برگزیده های پرشین تولز

فروش water cooler H100

central_core

Registered User
لایک‌ها
93
با سلام. یک عدد واتر کولر H100 به فروش میرسد.

لینک کولر از سایت اصلی:

Hydro Series™ H100 Extreme Performance Liquid CPU Cooler

این کولر، مورد شایع بین h100 هارو داره.

سوالی دارید بپرسید.

20745134841062779144.jpg

15006748264552349796.jpg

13344312611274878150.jpg

قیمت پایه 350 (صرفا جهت شروع وگرنه این کولر خیلی بالاتر از این برا خودم تموم شده)

farzad2498

Registered User
لایک‌ها
3
با اجازه استاتر اکثرا مشکل مدول دور فن را دارند(ایراد شایع)

central_core

Registered User
لایک‌ها
93
ببینید دو مورد بین تمام h100 ها شایع هست.

1- این کولر 2 تا فن داره. سوکت برق این فن ها روی بلاک قرار داره و بلاک یه دکمه داره که دور فن رو در سه حالت ضعیف متوسط و قوی تنظیم میکنه. ولی به دلیلی که نمیدونم چرا کارخونه این طور زده دور ضعیف و متوسط کار نمیکنه و فقط دور قوی هست.

که البته چیز مهمی نیست. (اگه سالم بود فن در دور ثابت کار میکرد و کاری به دمای سی پی یو نداشت) راه حل اینه که یک فن رو به سوکت فن سی پی یو روی مین زد و فن دوم رو با تبدیل دو تایی به همون سوکت و یا سوکت دوم مین زد. که مزیت این روش این هست که دور فن اتوماتیک بر اساس دمای سی پی یو تنظیم خواهد شد.

دومین موردشون یه صدای زززز مانندی از بلاک شنیده میشه که ناشی از دور خیلی بالای پمپ هست. جهت حل این مشکل سایت خود سازنده اعلام کرده یک مقاومت سر راه 4 پین مولکس قرار بگیره تا صدا کاملا برطرف بشه.

کولر موجوده جهت فروش...

موردش رو هم میفرمودید...............با tuniq تعویض دارید بفرمایید.........

بله قیمت مد نظرتون رو بفرمایید.

و اگه قیمت ندارید مبلغ نوی هر دو رو در نظر بگیرید بعد 20% کم کنید(برای کارکرده بودن جنس ها) میشه مبلغ سر.

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
داداش نارحت نشی ها ولی با 350 من یه کولر گازی میگیرم میبندم رو سیستم از بانه از این دو پنل ها یه پنل کوچیک میزام تو کیس والله :)
بگو نه یه رادیات 206 میگیرم مگه چنده بگو نه رادیات سمند میزارم
تازه دور موتورشم دقیق کار میکنه خانوم هم داره میگه حرف میزنه امین به خدا دیونه ای چیه اینا میخری؟

farshid200851

Registered User
لایک‌ها
64
ببینید دو مورد بین تمام h100 ها شایع هست.

1- این کولر 2 تا فن داره. سوکت برق این فن ها روی بلاک قرار داره و بلاک یه دکمه داره که دور فن رو در سه حالت ضعیف متوسط و قوی تنظیم میکنه. ولی به دلیلی که نمیدونم چرا کارخونه این طور زده دور ضعیف و متوسط کار نمیکنه و فقط دور قوی هست.

که البته چیز مهمی نیست. (اگه سالم بود فن در دور ثابت کار میکرد و کاری به دمای سی پی یو نداشت) راه حل اینه که یک فن رو به سوکت فن سی پی یو روی مین زد و فن دوم رو با تبدیل دو تایی به همون سوکت و یا سوکت دوم مین زد. که مزیت این روش این هست که دور فن اتوماتیک بر اساس دمای سی پی یو تنظیم خواهد شد.

دومین موردشون یه صدای زززز مانندی از بلاک شنیده میشه که ناشی از دور خیلی بالای پمپ هست. جهت حل این مشکل سایت خود سازنده اعلام کرده یک مقاومت سر راه 4 پین مولکس قرار بگیره تا صدا کاملا برطرف بشه.

کولر موجوده جهت فروش...

بله قیمت مد نظرتون رو بفرمایید.

و اگه قیمت ندارید مبلغ نوی هر دو رو در نظر بگیرید بعد 20% کم کنید(برای کارکرده بودن جنس ها) میشه مبلغ سر.
ممنونم از راهنماییتون.حالا یه سوال میشه یه بلاک حرفه ای روی کولر شما انداخت که این موردش رفع بشه؟

amir1365

همکار بازارچه
همکار انجمن
لایک‌ها
215
سلام آقا امین ، خوبی عزیز ؟
عجب کولری واسه فروش گذاشتی...
من این مدل کولرو دارم و ازش استفاده می کنم ، مشکلاتی که آقا امین فرمودن در 95% مدل های H100 هست و هیچ مشکلی در روند کار کولر ایجاد نمیکنن...
قیمت خیلی خیلی پایینه ، من بشخصه بخوام کولرمو بفروشم از پایه 450 شروع میکنم...

subzero7111

Registered User
لایک‌ها
61
ممنونم از راهنماییتون.حالا یه سوال میشه یه بلاک حرفه ای روی کولر شما انداخت که این موردش رفع بشه؟

عزیز مشکل خاصی نداره فقط دور فن رو از کولر نمیتونین تنظیم کنین . شما فن ها رو به مین بورد وصل کنین و از مین بورد هر دوری که خاستین بزارین راحت ترین :)

central_core

Registered User
لایک‌ها
93
داداش نارحت نشی ها ولی با 350 من یه کولر گازی میگیرم میبندم رو سیستم از بانه از این دو پنل ها یه پنل کوچیک میزام تو کیس والله :)
بگو نه یه رادیات 206 میگیرم مگه چنده بگو نه رادیات سمند میزارم
تازه دور موتورشم دقیق کار میکنه خانوم هم داره میگه حرف میزنه امین به خدا دیونه ای چیه اینا میخری؟
کولر گازی، قطره قطره هم آب میده، در تولید ملی کمکی میشه به اقتصاد خانوار:D
بلاک حرفه ای رو خودش هست دیگه. بلاک بستین پس پمپ رو چیکار میکنید؟ موردش با یک مقاومت 100 تک تومنی حل میشه.
در ضمن فکر میکنید بلاک چنده؟ حرفه ایش 200-300 هزار تومن قیمتشه:D
سلام آقا امین ، خوبی عزیز ؟
عجب کولری واسه فروش گذاشتی...
من این مدل کولرو دارم و ازش استفاده می کنم ، مشکلاتی که آقا امین فرمودن در 95% مدل های H100 هست و هیچ مشکلی در روند کار کولر ایجاد نمیکنن...
قیمت خیلی خیلی پایینه ، من بشخصه بخوام کولرمو بفروشم از پایه 450 شروع میکنم...
ممنونم از توضیحاتت. شما راضی هستید از کولر؟ رو چه سی پی یو ای بستین؟
عزیز مشکل خاصی نداره فقط دور فن رو از کولر نمیتونین تنظیم کنین . شما فن ها رو به مین بورد وصل کنین و از مین بورد هر دوری که خاستین بزارین راحت ترین :)
ممنونم از توضیحاتت حسین جان.

اون گربه تو آواتارت تصمیم نداره بیدار شه؟:D من هر وقت دیدمش خواب بوده که!

central_core

Registered User
لایک‌ها
93
دوستان قیمتی که مدنظرتون هست رو بفرمایید

amir1365

همکار بازارچه
همکار انجمن
لایک‌ها
215
ممنونم از توضیحاتت. شما راضی هستید از کولر؟ رو چه سی پی یو ای بستین؟
بله کاملا راضی هستم ، من رو FX-8150 بستم .
آقا امین قصد فروش اون 8 گیگ رم کروشیالتو نداری ؟
اون تبدیلی که درست کردی واسه گرفتن صدای نویز میشه آموزش ساختشو بذاری ؟
تشکر.

poorya_2

Registered User
لایک‌ها
1,014
درود
آخرین پیشنهاد چقدر بوده ؟؟

بالا