• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش Pioneer 9450UB + اینترفیس 206

iroption

Registered User
لایک‌ها
55
سلامی دویاره دادا من خریدارم اما پایینتر خواستی یجفت بوق 1011 هم دارم بدم باقیشو سر بدم
سلام
عزیز من ماشین رو فروختم برای همین دیگه ضبط به کارم نمیاد.. گذاشتم برای فروش

لایک‌ها
32
سلام
عزیز من ماشین رو فروختم برای همین دیگه ضبط به کارم نمیاد.. گذاشتم برای فروش
سلام داداش تاحالا چند بار با خط ایرانسل بهتون پیام دادم اگه فروش نرفته من میخواشم دیروز بهم گفتین کسی شماره کارت گرفته اگه نخواست من میخوام ممنون

iroption

Registered User
لایک‌ها
55
سلام داداش تاحالا چند بار با خط ایرانسل بهتون پیام دادم اگه فروش نرفته من میخواشم دیروز بهم گفتین کسی شماره کارت گرفته اگه نخواست من میخوام ممنون
داداش دوستمون شماره کارت گرفتند والا هنوز تکلیف روشن نکردند واریز میکنند یا خیر تا عصر واریز نکردند با شما تماس میگیرمo_O

لایک‌ها
32
داداش دوستمون شماره کارت گرفتند والا هنوز تکلیف روشن نکردند واریز میکنند یا خیر تا عصر واریز نکردند با شما تماس میگیرمo_O
باشه پس تا عصری داداش من تازه عضو شدم و از دیروز تا الان باند آمپیلی و ساب خریدم و هدیونیت هم کنوود۷۰۱۶ دارم ولی خاطره با۹۴۵۰ دارم ولی دستم خالی بی زحم اگر قسمت من بود یکمی باهام راه بیاد ممنون.

iroption

Registered User
لایک‌ها
55
باشه پس تا عصری داداش من تازه عضو شدم و از دیروز تا الان باند آمپیلی و ساب خریدم و هدیونیت هم کنوود۷۰۱۶ دارم ولی خاطره با۹۴۵۰ دارم ولی دستم خالی بی زحم اگر قسمت من بود یکمی باهام راه بیاد ممنون.
عزیز شما چیزی میخوای بخری حتما از قیمتش اطلاع داری. بنده 450 اصلا پایین تر نمیتونم بدم. اگر قسمت شما بود تماس میگیرم

لایک‌ها
32
عزیز شما چیزی میخوای بخری حتما از قیمتش اطلاع داری. بنده 450 اصلا پایین تر نمیتونم بدم. اگر قسمت شما بود تماس میگیرم
سلام چی شد خرید یا نه اگه نخرید من میخوام

mehran_mcs

Registered User
لایک‌ها
11
بالا