• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش PS2 FAT اصلی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pro_hsh

Registered User
لایک‌ها
75
یه PS2 FAT دارم اصلی (از خارج آوردن) کپی خور ( اینجا دادیم کپی خور کردن )- نقره ای - با یه دسته فابریک

مشکلی نداره چون زیاد کار نکرده . از اول هم CD خش دار نداختم توش راحت بازی ها رو اجرا می کنه

یه مموری 8 مگ و حدود 30 تا بازی معروف و سالم داره و یه dvd اورجینال خودش هم روشه

کارتون هم داره (تو عکسا هست) ولی کارتون اوضاع خوبی نداره

من تهرانم و معامله حضوری بهتره

مدلش هم 5004 هست

قیمت پایه هم : 120 هزار تومان

مشاهده پیوست 189770مشاهده پیوست 189771مشاهده پیوست 189772مشاهده پیوست 189773مشاهده پیوست 189774مشاهده پیوست 189775

Last edited:

benjohn

Registered User
لایک‌ها
90
سلام داداش فی چند؟

mehdi bieber

Registered User
لایک‌ها
183

pro_hsh

Registered User
لایک‌ها
75
کاهش قیمت به 120 هزار تومان

آخرین قیمت ...

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
اطلاعیه ها - خرید و فروش دستگاه های صوتی و تصویری
به منظور اجراي قانون عکس با# يوزر کاربري پرشين تولز همراه با اسم فروم و تاريخ کنار کالا#تاپيک شما تا زماني که يک عکس با اين مشخصات براي من پي ام کنيد(يوزر به صورت تايپ روي عکس قبول نيست)باز نخواهد شد
در صورت ايجاد همين تاپيک مجددا بدون رعايت قوانين با شما برخورد خواهد شد

پ.ن: درصورتيکه اشتباهي(مثلا نديدن عکس با يوزر به دليل خطاي چشم)در قفل شدن تاپيک شما صورت گرفته مراتب رو با پي ام گزارش کنيد تا اقدام بشه
دوستاني هم که با جمله بعدا عکس اضافه مي کنم در پست اول بعدا ميخوان از قفل تاپيک شاکي شن بايد بدونن که اول مي تونن عکس تهيه کنن بعد تاپيک بزنن
از اين به بعد هم در صورت مواجهه سريعا تاپيک رو قفل مي کنم و تذکر هم نمي دم با توجه به برخورد برخي دوستان!(با توجه به قانون همچين اجازه اي دارم)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا