• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش Macbook Pro 15.4 core i5, 4GB, 500HD

twonights_stand

Registered User
لایک‌ها
7
یک فروند MC372LL/A بسیار تمیز و بدون هیچ گونه ایراد فنی و ظاهری
در حد ویترینی به همراه جعبه و شارژر اصلی با سیکل باطری 300 بفروش میرسد...
باطری ۷ ساعت با wifi روشن نگه میداره... باطری کاملا سالم و برعکس برخی که فکر میکنند اگر فقط از برق استفاده کنند که سایکل شارژ ثبت نشه ( یه کار احمقانه) این مکبوک سیر طبیعی خودش رو داشته و به همین دلیل هم باطری بسیار خوب شارژ نگه میداره... شما اگر باطری رو شارژ نکنید و فقط با برق کار بکنید اولا که چه لزومی به خرید مکبوک دارید؟ برید ایمک بخرید! دو اینکه باطری باید حاما شارژ و دیس شارژ شود وگرنا باطریتون و شارژرتون خیلی زود خراب میشه... باطری اپل به راحتی تا ۱۰۰۰ سایکل کار میکنه به شرطی که کار کردن با لپ تاپ رو بلد باشید....

فروخته شد. ختم تاپیک

• 15.4-inch LED-backlit glossy widescreen display with edge-to-edge, uninterrupted glass (1440 x 900-pixel resolution).
  • 2.53 GHz Intel Core i5 dual-core processor (3 MB shared L3 cache).
  • Dual graphics processors with automatic switching between NVIDIA GeForce GT 330M (with 256 MB of GDDR3 video memory) for demanding applications and integrated Intel HD Graphics (with 256 MB of DDR3 SDRAM shared with main memory) for power savings.
  • 500 GB Serial ATA hard drive (5400 RPM)

Last edited:

Rip

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,104
استارتر محترم :

لطفا برای اجرای هر چه بهتر قوانین بخش بازارچه تا 24 ساعت آینده نسبت به درج عکس همراه نام کاربری ( به صورت دست نویس یا تایپ روی کاغذ ) اقدام نمایید .

بدیهی است پس از موعد مقرر تاپیک شما بسته خواهد شد .

قوانین :

http://forum.persiantools.com/t207431.html

http://forum.persiantools.com/t213773.html

http://forum.persiantools.com/t227145.html

twonights_stand

Registered User
لایک‌ها
7
استارتر محترم :

لطفا برای اجرای هر چه بهتر قوانین بخش بازارچه تا 24 ساعت آینده نسبت به درج عکس همراه نام کاربری ( به صورت دست نویس یا تایپ روی کاغذ ) اقدام نمایید .

بدیهی است پس از موعد مقرر تاپیک شما بسته خواهد شد .

قوانین :

http://forum.persiantools.com/t207431.html

http://forum.persiantools.com/t213773.html

http://forum.persiantools.com/t227145.html

همکار آزمایشی عزیز اگر دقت کنید میبینید که یوزر آیدی در عکس مشاهده میشود. اسکرین شات persiantools کاملا قابل رویت است!

Rip

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,104
دوست عزیز به دلیل مسایلی که تو بخش شکایت ها پیش اومده تصمیم گرفته شده که حتما نام کاربری روی کاغذ باشه ( برای جلوگیری از ادیت عکس توسط فتوشاپ )

twonights_stand

Registered User
لایک‌ها
7
دوست عزیز به دلیل مسایلی که تو بخش شکایت ها پیش اومده تصمیم گرفته شده که حتما نام کاربری روی کاغذ باشه ( برای جلوگیری از ادیت عکس توسط فتوشاپ )
سلام، امروز عكسها رو اضافه ميكنم....

felex

Registered User
لایک‌ها
137
قیمتت خیلی بالاست دوست من
یه تجدید نظر بکن
با قیمت 3930 تومان با هیمن مشخصات میشه یه 101 پلمپ گرفت که تازه سی پی یوش نسل سوم و تولد 2012
!!!!!!

twonights_stand

Registered User
لایک‌ها
7
قیمتت خیلی بالاست دوست من
یه تجدید نظر بکن
با قیمت 3930 تومان با هیمن مشخصات میشه یه 101 پلمپ گرفت که تازه سی پی یوش نسل سوم و تولد 2012
!!!!!!

سلام،
ظاهرا شما دنبال یه قوطی الومینومی مستطیل شکل میگردی که روش یه لوگوی سفید اپل باشه!
101 مکبوک 13 اینچی هستش و طبیعی است که به نسبت 15.4 اینچی ارزون تر باشه.... وگرنا اپل تفاوتی بین قیمتهای 13 و 15 لحاظ نمیکرد.... می کرد؟!
هر کی مصرف خودش رو داره... شما میخوای پز و ژست اپل رو بیای و روی نت بری و من میخوام بیشترین مساحت ممکن کارم رو رو مانیتورش ببینم.
دوستانی که اپل ابزار کارشونه و مصرف حرفه ایی دارن میفهمن من چی میگم....
الآن هم تصمیمم خرید یه 17 اینچ هست پس بیام بگم چون 101 شده 3.950 پس 17 اینچ دست دوم Corei7 رو نخرم ۵.۲۰۰ ؟!!!!!!
شما از دخترا هم بپرسی میبینی بهت میگن که سایز مهمه!!!!!
من اگر بخوام رو ۱۳ اینچی کار کنم ترجیح میدم آیپد بگیرم دستم!!!

soroshiii

Registered User
لایک‌ها
111
سلام،
ظاهرا شما دنبال یه قوطی الومینومی مستطیل شکل میگردی که روش یه لوگوی سفید اپل باشه!
101 مکبوک 13 اینچی هستش و طبیعی است که به نسبت 15.4 اینچی ارزون تر باشه.... وگرنا اپل تفاوتی بین قیمتهای 13 و 15 لحاظ نمیکرد.... می کرد؟!
هر کی مصرف خودش رو داره... شما میخوای پز و ژست اپل رو بیای و روی نت بری و من میخوام بیشترین مساحت ممکن کارم رو رو مانیتورش ببینم.
دوستانی که اپل ابزار کارشونه و مصرف حرفه ایی دارن میفهمن من چی میگم....
الآن هم تصمیمم خرید یه 17 اینچ هست پس بیام بگم چون 101 شده 3.950 پس 17 اینچ دست دوم Corei7 رو نخرم ۵.۲۰۰ ؟!!!!!!
شما از دخترا هم بپرسی میبینی بهت میگن که سایز مهمه!!!!!
من اگر بخوام رو ۱۳ اینچی کار کنم ترجیح میدم آیپد بگیرم دستم!!!

عزیز چه کاریه یه مانیتور 22 بگیر ، همین سیستم و وصل کن بهش :)
شرمنده زیر پایه ، 3 هستم

twonights_stand

Registered User
لایک‌ها
7
عزیز چه کاریه یه مانیتور 22 بگیر ، همین سیستم و وصل کن بهش :)
شرمنده زیر پایه ، 3 هستم

مرسی از راه حل بنیادیتون... منو یاده دولتم و دولتمردانمون انداختی... آخه دوست عزیز اول اینکه قکر میکنی مانیتور اپل حالا یا ۲۰ یا هر چی رو مفت میدن؟ فایده اینکه اپل کامپیوترت باشه و مانیتور معمولی بهش وصل کنی چیه؟ سایز در کنار کیفیت کارایی داره... در ضمن پرتابل بودن سیستم از بین میره و نمیتونم مانیتور بزارم زیر بغلم و هر جا خواستم برم... میتونم؟!

