برگزیده های پرشین تولز

فهرست سیستم های همکاری در فروش ایرانی

nicabzar

Registered User
لایک‌ها
153
سلام وقت بخیر در این تاپیک قرار هست براتون لیست جامع از سایت های همکاری در فروش که در ایران فعالیت دارند را معرفی کنم ، این لیست که در این صفحه خواهید دید بر اساس موضوعی پرداختم که به مرور تمامی آنها را تکمیل و لیست تا چند روز آینده کامل بروز خواهد شد . برخی وب سایت ها ممکن است به صورت لینک بازاریابی باشند ، برخی نیز به صورت اعطای فروشگاه باشند، برخی نیز ممکن است بر اساس کد معرف باشند ، به هرحال ما تمامی آنها را معرفی می کنیم تا دوستانی که علاقه مند بودند با بررسی هر کدام استفاده فرمایند. با من همراه باشید . (اگر وب سایتی در این لیست هنوز قرار نداده ام یا جدید هست در پ خ برای من بفرستید تا ثبت نمایم .)

وب سایت هایی که سیستم همکاری در فروش برای هاست / SSL و خدمات این چنینی دارند .

ایران هاست
نت افراز
سرور پارس
برتینا
ایران سرور
میزبان فا
سون هاست
طلاهاست
پویاسازان
آی آر پاور
میهن وب هاست
هاست نگار
وب رمز
میزبان وردپرس
گنجه هاست
آذر آنلاین

وب سایت هایی که سیستم همکاری در فروش برای پنل پیامک / سامانه پیامک / ارسال پیامک و خدمات این چنینی دارند .

اس ام اس . آی آر
فراز اس ام اس
میداکو

وب سایت هایی که سیستم همکاری در فروش برای دانلود قانونی کلیه محصولات فرهنگی فیلم و سریال و موسیقی و خدمات این چنینی دارند .

آپرا
آپ نما
سکانس
سلام سینما
بیپ‌تونز اطلاعات بیشتر (پس از عضویت در پنل مشاهده کنید)

وب سایت هایی که سیستم همکاری در فروش برای فروش نرم افزار تخصصی و خاص و خدمات این چنینی دارند .

نرم افزار CRM دیدار
نرم افزار آنتی ویروس شید (پس از عضویت در پنل مشاهده کنید)
نرم افزار اسماعیلی

وب سایت هایی که سیستم همکاری در فروش برای صدور بیمه نامه و خدمات این چنینی دارند .

بیمه ماهان (پس از عضویت در پنل مشاهده کنید به گزارش فعالیت های بازاریابی در قسمت حساب کاربری )
بیمه بازار
حامی گر

وب سایت هایی که سیستم همکاری در فروش برای خدمات آنلاین و سرویس این چنینی دارند .

انجام میدم
دفتر شما (راضی کننده نبود)
رویداد های ایوند
فروش بلیت مسافرتی
فروش بلیط استخر (پس از عضویت در پنل مشاهده کنید) نمونه همکاری استفاده شده توسط من
الوپیک (پس از عضویت در پنل مشاهده کنید) نمونه همکاری استفاده شده توسط من

وب سایت هایی که سیستم همکاری در فروش برای فروش کالای فیزیکی و محصولات این چنینی دارند .

دیجی کالا
میهن استور
صبا استور
سبزگستر
دایان
شرکا
باسلام (پس از عضویت در پنل مشاهده کنید)
پایگان
حراجی
دماتجهیز
ندامِد(تجهیزات پزشکی و درمانی)
گل گیفت
ابزار فروشی (تست نشده)
ربیع مذهبی ارزشی فرهنگی

وب سایت هایی که سیستم همکاری در فروش برای فروش محصولات دانلودی و دیجیتال ، در واقع فروش فایل هستند.

مدیرسبز
مدیروب
راست چین
فایل سل
میهن همکار

سعی کردم بیشتر سیستم ها را در این لیست معرفی کنم، اما خب یا نبود یا من پیدا نکردم ، به هرحال سعی میکنم به دور از هرگونه تبلیغ به مرور در روزهای آینده این لیست را ویرایش و بروز کنم و سایت های جدید و معتبر را قرار بدم . اگر شماهم سیستم ای میشناسید در پ خ برام بفرستید تا در این لیست قرار بدم . لطفا از ارسال لینک در زیر این پست خودداری بفرمایید نمیخوایم این پست از تاپیک زیرمجموعه گیری و به سود کسی تموم شه . سپاس

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
به جرم ایرانی بودن مجبوریم با *** کار کنیم
فقط آمازون ، اگر دسترسی داشتیم دیگه تمام این سایت های ایرانی تعطیل میشدن ، حالا که رقابت نیست ، انحصار و قانون جنگل ایجاد میشه

تجربه کار با همکاری در فروش ایرانی ***

این لیست شما به تنهایی بدرد نمیخوره باید معایب و مزایا هم بزارید مثلا پردخت بعد از 70 روز!! کسر 20 درصد مالیات! کم کردن کد تخفیف از حساب بازاریاب!! پورسانت 0 !!! :mad:
پورسانت صفر دیگه پدیده جدیدیه که درست کردن!! تا حالا همچین چیزی وجود نداشته! اگر رقابت و آزادی عمل ایجاد میشد کاملا برعکس میشد یعنی باید با آمازون رقابت میکردن ، ولی دست ما بسته مجبوریم با همینا کار کنیم یا اصلا سراغ همکاری در فروش نریم
توئیت ها رو بخونید :
مطمئنی برای ثبت دامنه پورسانت میدن؟!!!
تا جایی که من کار کردم بیشتر فقط برای هاست و سرور مجازی پورسانت گذاشتن نه ثبت دامنه

Last edited:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
باسلام (پس از عضویت در پنل مشاهده کنید)
باسلام که اصلا همکاری در فروش نداره
یه کد معرف داره که برای اولین خرید 20 هزار تومن میده حتی لینک رفرال هم نداره
این اصلا همکاری در فروش نیست ، محصولات خودش هم عین بازار دستفروشاست
موردی که تست نکردید نزارید ، اینو حذفش کنید از لیست

www.lono.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با یک سال کار با تمام این همکاری در فروش ها به ترتیب بهترین ها تجربه شخصی خودم

سل یو
پشتیبانی خوب واریز دو روزه محصولات زیاد امکانات خوب برای بازاریابی در وردپرس
و آفمس
واریز روزانه فایل های تخصصی دانشجویان با کیفیت بالا و پرجستجو رسیدن به فروش سریع تر

و سیدا
واریز تا یک ساعت و کمتر
امکان خروجی و ایمورت محصولات در وردپرس
تنوع امکانات زیاد برای بازاریابی
دادن سایت و دامنه رایگان برای بازاریاب

بهترین همکاری در فروش محصولات دانلودی هستن از دید یک نفر که به بازاریابی و درآمد فکر میکنه

و از دید خریدار و مشتری فایل سل و فورکیا دارای بیشترین محصولات هستن

شرکا برای تله شاپینگ با پورسانت بالا و مخصولات پر فروش

آخر هم دیجیکالاست که پورسانت صفر درصد تا 2 درصد برای بازاریاب میده و بعد از 40 روز که میخواد پورسانت بازاریاب رو بده 20 در صد مالیات کم میکنه و توی سایت برای محصول که تخفیف میزاره تخفیفاتش رو از پورسانت بازاریاب کم میکنه ( خخ) با پشتیبانی بسیار غیر حرفه ای و نا بلد

من برداشتم از در خواست ها و تیکت هایی که خودم براشون میفرستادم ( و به خاطر جواب های نامربوط پشتیبانی گذاشتم کنار) اینه که افرادی که به عنوان پشتیبان برای دیجی کار میکنن از فضای کاری خودشون خوششون نمیاد و با تعلل و اهمال و عدم پاسخگویی درست به کاربرا قصد تخریب دیجی رو دارن

بقیه همکاری در فروش ها یه قرون هم نمی ارزن چون به عنوان بازاریاب استراتژی نچیدن و به عنوان فروشنده و صاحب سایت برنامه ریزی کردن

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
مارکت شاپ خیلی وقته فقط پرداخت انلاین کار میکنه

دوستانی که باهاش کار میکنن، با پرداخت انلاین فروششون چقدر کم شده؟

پرداخت درب منزل وضعیتش افتضاح هست، حدود 40 درصدر برگشتی، دزدی پست رو بسته ها زیاده ، هزینه پستی برگشتی سنگینه، هزینه بسته بندی و فاکتور و چسب خیلی زیاده، هرچقدر هم قیمتو بالا بزنی باز هم سودش منفی هست.

به نظرتون میشه با همکاری در فروش هایی که فقط پرداخت نقدی کار میکنن کار کرد؟

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
همکاری در فروش واقعا درامد داره؟
انگار همین دیروز بود (سال90
ماهی ی تومن درآمد داشتم
الان که همکاری در فروشا رو نگا می کنم قسمت حساب کتابا، مثلا برداشتی شما از این سایت تا این موقع هفت میلیون و فلان
همکاری در فروش. دیگه نوشته دو تومن
خدایی الان حسرت می خورم، اون موقع وراید بود هفت تومن، نکردیم ی پراید بخریم الان بفروشیم چهل میلیون، نصیحت نمی کنم ولی اگه پولی از کاری دست تونو میگیره الکی خرج نکنید

