برگزیده های پرشین تولز

فروش Pioner-80PRS بسیار تمیز و نو نو

sasan100

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام خدمت دوستان
پخش بسیار تمیز و بدون خط و خش و کم کاکرد
مشخصات فنی اش معرف حضور علاقمندان به سیستم صوتی می باشد
کارتن و متعلقات موجود است
کنترلش دست نخورده و 100% نوی نو
ظاهر پخش هم در تصاویر گویای امر هست و در بهترین شرایط نگهداری شده است.
قیمت برای کسانی که واقعاً خواهان و خریدار هستند، 800 هزار تومان می باشد.
بدون تخفیف- تهران هستم.
09127977523
تماس 11 صبح تا 18 بعدازظهر
متشکر از حسن توجه عزیزان
ضمناً دو آمپ(یکی مونو و دیگری چهارکانال) با مشخصات زیر و بسیار تمیز و در حد نو موجود است. بنده از تمام وسایل با حساسیت استفاده و نگهداری کرده ام.
Massive Audio NX4- 4*100 watt in 4 OHM-Mono Block قیمت 460 هزار تومان
Massive Audio N3- 1*1400 watt in 1 OHM- Mono Block قیمت 620 هزار تومان

فایل های ضمیمه

• ۲۰۱۶۰۲۰۴_۱۴۰۵۵۵.jpg
    ۲۰۱۶۰۲۰۴_۱۴۰۵۵۵.jpg
    602.2 KB · نمایش ها: 75
  • ۲۰۱۶۰۲۰۴_۱۴۰۶۰۷(1).jpg
    ۲۰۱۶۰۲۰۴_۱۴۰۶۰۷(1).jpg
    650.9 KB · نمایش ها: 75

dj mrg

Registered User
لایک‌ها
30
درود بر شما داداش گلم این قسمتی که با کادر قرمز مشخص کردم چیه متشکر

sasan100

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام خدمت داداش عزیز
نگران نباشید. با اینکه دقت نظرتونو نشان میده ولی جهت برطرف شدن ابهامتان باید عرض کنم اون قسمتی که با خط نشان داده اید انعکاس تصویر هالوژن سقف جایی که عکس انداختم می باشد.
با تشکر

sasan100

Registered User
لایک‌ها
1
با درود خدمت عزیزان.
قیمت مقطوع می باشد. پخش تمیز است و شما هم جای من بودین به قیمت خط و خش دار و غیر تمیز نمی دادین.
متشکر

dj mrg

Registered User
لایک‌ها
30
درود داداش در تمیزی پخش شما حرفی نیست ولی توجه داشته باشید که با این قیمت الان میشه 305 الپاین خرید 117 خرید و یک مقدار بیشتر 137 البته تمامی موارد کار کرده منظورم بود و شما بهتر از من میدونید که از نظر بیس صدا یا همون پایه پخش شما چه فرقی با این موارد داره که نیاز به توضیح نیست اگر واقعا تصمیم فروش دارید قیمتش رو کمتر کنید البته در 99% موارد دیدم فروشنده های این پخش معمولا به سمت الپاین کوچ میکنند من خودم 137 دارم برای یکی از دوستان میخواستم که خریداری کردم ولی خارج از این مسائل واقعا اگه خواستید بفروشید قیمتش رو کم کنید البته تصمیم اول و اخر با خودتون هست امیدوارم خوب بفروشید

sasan100

Registered User
لایک‌ها
1
درود بر شما دوست عزیز
ممنون از اظهارنظر صمیمی شما. ولی کمتر از رقم درج شده برای این پخش سخته پذیرشش. چون واقعا تمیزه. قبول کنید که جنس تمیز قیمتش متفاوته و باید فرق کنه با غیر تمیزش. فروشم نرفت نرفت ولی ازینکه زیر قیمت مدنظر ندادمش یجورایی قوت قلبه. متشکر

dj mrg

Registered User
لایک‌ها
30
درود مجدد از این که میبینم شما نظرات رو تحمل میکنید خوشحالم و در مورد نظر شما جنس مال شما هست و کاملا اختیار دارید زنده باشی من از یک زاویه دیگه این مورد رو مطرح کردم که مثلا یک موقع یه وسیله ای ادم میخواد بخره و برای رسیدن به اون ممکنه مثلا یک مقدار گذشت کنه همین من خودم زیاد از این کارها کردم ابته شاید درست هم نباشه بازهم میگم پخش شما تمیز و به سلامتی استفاده کنید

sadegh5527

Registered User
لایک‌ها
17
درود برادر....مال خوب طلاست....خوب بفروشی....قیمتم با توجه به زمینه کمه این پخش و طرفدارای خاص خودش منطقیه به نظرم....یا حق

dj mrg

Registered User
لایک‌ها
30
درود داداش من پخش خریدم پس برای خودم نظر نمیدم داداشی که میفرمایید مال خوب طلاست درست حق با شما هست ولی در موردی که میفرمایید زمینه کمه با شما به هیچ وجه موافق نیستم زمینه کم نیست خیلی هم زیاده چندتا میخوای مگه 305 الپاینه یا پرسسور h100 که واقعا زمینش کم باشه داداش این اقا راست میگه نفروش منم جای شما باشم نمیفروشم

sasan100

Registered User
لایک‌ها
1
قیمت کاهش پیدا کرد

790 هزار تومان .....

bestboy2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام قیمتتون یکم برای این پخش بالاس البته اگر نسبت به آکس حساب کنید خیر خیلی ام منطقیه ولی جهت مقایسه با سایر برندها و مدلها مثل 117 و 305 آلپاین صرفه شدیدا با سایر مدلهای هم قیمت ولی شدیدا حرفه ای تره.

strong 4902

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
داداش خودت واقعا متوجه شدی الان چی نوشتی یک بار قشنگ بخون ببین خودت متوجه میشی قیمتتون برای این پخش یکم بالا هست اگر نسبت به اکش حساب کنید خیلی هم منطقیه . منطق میگه 30% زیر قیمت اک اون میشه منطقی

sasan100

Registered User
لایک‌ها
1
قیمت همان 790 هزار تومان هست
هر کسی تمایل داشت خصوصی پیام بده

bestboy2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خوندم خیلی واضح و رساس ارض کردم نسبت به قیمت آک میرزه ولی نسبت به مقایسه با سایر پخشهای هم قیمتش خیر. بازم اگر مفهوم نبود تا به زبان دیگه ای بنویسم

بالا