ولتاژ برای باتری خوب نیست!

نه دوست عزیز. شارژر خود آیفون . بدلیل عکس ماکرو بزرگتر از اندازه واقعی جلوه می کنه . و شارژر بزرگتر توی جعبه آیفون جا میشه ؟

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
564
دوست عزیز شما یک زحمت بکش درست ازش تصویر بزار
من این ایفون شما رو واسه یکی میخوام
اما شارژرش .........
تصویرش رو بزارید لطفا

Amour

Registered User
لایک‌ها
85
اولیت با دوستان تهرانی میزارم .
قرار بود با کاربر عزیز Hamid-Net معامله کنم اما چون حضوری قادر نبودن ؛ با توجه به سرباز بودن ، واریز و ارسال هم براشون مقدور نیست ، خود به خود کنسل میشه .
همچنان منتظر پیشنهاد های گرمتون ام .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا