برگزیده های پرشین تولز

فروش فروش m.2 128gb

sezar & sanaz

Registered User
لایک‌ها
170
بنام خدا
یک عدد m.2 صد در صد سلامت با گارانتی که تو عکس مشخص مدل ۲۲۸۰و nvm2 1.2
فکنم ۵ روزم نصب نبوده عین صفر
6bjc_screenshot_۲۰۱۸۱۲۱۲-۰۱۰۳۰۴_adobe_acrobat.jpg

lu8k_screenshot_۲۰۱۸۱۲۱۲-۰۱۰۳۴۱_adobe_acrobat.jpg

hh1s_15445643299255427920242591318945.jpg

aj6g_1544564345091886945948253334526.jpg

قیمت 500هزار تومن

Last edited:

pfarhadq

Registered User
لایک‌ها
516
ماشالا 2 تا بازدید فروش رفت داداش خوشبه حالت

OMiD.1080p

Registered User
لایک‌ها
240
پیام شخصی تون که غیرفعاله
لطفا یا همینجا یا اینکه از طریق تلگرام @Aneed_sell با من هماهنگ کنید.

sezar & sanaz

Registered User
لایک‌ها
170
سلام
شما صبح زنگ زدین گفتین من این ssd میخوام گفتین میایین میبرین بنده هر چی صبر کردم نیومدین تا ساعت ۵ بعد از ظهر طبیعیه که بجز اینجا اگهی تو دیوار هم زده بودم و یکی دیگه رو بخاطر شما رد کرده بودم بعد ساعت ۵ گفتم شما حتما نمیخواین باز به ایشون زنگ زدم گفتم شما بیا ببر بعد شما زنگ زدی گفتی از دانشگاه میخواد بیاد ببره باید صبر میکردی ! مگه کسی جنسی رو بدون بیانه نگه میداره که شما هر وقت دلت خواست بیای ببری باز احترام گذاشتم به شما به اون گفتم کس دیگه میخواد گفت بخاطر پول بنده ۶۰۰ هم میدم شما گفتی ۶۰۰ ایشون بنده میدم منم تقدیم شما کردم چه گناهی کردم بنده شما اگه واقعا قصد خرید و تموم کردن معامله رو داشتین باید صبح بیانه میدادین یا میومدین میبردین نه اینکه بعد ۵ بعد از ظهر بدهکارم باشد واقعا متاسفم برای شما با این سن و سال اصول معامله کردن نمیبینید هی میگین من از دیشب دست گذاشتم روش مگه من دیشب دیده بودم یا اینکه حرف شما برای بنده سند یا پول میشه قضاوت با مردم

sezar & sanaz

Registered User
لایک‌ها
170
بنده داداش شما نبودم که کارتی رو که دوست دارین تا هر وقت صلاح بدونید نگه دارم که بیایین ببرین شما صبح با بنده تماس گرفتین تا ساعت ۵ بعد از ظهر به احترامتون نگه داشتم بعدش بازم زنگ زدین به احترامتون به مشتری دیگم گفتم کس دیگه خواسته گفتن بنده ۶۰۰ میدم اگه مشکل مالیه منم اینو به شما گفتم شما گفتی بنده میدم مشکلی نیست برام
این که شما صبح با بنده تموم کردی و بیانه ای ندادی و پسرتون از دانشگاه دیر رسیده بیاد ببره این مشکل بندس یا شما ؟!
قضاوت با مردم

sezar & sanaz

Registered User
لایک‌ها
170
بابت ثبت این فید بک تون واقعا متاسفم اینم بگم راضی نیسم انشاالله خیرشو نبینید
کالا فروخته شد .

OMiD.1080p

Registered User
لایک‌ها
240
یک امتیاز منفی دادم به این آقا علی رضا
بابت پایبند نبودن به معامله و افزایش بی دلیل قیمت

sezar & sanaz

Registered User
لایک‌ها
170
مگه شما بیانه ای داده بودین یا تو صبح گفتین برای من میام میبرم تا ساعت ۵ بعد از ظهر که چند نفر زنگ زدن از آگهیم تو دیوار و اوکی دادم بهشون مگه شما اومدین ببرین ؟
شما صبح زنگ زدین کارتت برا من میام میبرم تا ۵ بعد از ظهر احترام گذاشتم به حرفتون نفروختم بعد اون جنس برای شما نیست این مشکل بنده بوده که پسرتون دیر از دانشگاه تعطیل شده ؟
شما که میگین از معامله کردن سر در میارین چرا وقتی دیدین دیر شده چرا زنگ نزدین یا اس ام اس ندادین داداش یه بیانه تقدیم کنم که معامله من و شما بسته بشه آگهی هاتونم بردارین ؟
در ضمن بعد اون کسی که خواسته بود گفت من ۶۰۰ت هم حاضر بابتش بدم مگه بنده شمارو اجبار کردم شما خودتون گفتی اون قیمتم مال من چون میدونستی ارزش واقعی این کارت چقدر
بنده همون صبح به شما گفتم آدرس منزل اینجاست برو بگیر شما چند ساعت بعد گفتی بیار مغازت میام میبرم بنده با شما نصبتی ندارم یه شبانه روز جنس بزار کنار کع بیاین ببرین یا نیایین

بالا