• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش Steelseries Sensei MLG

Empyrium

Registered User
لایک‌ها
15
سلام
موس فوق جهت فروش قرار داده شده . همونطور که تو عکس ها معلومه یه مقداری رنگ پریدگی داره ( که علتش واسه خودم هم نامشخصه ، ولی بهتون اطمینان میدم که هیچ چیزی روش ریخته نشده یا چیزه تیزی روش کشیده نشده ) دو سمت موس یه مقدار رنگ رفتگی که تقریبا معلوم نیست .
یه مشکل دیگه موس هم اینه که کلیک وییل اش ( Scroll Wheel ) گاها نمی زنه( وییل مشکلی با بالا و پایین اومدن نداره ) . یه ویدیو از این قضیه برای خریدار محترم قبل از خرید ارسال میشه که انشالله سوتفاهمی پیش نیاد .
گارانتی موس تا برج 7 همین سال بوده . با گارانتی تماس گرفتم گفتن که با هزینه شخصی موس رو تعمیر می کنن .
خارج از مشکلات عرض شده ، کلیک های موس ، سنسور ،LED های روی لوگو و DPI و LCD زیر موس کاملا سالم بوده و هیچ مشکلی ندارن .
موس برای بازی های CS :GO وDota 2 استفاده شده .
علت فروش موس هم اینه که بنده یه آگهی پست واسه فروش پد گذاشته بودم ، یه کی از دوستان موس رو گوشه ی تصویر دیدن و گفتن که می خوانش ؛ بنده هم واسه اینکه بی موس نمونم موس خودم رو سفارش دادم ولی متاسفانه اون دوست عزیزمون گویا منصرف شدن .
جعبه و سایر متعلقات موجود و سالم هستند ، فروش حضوری برای عزیزان شیرازی امکان پذیر هست .
مهلت تست 3 روزه در نظر گرفته میشه و در صورتی که مشکلی جدا از چیزایی که عرض شده باشه موس پس گرفته میشه .
ارسال از طریق پست و تیپاکس امکان پذیره .
قیمت :200 هزار تومان
موفق باشید :)

فایل های ضمیمه

• IMG_1814 - Copy.JPG
    IMG_1814 - Copy.JPG
    972.3 KB · نمایش ها: 50
  • IMG_1815 - Copy.JPG
    IMG_1815 - Copy.JPG
    965.2 KB · نمایش ها: 54
  • IMG_1818 - Copy.JPG
    IMG_1818 - Copy.JPG
    771.9 KB · نمایش ها: 46