• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش samsung s5 900h مشکل دار

persia_m

Registered User
لایک‌ها
46
دوستان سلام.
یه گوشی سامسونگ S5 مدل 900h رنگ گلد بدون کوچکترین مشکل سخت افزاری و نرم افزاری حتی خط و خش و خوردگی موجوده اما ... .
مشکلش اینه که همین امروز سر بی احتیاطی از دستم افتاد و ال سی دیش یه ترک خورد شانس رو ال سی دیش افتاذ و ....
اینکه میگم گوشی تا قبل از این مشکل در حد آک بود واقعا بود ار دوستانی که با من تا الان چند تا گوشی خرید داشتن بپرسید حتی سر سوزنم ایراد و خشی نداشته گوشی هایی که تقدیمشون کردم . این یکی قسمت بود ال سی دیش اینجوری بشه وگرنه قصد فروش نداشتم از هر لحاظ بدون ایراد بود.
به هر صورت هنوزم خط و خشی نداره خوردگی نداره
قسمت بالای تاچ هم کار میکنه ولی بقیه اش در عکس ها ...
قیمت با دوستان پیشنهادی ولی انصاف رو رعایت کنید لطفا.در ضمن گوشی دارای گارانتی سامتل بوده که اگه اشتباه نکنم یه چند ماهی هست که تموم شده.بین 4 یا 6 ماه.
در ضمن اگه کسی ال سی دی این مدل رو داره برای فروش حتی دست 2 بدون خط و خش یا قیمت داره ممنون میشم اعلام کنه شاید تعمیرش کردم البته یه قیمتایی گرفتم ولی گفتم شاید اینجا ارزونتر پیدا بشه.
فعلا قصدم فروش با تعویض با s6 یا note 4 n910c هست.

edaxvxr10s3j.jpg

cad7bb7kgq3f.jpg

vjmeccb7qnnw.jpg

qj2r22fyysrw.jpg

393hj6h6xeg6.jpg

xerahpbaher2.jpg

e841k4h13m27.jpg

lbppinkjak7v.jpg

ule4vfi3m41g.jpg

Last edited:

persia_m

Registered User
لایک‌ها
46
سلام دوست عزيز ناقابله والا قيمت اينجورى رو نميدونم واسه همين پيشنهادى گذاشتم شما قيمت مد نظرتون رو بفرماييد.

amir aqa

Registered User
لایک‌ها
1,845
لطفا قیمت بفرمایید

persia_m

Registered User
لایک‌ها
46
لطفا قیمت بفرمایید

دوست عزیز سلام.
باور کنید نمیدونم با این شرایط چند میارزه اگه ال سی دیش سالم بود میدونستم چقدر ارزش داره ولی الان نمیدونم ممنون میشم شما پیشنهاد بفرمایید.البته اینم بگم کاملا بدون خط و خش بودن و خوردگی و نداشتن مشکل سخت افزاری و نرم افزاری و اینکه حتی گوشی روت هم نشده رو تضمین میکنم.تنها مشکلش ال سی دیش هست هیچ مورد دیگه ای نداره تضمین میکنم.حتی هنوز گوشی رو پیش تعمیر کارم نبردم.

wildcat1995

Registered User
لایک‌ها
197
فکر میکنم حدود 500 تومن ال سی دیش باشه درسته؟

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

بالا