داداش mc 700 بهت ۳ تومن نمیدن بعد داری ۳۷۲ رو ۳ پیشنهاد میدی :blink:
خیلی با حالی;)

ممنون...... آپ محسوب میشه

twonights_stand

Registered User
لایک‌ها
7
در خصوص اعتماد سازی باتوجه به امتیاز های درخشانی که کسب کردین چطور هست

سلام، والا شما يه جوري حرف ميزنيد كه انكار ١٠٠ امتياز داريد!
من مغازه دار نيستم كه به سرف فروش اجناس به هر حرف مفتي تن بدم!
شما ميتونيد نظرات ديكران كه از من خريد كردن رو اول مطالعته كنيد بعد با لحن طعنه أميز با كسي كه اشنايي نداريد صحبت كنيد.
بنده در ٢ مورد منفي كرفتم ١- ٦ نفر از من خريد تيشرت كردن كه همكي أر رفتار و أخلاق و اجناس راضي بودم الي يك نفر كه هنكام بوشيدن تيشرت ، تيشرت رو تيكه باره كرده بود و قصد مرجوع كردن داشت كه بنده قبول نكردم جون تيشرت ها مارك دار و با اصالت بودن و تو كت من نمير فت كه دليلش نامرغوب بودن اجناس باشه و بلعكس من بر اين باورم كه ايشون تيشرت تن كردن بلد نبوده و تيشرتي رو كه اندازه اش نبوده رو بزور تنش كرده بود. مورد دوم كه ظاهرا از دوستانه ايشون بوده و من اصلا معامله ايي باهاش نكردم ولي اومد منفي داد! ضعف بزرك اين سايت كه در و بيكر نداره!
و اينكه شخصي جندين روز بعد از استفاده از لوازم إلكترونيك عنوان ميكنه كه دستكاه فوق زدكي داره كه با در نظر كرفتن اكبند بودن حدس من اينه كه ايشون بلافاصله بعد از خريد و استعمال از دستشون افتاده و براي جبران ميخواسته تقصير رو به كردن من يا شركت apple بندازه كه اينهم باز تو كت من نميره مكر اينكه جلوي خود من و بصورت حضوري ميامد و در جعبه رو باز ميكرد كه با اينكه ازش خواستم حضوري بياد عنوان كرد كه عجله داره و از من خواست براش بفرستم. شما اكر خودت جنس اكبند بفروشي ايا ميبذيري كه شركتي مثل apple جنس دست دوم با خوردكي بزاره تو جعبه؟!
سوم اينكه شما اكر واقعا خريدار باشي تشريف تون رو مياريد و از نزديك و حضوري در منزل من نه وسط خيابون عين ديكران نسبت به سلامت و انجام معامله أقدام مي كنيد. حداقل عقل اين رو ميكه!
من در اين سايت اجناس مصرفي خودم رو ميفروشم و از ديكران هم اجناس مصرفيشون رو كه بدرد خودم ميخوره ميخرم و دنباله كسب امتياز نيستم و خيلي هم اهميت نميدم جون اكثر خريداران هم نه أخلاق حرفه ايي دارن و نه خيلي صادق بنابراين بهترين شيوه معامله حضوري است و در تابيك هاي ديكه هم عرض كرد كه به هيج عنوان جنسي به شهرستان نخواهم فروخت. شما اكر شهرستان هستيد بهتره كه از شهر تون خريد كنيد كه فرصت تست براي سلامت اجناس داشته باشيد. اكر هم تهران تشريف داريد كه ديكه عذري براي خريد غير حضوري وجود نداره و ميتونيد حضوري در محلي كه بنده مدت ١٠ سال است كه ساكن هستم أقدام به خريد بكنيد. با تشكر

pixeler

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
3300 حضوری هستم . تا فردا شنبه هم قصد خرید دارم .
اگر مایل بودید در خدتمتم .
اگر نشد که مک بوک ایر خواهم خرید . سپاس

twonights_stand

Registered User
لایک‌ها
7
3300 حضوری هستم . تا فردا شنبه هم قصد خرید دارم .
اگر مایل بودید در خدتمتم .
اگر نشد که مک بوک ایر خواهم خرید . سپاس

سلام،
مک بوک ایر ظاهرا مناسب شماست...

بالا