• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش PlayStation 3D Display

lolobini

Registered User
لایک‌ها
27
سلام دوستان یه دستگاه دیسپلی مخصوص خود پلی استیشن دارم واسه فروش .
در واقع ساخت سونی اما با برند PlayStation
جز بهترین انتخاب ها با هزینه پایین و کیفیت عالی
جدای از پلی استیشن به کامپیوتر هم وصل میشه و حتی با ضعیف ترین کارت گرافیک و اجرای فایل های ساید بای ساید یا آپ اند دون سه بعدی رو به راحتی و با کیفیت عالی پخش میکنه .
رو این باندل دو تا عینک 3 بعدی ( هردو اکتیو و کاملا سالم و در حد ) .
از مشخصات و ویژگی ها بگم :
دو عدد ورودی HDMI و یک عدد کامپننت .
خروجی هدفون و یا اسپیکر - البته خودش اسپیکر داره ( یه ساب ووفر نسبتن قوی هم روش نصبه )
فول اچ دی هستش و مهم تر از همه 240 هرتز :دی
کسایی که واقعا اهل گیم باشن و اطلاع داشته باشن میدونن که 240 هرتز تو بازی یعنی چی .
یه قابلیت دیگه داره اینه که بعضی از بازی ها که قابلیت SimulView technology رو ساپورت کنن کیتونین به صورت دو نفره بازی کنین بدون این که تصویر نصف شه - در واقع هر کدوم از بازکن ها یه تصویر تمام صفحه دو بعدی میبینن.

بدون هیچ مشکلی با PC - PS3 -PS4 -Xbox360 کار میکنه و تنظیمات حرفه ای هم برا رنگ و نور و روشنایی داره .
دلیل فروش : دوستان دلیل فروشم هم اینه که میخوام بفروشم یا یه Playstation 4 بگیرم و یا یه کارت گرافیک 980 (شایدم یه وی یو - البته واسه خرید وی یو شک دارم هنوز :دی )

قیمت آکشم میتونین اینجا ببینین
همون طور که گفتم مال من همراه دو عینک و دو بازیه و فکر کنم بالای 1.600 باشه
قیمت مد نظرم همراه با هزینه ارسال 1.150.000 تومانه
کرمانشاه هستم - دوستای کرمانشاهی میتونن حضوری تحویل بگیرن
شرایط ارسال - اول واریز و بعد ارسال

در جواب دوست عزیزمون که ادعا داشتن کلا نه 240 هرتز هست و نه ال ای دی :
یه عکس آپ کردم و مشخص کردم برا دوستان.
تو خود گوگل هم سرچ کنید صحت اطلاعات رو میتونین ببینین

فایل های ضمیمه

• simul-view.jpg
    simul-view.jpg
    81.2 KB · نمایش ها: 136
  • 01.jpg
    01.jpg
    78.3 KB · نمایش ها: 163
  • 02.jpg
    02.jpg
    86.5 KB · نمایش ها: 119
  • 03.jpg
    03.jpg
    103.4 KB · نمایش ها: 130
  • 04.jpg
    04.jpg
    27.2 KB · نمایش ها: 113
  • 01.jpg
    01.jpg
    401.8 KB · نمایش ها: 79
Last edited:

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
قيمت اك بنده دستگاه

Sent from my iPhone using Tapatalk

lolobini

Registered User
لایک‌ها
27

Alex Fera

Registered User
لایک‌ها
127
داداش آکبندش رو هم الان این قیمت نمیدن............
خیلی باید بیاری پائین قیمتت رو،چون واقعا خواهان نداره.................
من مشتریشم،اگه توی قیمت خواستی تجدید نظر بکنی یه پ.خ بده با هم کنار میایم...................

lolobini

Registered User
لایک‌ها
27
داداش آکبندش رو هم الان این قیمت نمیدن............
خیلی باید بیاری پائین قیمتت رو،چون واقعا خواهان نداره.................
من مشتریشم،اگه توی قیمت خواستی تجدید نظر بکنی یه پ.خ بده با هم کنار میایم...................

از این که نگران مایی و راه کار پیشنهاد میدی ممنونم . کاشکی کلی پول داشتم و به شما که خواهان جنس ارزونی کلا به عنوان هدیه تقدیم میکردیم .
قیمتم هم مقطوعه

x3x

Registered User
لایک‌ها
52
داداش همچین از دستگاه تعریف کردی خودم اگه نداشتم فکر میکردم مال شما از مریخ اومده.قیمت اک دستگاهت خواسی خوده تهرون ادرس میدم 1200 بگیری.قیمت جهانیش 200 دلار بود که 1 ساله توقف تولید خورده و مال سال 2010 2011 میباشد و حتی الان پلی 4 به زور و چند بازیش به 60 هرتز میرسه 240 هرتز پیشکش و رفرش تصویرش فک کنم 5 میلی ثانیه هست که الان هر مانیتوری پیدا کنی 1 میلی ثانیه شده.ولی نوع تبلیغت واقعا ادمو به وج میاره.

