• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش فروش PS4 Slim&pro & XBOX one S & X,nintendo Switch ،بازی و,لوازم جانبی

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
داداش اگه جنسهاتون نمیرسه بگید تا از جای دیگه تهیه کنیم . گفته بودید صد در صد تا آخر هفته پیش میرسه ولی خبری نشده روز به روز هم دلار داره میره بالا میکشن رو قیمتها . الان 20 روزه منتظریم :(
یه ps4 باندل میخوام

Tony-g2d

Registered User
لایک‌ها
49
اقا امروز یک شنبس شما دو هفته پیش گفتی هفته بد حتمیه اما خبری نشد ! پس چی شد اخه ؟ :general509: الان فکر کنم یه ماه و نیم دو ماه منتظر شمام ...

PEDRAM 666

Registered User
لایک‌ها
82
داداش الان ps4 موجودی چی داری؟، احتمالش هس بعد کریسمس قیمت ها بیاد پایین ؟

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
آقا گذاشتید دلار گرون بشه بعد از جنسها رونمایی کنید :D

دوست عزیز دلار همین الان هم گروه هست ،اگر سیاست بر این موضوع بود تا حالا بار رو نمایی می کردیم :) ما این جور بازی هارو در نمیاریم، بار داشته باشم می فروشم.

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
اقا امروز یک شنبس شما دو هفته پیش گفتی هفته بد حتمیه اما خبری نشد ! پس چی شد اخه ؟ :general509: الان فکر کنم یه ماه و نیم دو ماه منتظر شمام ...

داداش من وافعا عذر خواهی می کنم ، بالا توضیخ دادام داداش مشکل فقط سر ترخیص گمرک هست :(

Tony-g2d

Registered User
لایک‌ها
49
خواشها به ما تاریخ بدین الان یه ماهه تو مشکلات همین گمرکید ما چقدر صبر کنیم ؟ تو این هفته میارید ؟؟ :(

DreamKala

Registered User
لایک‌ها
1,015
خواشها به ما تاریخ بدین الان یه ماهه تو مشکلات همین گمرکید ما چقدر صبر کنیم ؟ تو این هفته میارید ؟؟ :(

داداش بخدا ما شب روز داريم تلاش مي كنيم.شمارتون رو برام بزاريد وارد پنل مي كنم بار برسه بهتون اطلاع مي دم

بالا