• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش فروش PS4 Slim&pro & XBOX one S & X,nintendo Switch ،بازی و,لوازم جانبی

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام قیمت همکار ps4 ریجن 2 مشکی cuh 1116A رومیخواستم.تاریخ ساختشون و به صورت پلمپ هستند دیگه.
شرایط خرید برای ارسال به شهرستان رو بفرستید ممنون.

سلام،داداش قیمت های تاپیک قیمت همکاره فرقی نداره :) الان ما پلی 4 همین قیمت بازار می دیم

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام جناب رهسپار
من می تونم ازتون gta بخرم و شما با تیپاکس برام بفرستید . ساکن اصفهانم . ممنون

سلام،بله هزینه رو کارت به کارت می کنید با تیپاکس ارسال می کنم براتون

Hunter_7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
یک دستگاه کنسول PS4 همراه با بازی Fifa 15 از ایشون خریداری شد؛
بسیار خوش برخورد و منصف و از نظر بنده صددرصد مورد تـائـید هستند.

7ENOM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
آقا پلی4 آکبند که تحویل میگیریم نیاز به آپدیت خاصی هم داره یا بزنیم به برق بازی کنیم؟
شما تهران فروشگاه دارید؟

turaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام ممنون دوست عزیز من از2006 اینجا فعالیت داشتم قدیمی حساب میشیم انشالله بازم برای خرید مزاحمتون میشیم.
برای کرمانشاه میخوام شماره کارت و مبلغ رو برای خرید ps4 ریجن 2 مشکی cuh 1116A برام بفرستین.فقط به صورت پلمپ هست دیگه دستگاهها؟؟

M16hack

Registered User
لایک‌ها
95
سلام به داداش گلم وحید جان داداش یه سوال ؟
داداش ps4 کپی خور شده میدونستی ؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من خودم باورم نمیشد زنگ زدم یارو گفت 220 کپی خور میکنه .
اینم لینکش تو دیوار خواستی با هاش تماس بگیر : http://tehran.divar.ir/v/کپی-خور-ps4رسید،تعمیر-کنسول-های-ps4وبازی-های-ps4/H8sV9vz9B/
فقط بهم بگو شما خودت انجام میدی بدیم به شما چون هم داداش قابل اعتماد مایی همم اینکه از نظر قیمت بهتر حساب میکنید بهم بگید جوابشو ؟

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام به داداش گلم وحید جان داداش یه سوال ؟
داداش ps4 کپی خور شده میدونستی ؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من خودم باورم نمیشد زنگ زدم یارو گفت 220 کپی خور میکنه .
اینم لینکش تو دیوار خواستی با هاش تماس بگیر : http://tehran.divar.ir/v/کپی-خور-ps4رسید،تعمیر-کنسول-های-ps4وبازی-های-ps4/H8sV9vz9B/
فقط بهم بگو شما خودت انجام میدی بدیم به شما چون هم داداش قابل اعتماد مایی همم اینکه از نظر قیمت بهتر حساب میکنید بهم بگید جوابشو ؟

داداش من وحيد نيستم :)

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
یک دستگاه کنسول PS4 همراه با بازی Fifa 15 از ایشون خریداری شد؛
بسیار خوش برخورد و منصف و از نظر بنده صددرصد مورد تـائـید هستند.

تاييد ميشه مباركتون باشه داداش :) شما لطف داريد

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
آقا پلی4 آکبند که تحویل میگیریم نیاز به آپدیت خاصی هم داره یا بزنیم به برق بازی کنیم؟
شما تهران فروشگاه دارید؟

بله كامل اكبند و پلمپ،وقتي وصل مي كنيد آپديت ٢٨٠ مگا بايتي دانلود مي كنيد و ديگه مشكلي نيست :)
بله فروشگاه داريم

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام ممنون دوست عزیز من از2006 اینجا فعالیت داشتم قدیمی حساب میشیم انشالله بازم برای خرید مزاحمتون میشیم.
برای کرمانشاه میخوام شماره کارت و مبلغ رو برای خرید ps4 ریجن 2 مشکی cuh 1116A برام بفرستین.فقط به صورت پلمپ هست دیگه دستگاهها؟؟

سلام،بله دستگاه پلمپ و ١١١٦،فكر كنم با هم صحبت كرديم اگر خواستيد پ.خ بزنيد تا شماره حساب بدم.

ft_2005

Registered User
لایک‌ها
33
سلام
ps4 ریجن 2 اروپا به قیمت 12750000 ریال که در صفحه اول لیست شده تاریخ ساختش مال چه ماهی از سال 2014 هست؟و همینطور سری ساخت ps4 ریجن 1 امریکا مربوط به چه ماهی از سال 2014 هست؟
با تشکر

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام
ps4 ریجن 2 اروپا به قیمت 12750000 ریال که در صفحه اول لیست شده تاریخ ساختش مال چه ماهی از سال 2014 هست؟و همینطور سری ساخت ps4 ریجن 1 امریکا مربوط به چه ماهی از سال 2014 هست؟
با تشکر

سلام،ريجن ٢ و ريجن ١ سه ماه سوم و چهارم ٢٠١٤

saeed naruto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام داداش
cod aw موجود دارید؟

بالا