• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فر اوری سبزی و پیاز

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
سلام دوستان
نظرتون در مورد فراوری سبزی و پیاز خرد شده چیه؟هم سبزی خرد و پاک شده.هم سرخ شده.
از انواع مختلفش بگیرید.اشی.خورشتی.کرفس.اسفناج.با توجه به اینکه توی محدوده ی مورد نظر من نیست این شغل و تا اونجایی که من اطلاع دارم و دودوتا چهارتا کردم سود خوبی داره.
الان یدونه من میشناسم که اونسر شهره و خودمون میریم ازش میخریم.به جرعت میگم دم عید که میشه صف میبندن.همیشه هم مشتری دارن.
میشه بطور حرفه ای هم بسته بندی و توی سوپرمارکتا و...پخش کرد.
=======================
اینایی که غذای بیرون بر میدن و رستوران دارن خودشون سبزی و پیاز سرخ و...میکنن یا فر اوری شده خرید میکنن؟
=======================
کلا نظری پیشناهادی دارید بگید.ممنون

behnam69.x

Registered User
لایک‌ها
439
بنده هم در چنین فکرهایی هستم ولی باید مجوز بهداشتی داشته باشی . یک سری شرایط داره مثل اینکه مکان تولیدی و فرآوری باید حداقل فلان متر باشه یا فلان تعداد پنجره با فلان سایز داشته باشه . اجازه تولید مواد خوراکی رو چون مستقیم با سلامت در ارتباطه راحت به هرکسی نمیدن .

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
بنده هم در چنین فکرهایی هستم ولی باید مجوز بهداشتی داشته باشی . یک سری شرایط داره مثل اینکه مکان تولیدی و فرآوری باید حداقل فلان متر باشه یا فلان تعداد پنجره با فلان سایز داشته باشه . اجازه تولید مواد خوراکی رو چون مستقیم با سلامت در ارتباطه راحت به هرکسی نمیدن .
ممنون بابت راهنمایی.
در مورد سود و بازارش چه اطلاعاتی ذارید؟
یه خانوم میخواد کاراشو انجام بده.من فقط سرمایه گذارم

behnam69.x

Registered User
لایک‌ها
439
ممنون بابت راهنمایی.
در مورد سود و بازارش چه اطلاعاتی ذارید؟
یه خانوم میخواد کاراشو انجام بده.من فقط سرمایه گذارم

چاکرم
آره این کارا رو بهتره خانم انجام بده . سودش خیلی عالیه بشرطی که بازاریابی بلد باشی . یعنی بری با کلی رستوران و مغازه و سوپر مارکت و . . . قرار داد ببندی و مرتب براشون جنس ببری . اینطوری خیلی سود داره . هر چی همکار فروشنده بیشتر داشته باشی سودت بیشتره

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
چاکرم
آره این کارا رو بهتره خانم انجام بده . سودش خیلی عالیه بشرطی که بازاریابی بلد باشی . یعنی بری با کلی رستوران و مغازه و سوپر مارکت و . . . قرار داد ببندی و مرتب براشون جنس ببری . اینطوری خیلی سود داره . هر چی همکار فروشنده بیشتر داشته باشی سودت بیشتره
درسته.پس اگه انجام شد و شروع کردم باید به فکر بازاریابی بطور حرفه ای باشم.
البته اونجایی که من دیدم و خودمون خرید میکنیم مشتریاش مصرف کننده خونگی ان.
اونارو چطوری میشه جذب کرد؟

===============
اینکه میگید سودش خوبه تا چه حد لمس کردید و از نزدیک دیدید ؟

behnam69.x

Registered User
لایک‌ها
439
درسته.پس اگه انجام شد و شروع کردم باید به فکر بازاریابی بطور حرفه ای باشم.
البته اونجایی که من دیدم و خودمون خرید میکنیم مشتریاش مصرف کننده خونگی ان.
اونارو چطوری میشه جذب کرد؟

===============
اینکه میگید سودش خوبه تا چه حد اطمینان دارید؟

اصلا اصلش همین بازاریابیه .

واسه مصرف کننده خونگی هم میتونی بری تو خونه ها تراکت بندازی قظعا کلی مشتری دائم پیدا میکنی . هر چقدر شهری که توش زندگی میکنی بزرگ تر باشه , مشتری هات و سودت هم بیشتر میشه .

سودش رو خودت با یه حساب سر انگشتی میتونی حساب کنی ! فکر کن مثلا روزی 20 تا بسته بفروشی روی هر کدوم هزار تومن سود کنی . یعنی در ماه 600 هزار تومن سود .

شرکت صنایع غذایی بهروز همینطوری تاسیس شد ! صاحب کارخونه با زنش مینشستن ترشی و رب و . . . درست میکردن به مغازه ها میفروختن بعد کلی پولدار شدن و کارخونه تاسیس کردن .

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
اصلا اصلش همین بازاریابیه .

واسه مصرف کننده خونگی هم میتونی بری تو خونه ها تراکت بندازی قظعا کلی مشتری دائم پیدا میکنی . هر چقدر شهری که توش زندگی میکنی بزرگ تر باشه , مشتری هات و سودت هم بیشتر میشه .

سودش رو خودت با یه حساب سر انگشتی میتونی حساب کنی ! فکر کن مثلا روزی 20 تا بسته بفروشی روی هر کدوم هزار تومن سود کنی . یعنی در ماه 600 هزار تومن سود .

شرکت صنایع غذایی بهروز همینطوری تاسیس شد ! صاحب کارخونه با زنش مینشستن ترشی و رب و . . . درست میکردن به مغازه ها میفروختن بعد کلی پولدار شدن و کارخونه تاسیس کردن .
بازم تشکر فراووون بابت راهنمایی و روحیه ای که دادید :)

razi123450

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
123
اگه بخواین به سوپری ها و مغازه های بالا شهر بفروشین اونا حتما مهر استاندار و بسته بندی شرکتی میخوان
ولی اگه بخوایین به دست مصرف کننده برسوننین همون طور که دوستمون گفتن میتوننین با پخش کردن تراکت برا خودتون مشتری جذب کنین
لازم نیس از اول با سود بالا بزنی تو کار رفیق دارم خودش با خانوادش تو خونه درست میکنه و میبره میفروشه
یکی از رفیق هام هم از همون اول خرده خرده فروخت الان چند ماه تو فکر تاسیس کارخانه هیستش
پیشنهاد من اینه خودتون با حداقل سرمایه جلو برین و بازار رو بسنجین

بالا