• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش | Motorola Moto G 16GB Dual Sim | تمام شد فقط کاور ژله ای و اسکرین پروتکتور موجوده |

وضعیت
موضوع بسته شده است.

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
وقت بخیر

با توجه به استقبال فوق العاده دوستان از گوشی موتورولا موتو جی تصمیم گرفتم این گوشی عالی به قیمت عالی و تحویل در اوایل اردیبهشت برای خریداران عزیز فراهم کنم

فروش فقط سفارشی و تحویل اوایل اردیبهشت ماه

دوستانی که با روند کار بنده اشنایی ندارن میتونن تاپیک واردات کالا که در بخش سخت افزار زدم رو مشاهده کنند و از دوستانی که قبلا ازم پیش فروشی خرید داشتن هم سوال کنند

واردات بدون واسطه انواع قطعات,فروش عمده با تضمین پایینترین قیمت در ایران| دریافت پارت بعدی سفارشات |

Motorola Moto G 16GB Dual Sim
پکیج شامل : گوشی , ایرفون , شارژر + بک کاور اضافه
قیمت فقط : 750 تومن

Nokia X Dual Sim
جدیدترین محصول نوکیا هست که از امروز فروش سفارشی شروع کردم
قیمت فقط : 490 تومن

Motorola Moto X 16GB
قیمت فقط : 1.590

هر جایی هم پایینتر قیمت داد دیدید موجود داره حتما تهیه کنید ! چون میدونم رو هوا قیمت میدن ! مثل همین موتو جی که چند تا سایت شب زدن موجوده صبح گفتن تموم شده !

بعد از رسیدن گوشی ها بندرعباس امکان تحویل حضوری هست , هزینه ارسال به شهرستان با خریدار محترم , اگر هم دوستانی که فروشگاه دارن تعداد بالای 5 تا بخوان به قیمت پایینتری میتونم حساب کنم

مشاوره , سفارش , خرید , 24 ساعت شبانه روز 7 روز هفته تلفنی یا SMS پاسخگو دوستان هستم همراه : 09368268100

Last edited:

majid hunter

Registered User
لایک‌ها
102
الان نوکیارو موجود دارین؟ یا که باید سفارش داد؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
معلوم نمیشه که سبزش کی میاد دستتون من میخوام سبزشو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما الان سفارش بده , من رنگ سبز برات میگیرم ! هر رنگی که موجود باشه برات تهیه میکنم

الان نوکیارو موجود دارین؟ یا که باید سفارش داد؟

سفارشی هست دوست عزیز هم نوکیا هم موتو جی

Last edited:

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
دوستان اگر گوشی دیگه ای هم مد نظرتون هست مدل اعلام کنید موجودی دبی چک میکنم سعی میکنم قیمت پایینتر از بازار براتون تهیه کنم

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826
سلام، نوکیا x+ و xl هم میتونید وارد کنید؟ ساخت کجا هستن؟

metamorphosis_h

Registered User
لایک‌ها
433
سلام. تا کی وقت داریم سفارش بدیم که گوشی تا اوایل اردیبهشت به دستمون برسه!؟ امکانش هست زودتر هم گوشی به دستمون برسه مثلا تا 20 فروردین!؟
سوال بعدی هم اینکه کل پولو باید الان بدیم یا یک درصدیو واسه سفارش!؟
من یک موتو جی 16 گیگ دو سیم میخوام.
با تشکر.

Sent from my C2305 using Tapatalk

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام. تا کی وقت داریم سفارش بدیم که گوشی تا اوایل اردیبهشت به دستمون برسه!؟ امکانش هست زودتر هم گوشی به دستمون برسه مثلا تا 20 فروردین!؟
سوال بعدی هم اینکه کل پولو باید الان بدیم یا یک درصدیو واسه سفارش!؟
من یک موتو جی 16 گیگ دو سیم میخوام.
با تشکر.

Sent from my C2305 using Tapatalk

وقت بخیر

تحویل گوشیا اوایل اردیبهشت هست چون اون تاریخ میرم دبی اجناس تهیه میکنم میفرستم ایران , تمام مبلغ برای سفارش گرفته میشه و اجناس درخواستی با پول خودتون تهیه میشه

قیمتی که الان میدم واسه فردا نمیتونم تضمین کنم چون به محضی که مبلغ واریز بشه چنج میکنم به درهم ! این وضعیت گرون شدن بنزین تاثیر زیادی روی قیمت ارز میزاره ! پس خریدار هستید بهتره از همین امروز اقدام کنید !

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
nexus 5 قرمز 32 گیگ چند در میاد دوست عزیز

wolf 00

Registered User
لایک‌ها
49
xperia SP و Nexus 4 مشکی 16 گیگ رو هم بی زحمت به من بگید. ممنون

Po0oya

Registered User
لایک‌ها
57
عذر ميخوام مدل دو سيم موتو جي همزمان هستش؟؟هر دو سيم از 3g پشتيباني ميكنه؟و اينكه اگه همزمان هست ميشه يك سيم كارت رو از دسترس خارج كرد كه همزمان نباشه؟در اخر قيمت 8gb چقدر ميشه؟ممنون

Sent from my iPhone 5C using Tapatalk

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
xperia SP و Nexus 4 مشکی 16 گیگ رو هم بی زحمت به من بگید. ممنون

پیام خصوصی دادم

Titan Silver
1.920

Black
1.840

عذر ميخوام مدل دو سيم موتو جي همزمان هستش؟؟هر دو سيم از 3g پشتيباني ميكنه؟و اينكه اگه همزمان هست ميشه يك سيم كارت رو از دسترس خارج كرد كه همزمان نباشه؟در اخر قيمت 8gb چقدر ميشه؟ممنون

Sent from my iPhone 5C using Tapatalk

بنده فروشندم کار کردم با گوشی ولی در حد تست ! پیام خصوصی بدید لیست تعدادی از دوستان که ازم خرید داشتن میفرستم شخصا از خودشون بپرسید

فعلا فقط 16 گیگ ! گوشی مموری نمیخوره 8 گیگ هم حافظه ای که دسترس باشه نهایتا 4 تا 5 گیگ ! بازی و نرم افزار های اندروید هم unzip نشده دانلود میشه حافضه سریعا پر میشه ! خریدش هم منظقی نیست

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا