• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش فروش PS4 Slim&pro & XBOX one S & X,nintendo Switch ،بازی و,لوازم جانبی

sina.ES

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
داداشی یه سوال...من مثلا اگه ps4 ریجن2 بگیرم، یه بازی بگیرم که ریجن 3 باشه روش میخوره؟
اخه از بعضیا شنیدم باید بازی مخصوص ریجن خود دستگاه بگیرم...

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
سلام.نه دوست عزیز هیچ فرقی نمیکنه شما میتونی همه بازی ها رو رو همه دستگاه ها اجرا کنید.مثلا بازی ریجن 2 یا 3 رو رو دستگاه ریجن 1 اجرا کنید(من خودم اجرا کردم)

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
داداشی یه سوال...من مثلا اگه ps4 ریجن2 بگیرم، یه بازی بگیرم که ریجن 3 باشه روش میخوره؟
اخه از بعضیا شنیدم باید بازی مخصوص ریجن خود دستگاه بگیرم...

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

سلام.نه دوست عزیز هیچ فرقی نمیکنه شما میتونی همه بازی ها رو رو همه دستگاه ها اجرا کنید.مثلا بازی ریجن 2 یا 3 رو رو دستگاه ریجن 1 اجرا کنید(من خودم اجرا کردم)

ممنون از پاسخ :)

farshid254

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بازی the last of us که 50 دلاره رو شما به چه قیمتی میارید؟لطف کنید اول پخت بیاریدش

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
سلام دوست عزیز. ایکس باکس وان تموم شد؟ پک معمولیشو نمیارید ؟ (تایتان فال نباشه) قیمت ها هم پایینتر میان یا نه؟

MEHR4N

Registered User
لایک‌ها
199
سلام
ps vita Slim وارد میکنید ؟ این ویتاها جدید تر هستن و ارزونتر که فعلا محدود وارد شده و گرونه تو بازار .شما اگر بیارید و قیمتو بشکونید عالی میشه . البته خواهان هم خیلی داره

Devil_is_back

Registered User
لایک‌ها
8
سلام ببخشید خیلی مصدع اوقات شما میشم
هزینه تیپاکس تا شهرستانی مثل کرمانشاه چقدره؟برای ps4
باندل ps4 سفید که بازی distny هم توشه توی ابان عرضه میشه با قیمت 499 دلار شما میارید؟چقدر میشه؟

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام دوست عزیز. ایکس باکس وان تموم شد؟ پک معمولیشو نمیارید ؟ (تایتان فال نباشه) قیمت ها هم پایینتر میان یا نه؟

بله باندل تایتان تموم شد ،احتمالا بار بعدی که میاد xboxone معمولی و بدون کینکت هم میاد،بله 100% پایین تر قیمتش از باندل :)

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام
ps vita Slim وارد میکنید ؟ این ویتاها جدید تر هستن و ارزونتر که فعلا محدود وارد شده و گرونه تو بازار .شما اگر بیارید و قیمتو بشکونید عالی میشه . البته خواهان هم خیلی داره

فعلا که فقط کنسول و جانبی داریم :) ولی خوب شاید وارد کنیم

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام ببخشید خیلی مصدع اوقات شما میشم
هزینه تیپاکس تا شهرستانی مثل کرمانشاه چقدره؟برای ps4
باندل ps4 سفید که بازی distny هم توشه توی ابان عرضه میشه با قیمت 499 دلار شما میارید؟چقدر میشه؟

داداش شما روزی 100 تا هم سوال کنی من وظیفه دارم جواب بدم :) هزینه دقیق رو نمی دونم ولی بیشتر از 18،17 فکر نکنم باشه.ما کلا باندل ps4 نمیاریم :)

mjsadr85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام،sniper elite ,the last of us شما مياريد ؟

sina.ES

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام.هر کی کال آف گوستز (PS4) رو از اینجا خریده وقتی خواست بفروشه به من اس بده خریدارم!!!09366535048دمتون گرم منتظرم...

بالا