درضمن پنلش lcd هست و کنتراست خیلی پایین 1به 5000 که کیفیتش الان خ پایینه و واسم جالبه کجا نوشته 240 هرتزه؟

تبلیغ دور از واقعیت خلاف قوانین بازارچه می باشد

Last edited:

lolobini

Registered User
لایک‌ها
27
داداش همچین از دستگاه تعریف کردی خودم اگه نداشتم فکر میکردم مال شما از مریخ اومده.قیمت اک دستگاهت خواسی خوده تهرون ادرس میدم 1200 بگیری.قیمت جهانیش 200 دلار بود که 1 ساله توقف تولید خورده و مال سال 2010 2011 میباشد و حتی الان پلی 4 به زور و چند بازیش به 60 هرتز میرسه 240 هرتز پیشکش و رفرش تصویرش فک کنم 5 میلی ثانیه هست که الان هر مانیتوری پیدا کنی 1 میلی ثانیه شده.ولی نوع تبلیغت واقعا ادمو به وج میاره.

درضمن پنلش lcd هست و کنتراست خیلی پایین 1به 5000 که کیفیتش الان خ پایینه و واسم جالبه کجا نوشته 240 هرتزه؟

تبلیغ دور از واقعیت خلاف قوانین بازارچه می باشد

داداش من شما داشتی باش حال نکردی معنیش این نمیشه که بد باشه . بعدشم شما چرا جونی تو میزاری و حرص جوش میخوری عزیز من . اگر واقعا کاملا مطمئنی حرفای من اشتباه و شما درست میگی چشم شما متن بده ما پست رو هر طور شما دوست داری ادیت میکنیم همی که شما رو شاد کنه ما خوشحال میشیم.

شما یه سرچ تو نت بزن و رفرنستم همون خود سونی باشه میبینی - منم مثل شما متخصص نیستم چیزایی رو که تو سایت دیدم رو نوشتم پنلشم ال ای دی زده .

در کل ای کاش ما جماعت یاد بگیریم که سرمون به زندگی خودمون باشه .شاید یکی یه جنس و داره میفروشه و میخواد بزنه به زخمی اما ما ندانسته و یا بنا به هر دلیلی میایم و سعی میکنیم حال طرف رو بگیریم .
حالا خود ماها که همچی هستیم بخوایم جنس مال خودمونو بفروشیم همه چی واسمون فرق میکنه و انتظارمون بالا میره .
شما اگه حس مسئولیت بهت دسته داده و حس کردی اگه این یه مورد رو متذکز نشی دنیا تموم میشه و شما بلایی سرت میاد یا گناهی داشته باشه به پای شما نوشته میشه میتونی پ خ کنی .اگه اصلاخ شدم یا نشدم پای خودمه :دی اما نزن تو سر مال کسی شاید یکی دردی داره که داره میفروشه حالا خدا بخواد ما نیازی نداریم و مشکلی نیست اگه نفروشیم اما فکر کن اگه واقعا برا کسی نفروختن نقد نشدن جنسش برابر باشه به شرمندگیش پیش طلب کار ناخواسته چه مشکلی درست کردین .
و یه نکته دیگه اینکه هرکسی بخواد جنسی رو بخره به گوگل سرچ میکنه و دو تا تلفن میکنه و همه راست یا دروغ من در میاد دیگه -ما هم خدای نگرده نمیخوایم که کلا برداری کنیم هرکی از دوستان صلاح بدونه میخره هرکیم نه نمیخره شما حرص چیزای دیگه رو بخور .

