• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش فروش PS4 Slim&pro & XBOX one S & X,nintendo Switch ،بازی و,لوازم جانبی

AmirTakro

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
فکر کنم تنها فروشنده ای هستد داخل فروم که قیمت هاشون واقعی هست ، بعضی دوستان که حتی دوست چندساله هستند قیمت های درون تاپیکشون دروغی بیش نیست ، موقع خرید روی جنس میکشند .
ازشون چندبار خرید کردم ، و بسیار راضی هستم ، سفارش های کنسول داشتم ، سالم و پلمپ بدستم رسید .

shr776

Registered User
لایک‌ها
25
بعضی از دوستان چقدر فرصت طلب هستند
اینجا تاپیک معرفی محصولات جناب رهسپار هست اونوقت این دوستمون به خودشون اجازه دادن بیان اینجا و چنین تبلیغی بکنن
امیدوارم جناب رهسپار سریعا این پست نامربوط رو حذف کنن و گزارش تخلف هم بدن

جناب رهسپار دسته طلایی هم در برخی سایتها داره به فروش میره
ایا شما هم قصد دارید این دسته زیبا رو بیارید؟
متاسفانه قیمت دسته در سایتهای مختلف کمی بالاست و امیدواریم هر چه زودتر شما این دسته رو بیارید با قیمت معقول
با تشکر

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
فکر کنم تنها فروشنده ای هستد داخل فروم که قیمت هاشون واقعی هست ، بعضی دوستان که حتی دوست چندساله هستند قیمت های درون تاپیکشون دروغی بیش نیست ، موقع خرید روی جنس میکشند .
ازشون چندبار خرید کردم ، و بسیار راضی هستم ، سفارش های کنسول داشتم ، سالم و پلمپ بدستم رسید .

سلام همین که شما از ما راضی هستید برای ما دنیا ارزش داره داداش.مبارکتون باشه ایشالا همیشه به شادی باشید

بعضی از دوستان چقدر فرصت طلب هستند
اینجا تاپیک معرفی محصولات جناب رهسپار هست اونوقت این دوستمون به خودشون اجازه دادن بیان اینجا و چنین تبلیغی بکنن
امیدوارم جناب رهسپار سریعا این پست نامربوط رو حذف کنن و گزارش تخلف هم بدن

جناب رهسپار دسته طلایی هم در برخی سایتها داره به فروش میره
ایا شما هم قصد دارید این دسته زیبا رو بیارید؟
متاسفانه قیمت دسته در سایتهای مختلف کمی بالاست و امیدواریم هر چه زودتر شما این دسته رو بیارید با قیمت معقول
با تشکر

سلام ممنون از این همه لطفی که در حق ما دارید ،تمام تلاشمون رو می کنیم بهترین قیمت و بهترین خدمات رو به مشتری هامون بدیم ،خدا رو شکر فروم پرشین با مدیریتی که داره خیلی سریع تبلیغات نا مربوط به تاپیک رو حذف کردن،ممنون از شما و همه دوستانی که به ما لطف دارند،
دسته طلایی قیمت بالایی داره فعلا اگر چند روز صبر کنید حتما با قیمت مناسب برای فروش می زاریم داداش.

shr776

Registered User
لایک‌ها
25
سلام ممنون از این همه لطفی که در حق ما دارید ،تمام تلاشمون رو می کنیم بهترین قیمت و بهترین خدمات رو به مشتری هامون بدیم ،خدا رو شکر فروم پرشین با مدیریتی که داره خیلی سریع تبلیغات نا مربوط به تاپیک رو حذف کردن،ممنون از شما و همه دوستانی که به ما لطف دارند،
دسته طلایی قیمت بالایی داره فعلا اگر چند روز صبر کنید حتما با قیمت مناسب برای فروش می زاریم داداش.
مرسی جناب رهسپار
امیدوارم در بخش فروش سایت قوانین سختگیرانه ای باشه تا شاهد چنین رفتارهای زشتی از سوی برخی افراد فرصت طلب نباشیم
در مورد دسته طلایی هم چند هفته ای صبر میکنیم به امید اینکه قیمتش معقول بشه و هم سطه دسته های دیگه بشه
فقط به عنوان اخرین سوال
با توجه به روند افزایشی قیمت دلار ایا قیمت کنسول هم ممکنه بالا بره
اینطور که دیدم کنسول یه ترا بایت با دو دسته که قیمتش 1.440.000 بود دیگه در سایت شما نیست و حدس من اینه که شاید بخاطر همین روند افزایشی دلار باشه
با تشکر

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
مرسی جناب رهسپار
امیدوارم در بخش فروش سایت قوانین سختگیرانه ای باشه تا شاهد چنین رفتارهای زشتی از سوی برخی افراد فرصت طلب نباشیم
در مورد دسته طلایی هم چند هفته ای صبر میکنیم به امید اینکه قیمتش معقول بشه و هم سطه دسته های دیگه بشه
فقط به عنوان اخرین سوال
با توجه به روند افزایشی قیمت دلار ایا قیمت کنسول هم ممکنه بالا بره
اینطور که دیدم کنسول یه ترا بایت با دو دسته که قیمتش 1.440.000 بود دیگه در سایت شما نیست و حدس من اینه که شاید بخاطر همین روند افزایشی دلار باشه
با تشکر

بله ،بالا رفتن دلار و خیلی دلایل دیگه ممکن هست روی قیمت تاثیر بزاره ،راستش ما تعدادی که وارد کردیم قیمت مناسب بود همه فروش رفت ولی باز هم سعی می کنم اگر باشه حتما با قیمت مناسب تر بیارم

سلام
قیمت با تخفیف ps4 ریجن 2 1216 یک ترابایت چنده؟

سلام،قیمت هام بالا نیست داداش جای تخفیف نداره

amirfakhrian

Registered User
لایک‌ها
38
سلام
تا یکی دو روز دیگه ps4 رو ازتون می خرم ولی دیدم که بازی god of war رو ندارید کی موجود می کنید؟

amirfakhrian

Registered User
لایک‌ها
38
پس چطوری باید سفارش بدم. تو سایت فقط قیمت دسته دو زده شده است. بر اساس همون قیمت سفارش بدم؟

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
پس چطوری باید سفارش بدم. تو سایت فقط قیمت دسته دو زده شده است. بر اساس همون قیمت سفارش بدم؟

سلام امروز پیگیری کردم بود ولی قیمت بالا می دادن فردا بازهم پیگیری می کنم تماس بگیرید که فراموش نکنم.

hasan_bn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام . 1 عدد دسته ps4 چریکی و 1عدد بازی (the last of us ) تو سایتتون سفارش دادم . ممنون میشم امروز ارسال کنید . تنکس

amirfakhrian

Registered User
لایک‌ها
38
کنسول ps4 به همراه بازی the last of us و یک پایه سفارش دادم. قیمت ها نسبت به بقیه سایت ها بهتر و منصفانه تر بود.

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام . 1 عدد دسته ps4 چریکی و 1عدد بازی (the last of us ) تو سایتتون سفارش دادم . ممنون میشم امروز ارسال کنید . تنکس

سلام مبارکتون باشه ارسال شد

کنسول ps4 به همراه بازی the last of us و یک پایه سفارش دادم. قیمت ها نسبت به بقیه سایت ها بهتر و منصفانه تر بود.

سلام مبارکتون باشه فردا ارسال میشه

rezaaa1369

Registered User
لایک‌ها
24
سلام
داداش بین ps4 و xbox one کدوم رو پیشنهاد میکنی؟!
گرافیک کدوم بالاتره و کار کردن با کدوم راحت تره؟

بالا