• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش Motorola Milestone

onyx1980

Registered User
لایک‌ها
145
جالب شد.
دوستمون جناب Ali_farhadi بعد از یک هفته که قرار شد به بنده خبر بدن و هیچ خبری ازشون نشد؛ پس از اقدام بنده برای درخواست روشن نمودن وضعیت معامله/مزایده/تاپیک ، به پیام بنده به این شکل جواب دادند:

عـــــــجــــــــــــب!! دوست من شما قرار شد خبر بدی و یک هفته ما منتظر شما بودیم! بعد تازه خودم سرآخر پیام فرستادم. بعد درسته اینجوری جواب بدین؟

همین جا اعلام میدارم:
این گوشی به هر کاربری که سابقه ـش کمتر از 6 ماه و تعداد پست ـش زیر 100 باشه به هیچ وجه من الوجوه فروخته نمیشه هرگز...

موفق باشید!

دوست خوبم ، از اول باید همین کار رو میکردی ، قصد جسارت به کسی رو ندارم ، ولی منم از بابت کابرای کم سابقه خیلی اذیت شدم ، و واقعاً به این نتیجه رسیدم که نباید زیاد روی پیشنهادهای این کاربرها حساب کرد.
باز خوبه ایشون جوابتون رو دادن ، انقدر برای من این مورد پیش اومده که طرف حتی جوابم رو هم نداده. جالبیش این بود که طرف آنلاین بود ، و چراغ سبز کاربریش همیشه روشن بود ، ولی اصلاً جواب نمیداد ، حتی زحمت این رو به خودش نمیداد که بگه "از پیشنهادم انصراف میدم"!

امیدوارم خوب بفروشی این ابر گوشی رو;)

Ali_farhadi

Registered User
لایک‌ها
0
من قرار بود با شما معاوضه کنم که نشد..
در ضمن شما بایان مزایده رو مشخض نکردین ،من از کجا بدونم شما کی می خوای بفروشی گوشی تو..؟؟
اومدیمو شما خواستی 1 سال دیگه صبر کنی ، من باید بولمو تا اون موقع نگه دارم تا شما تصمیم بگیری ؟؟
تو تایبک هم عرض کردم اگه واقعا همین حالا فروشنده اید من خریدارم ،بعد یه هفته میگی شما مزایده رو برنده شدی !
وقتی من بولمو خرج کردم !
یه چیزی هم بده کار شدیم ،جالبه..!

1 Saeed

Registered User
لایک‌ها
157
اول: از حمید جان و شهریار جان بخاطر ابراز همدردیشون با بنده، شدیدا تشکر میکنم.

دوم:
من قرار بود با شما معاوضه کنم که نشد..
در ضمن شما بایان مزایده رو مشخض نکردین ،من از کجا بدونم شما کی می خوای بفروشی گوشی تو..؟؟
اومدیمو شما خواستی 1 سال دیگه صبر کنی ، من باید بولمو تا اون موقع نگه دارم تا شما تصمیم بگیری ؟؟
تو تایبک هم عرض کردم اگه واقعا همین حالا فروشنده اید من خریدارم ،بعد یه هفته میگی شما مزایده رو برنده شدی !
وقتی من بولمو خرج کردم !
یه چیزی هم بده کار شدیم ،جالبه..!
جناب Ali_farhadi،
همه ی دوستان شاهد هستند که بنده در پست شماره 14 این تاپیک به دلیل عدم وجود برنده در مزایده اول، اعلام کردم که مزایده دوباره برگزار میشه. و این رو هم نوشتم که تاریخ پایان مزایده مشخص شده.
و همون هنگام پست اول تاپیک رو ویرایش کردم و تاریخ پایان مزایده رو نوشتم:
تاریخ پایان مزایده: 18 دی ماه 90
ساعت 24
سندش هم هست. پایین پست نوشته آخرین ویرایش: 3 Jan 2012 پس تغییری توش ندادم.
شما ظاهرا بدون اینکه حتی پست اول تاپیک رو مطالعه کنید در مزایده شرکت کردین!!
پیام شما در تاریخ January 9th, 2012, 12:36 AM
ok dadash ,khabaresho midam
این تاریخ مصادف هست با 19 دی 1390 یعنی دقیقا 36 دقیقه پس از پایان مزایده. که شما قرار شده خبر بدی.
بنده تا تاریخ January 12th, 2012, 04:01 AM مصادف با 22 دی صبر کردم برای اینکه فرموده بودین خبر میدین. ولی گفتم شاید فراموش کردین (قبلش هم آنلاین شده بودین). براتون پیام فرستادم (همین ساعتی که نوشتم).
که شما در این تاریخ جواب دادین January 12th, 2012, 06:19 PM :
na sharmande ,poolamo zood tar kharj kardam ,age zood tar gofte boodin mishod ye karish kard..
bazam sharmande

دوست محترم،
بنده قصدم این نیست که اعتبار شما رو زیر سوال ببرم یا بگم که مجبور بودین بخرین.
ناراحتی من از اینه که با وجود اینکه بنده رو چندین روز از تصمیم تون بی خبر گذاشتین، ادعا میکنید که من مقصر هستم!!
امیدوارم در موارد بعدی حداقل پست فروشنده جنس رو بخونید و بدونید چه چیزی رو با چه شرایطی خریداری میکنید!

موفق باشید!

Ali_farhadi

Registered User
لایک‌ها
0
man post ro kamel nakhoondam ,sharmande.
taghsir kar khode bande boodam
mazerat mikham saeid jan ,omidvaram ke mano bebakhshi..
merC

1 Saeed

Registered User
لایک‌ها
157
man post ro kamel nakhoondam ,sharmande.
taghsir kar khode bande boodam
mazerat mikham saeid jan ,omidvaram ke mano bebakhshi..
merC
خواهش میکنم علی جان.
شما هم ببخش اگر لحنم تند بود.

امیدوارم موفق باشی
از توجهت سپاسگزارم

1 Saeed

Registered User
لایک‌ها
157
یادم رفت اینجا بنویسم:
گوشی به دوست خوبم حمید جان -> نمایش مشخصات: hamid_khapid - PersianTools Forums
فروخته شد با قیمت 210 هزار تومن.
مبارکشون باشه!

از تمام دوستانی که در این تاپیک نسبت به بنده لطف خودشون رو ابراز نمودند، کمال تشکر رو دارم.
موفق باشید :)

بالا