به هر حال خوش باشی دوست عزیز و مرسی بابت پستت.
در ضمن

Last edited:

lolobini

Registered User
لایک‌ها
27
دوستان عزیز هر مدل انتقاد و یا بازار خرابی دارین میتونین انجام بدین و پیشاپیش دستتون درد نکنه :دی ما همتونو دوست دارم و نظر همگی مهمه برام . و هیچ گزارش تخلفی هم از طرف من اعمال نمیشه :دی

x3x

Registered User
لایک‌ها
52
برادر من از سال 2006 عضو اینجام ک سر ی مطلب مسخره با کلی سابقه بن شدم.شما را ک نمیشناسم خصومت داشته باشم .طوری مطلب نوشته ک خدایی من فکر کردم نسخه جدید شاید داده بیرون .همین طور که شما به این پول نیاز داری اونیم که این پولا میخاد بده قطعا اگه از بی نیازی بود دست دو نمیخرید .چه خوب میشد همه همدیگرو عضو یک خانواده میدونستیم و ب جای منافع شخ3ی منافع اجتماعی را در نظر میگرفتیم و اون موقع مطمئن باش اگه دلار به 4 تومن هم میرسید اجناس به گرونی و بنجلی الان نمیبود.

lolobini

Registered User
لایک‌ها
27
برادر من از سال 2006 عضو اینجام ک سر ی مطلب مسخره با کلی سابقه بن شدم.شما را ک نمیشناسم خصومت داشته باشم .طوری مطلب نوشته ک خدایی من فکر کردم نسخه جدید شاید داده بیرون .همین طور که شما به این پول نیاز داری اونیم که این پولا میخاد بده قطعا اگه از بی نیازی بود دست دو نمیخرید .چه خوب میشد همه همدیگرو عضو یک خانواده میدونستیم و ب جای منافع شخ3ی منافع اجتماعی را در نظر میگرفتیم و اون موقع مطمئن باش اگه دلار به 4 تومن هم میرسید اجناس به گرونی و بنجلی الان نمیبود.
دوست عزیز شما دم از منافع اجتماعی میزنی ولی خودتون دارین من و کالای من رو تخریب میکنین . بعضی وقت ها پیش اومده یکی از یه جنسی خوشش اومده یکیم نه . من خوشم اومده و راضیم ازش و واقعا همونایی هم که نوشتم راجع بهش صدق میکنه از دید من اما اینکه شما منتقد هستین و بنا به هر دلیلی خوشتون از این کالا نمیاد کار درستی نیست که به خود من خرده میگیرین و سعی بر این دارین منو بد جلوه بدین . منم اگه میخواستم مثل خود شما برخورد کنم قطعا گزارش تخلف میکردم ولی وقتی میبینم شما واسه خودت داری یه نونی میخوری و دورو بر سایتت هستی واسه خودم غیر اخلاقی دونستم این کارو حالا شاید یه ریپورت من چیز مهمی نباشه اما اگه واقعا مهم باشه و تغییری رو شما ایجاد کنه آدم از نظر وجدانی ناراحت میشه و مطمئن باشین من که همچی نیتی دارم نمیخوامم پول نا حقی بره تو جیبمون تو یکی از همین پست های بالا ترم به یه دوست دیگمون گفتم ای کاش اینقدر پول دار بودم که میتونستم به جا فروش کالام اونو هدیه بدم .
به هر حال ما اینجاییم و همگی رو دوس داریم و امید وارم که هیچ وقت اون روز نیاد که یکی از این اعضا از ما نا راضی باشه .

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
تاپیک داره ب سمت فیلم هندی شدن میره ،،،

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
اقا من با شخص lobonini معامله داشتم خیلی ادمه خوبی ه ،،،
خلاصه کلام کردا مردن و سر کسی هم کلاه نمیزارن

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Doctor Splinter

Registered User
لایک‌ها
703
اتفاقا یکی از همشهری ها اخیرا یکی از اینا خریده واقعا نسبت به کیفیتش قیمت مناسب داره و مقرون به صرفه است!
نسبت به پولی که براش میدید واقعا خروجی خوبی تحویل میده٬!

Emad721

Registered User
لایک‌ها
67
من خودم همینجا یه سال پیش فروختم 850

خواستی با توجه به توقف تولیدش اولین پیشنهادم 650 تومن میخرم.

inkor

Registered User
لایک‌ها
61
سلام دوستان
شاید قیمت دوستمون یکم بالا باشه ولی جنس خودشون هست
ولی واقعا کیفیت عالی دارن و ارزش خریدش بالاست

دوست عزیز خوب بفروشی

lolobini

Registered User
لایک‌ها
27
من خودم همینجا یه سال پیش فروختم 850

خواستی با توجه به توقف تولیدش اولین پیشنهادم 650 تومن میخرم.

داداش کجا بودی . منتظر بودم که شما بیای و 650 تقدیمت کنم .
دلت خوشه ها . تو مال خودتو هر قیمتی فروختی دلیل نمیشه که مغز تو هم تو کله من باشه و مثل شما رفتار کنم.
قیمت همینه نفروشمم مشکلی نیست . شما هم پولتو جای دیگه خرج کن

بالا