استارتر محترم، کنار هر همکاری فروش یه نمونه فروشگاه شم بذار جنساشو ببینیم، دمتون گرم

me22

Registered User
لایک‌ها
574
اگه همچنان میهن استور مثل قبل باشه، پیشنهادش میکنم برای همکاری

ماهی ی تومن درآمد داشتم
الان که همکاری در فروشا رو نگا می کنم قسمت حساب کتابا، مثلا برداشتی شما از این سایت تا این موقع هفت میلیون و فلان
خدایی الان حسرت می خورم، اون موقع وراید بود هفت تومن، نکردیم ی پراید بخریم الان بفروشیم چهل میلیون، نصیحت نمی کنم ولی اگه پولی از کاری دست تونو میگیره الکی خرج نکنید

استارتر محترم، کنار هر همکاری فروش یه نمونه فروشگاه شم بذار جنساشو ببینیم، دمتون گرم
گل گفتی، الان که محض خاطره‌بازی پنل میهن‌استورم رو چک کردم؛ یاد و خاطرات اون دوران زنده شد!

nicabzar

Registered User
لایک‌ها
153

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,909

nicabzar

Registered User
لایک‌ها
153
اینکه هیچی نداره
بعد از ثبت نام چیزی برای همکاری در فروش نشون نمیده
۱. ثبت‌نام کنید
عضویت در این سیستم کاملا رایگان است؛ کافی است فرم ثبت‌نام روبه‌رو را تکمیل نمایید. کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند و تایید ثبت‌نام را برای‌تان انجام می‌دهند.

۲. کد معرف خود را دریافت کنید.
پس از انجام ثبت‌نام پنلی در اختیارتان قرار می‌گیرد. به راحتی می‌توانید لینک معرفی مخصوص خود را در پنل همکار فروش دریافت کنید.

۳. خدمات یکتانت را معرفی کنید
این لینک را می‌توانید در وب‌سایت، کانال تلگرام، پیج اینستاگرام و ... قرار دهید. بر روی مرورگر کاربرانی که حداقل یک بار از طریق لینک اختصاصی شما وارد یکتانت می‌شوند، کوکی قرار می‌گیرد و اگر تا سه ماه از هر طریقی وارد سایت شوند و در پنل یکتانت ثبت‌نام کنند، جزء مشتریان شما محسوب می‌گردند.

۴. درآمدزایی کنید
۱۰ درصد از هزینه تبلیغاتی که مشتریان شما در خدمات یکتانت انجام می‌دهند تا یکسال پس از ورودشان به شما تعلق می‌گیرد. ماهی یک بار می‌توانید درخواست واریز درآمد خود را در سیستم ثبت کنید و موجودی را دریافت نمایید.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
۱. ثبت‌نام کنید
عضویت در این سیستم کاملا رایگان است؛ کافی است فرم ثبت‌نام روبه‌رو را تکمیل نمایید. کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند و تایید ثبت‌نام را برای‌تان انجام می‌دهند.

۲. کد معرف خود را دریافت کنید.
پس از انجام ثبت‌نام پنلی در اختیارتان قرار می‌گیرد. به راحتی می‌توانید لینک معرفی مخصوص خود را در پنل همکار فروش دریافت کنید.

۳. خدمات یکتانت را معرفی کنید
این لینک را می‌توانید در وب‌سایت، کانال تلگرام، پیج اینستاگرام و ... قرار دهید. بر روی مرورگر کاربرانی که حداقل یک بار از طریق لینک اختصاصی شما وارد یکتانت می‌شوند، کوکی قرار می‌گیرد و اگر تا سه ماه از هر طریقی وارد سایت شوند و در پنل یکتانت ثبت‌نام کنند، جزء مشتریان شما محسوب می‌گردند.

۴. درآمدزایی کنید
۱۰ درصد از هزینه تبلیغاتی که مشتریان شما در خدمات یکتانت انجام می‌دهند تا یکسال پس از ورودشان به شما تعلق می‌گیرد. ماهی یک بار می‌توانید درخواست واریز درآمد خود را در سیستم ثبت کنید و موجودی را دریافت نمایید.
این که اسمش همکاری در فروش نمیشه زیرمجموعه گیریه

nicabzar

Registered User
لایک‌ها
153
این که اسمش همکاری در فروش نمیشه زیرمجموعه گیریه
دوست عزیز زیرمجموعه گیری، یکی از ابزارهای بازاریابی سیستم همکاری در فروش هست ، معقوله جدا از هم نیست. به هرحال یک نوع سیستم همکاری در فروش کالا و خدمات هست

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
دوست عزیز زیرمجموعه گیری، یکی از ابزارهای بازاریابی سیستم همکاری در فروش هست ، معقوله جدا از هم نیست. به هرحال یک نوع سیستم همکاری در فروش کالا و خدمات هست
اگه کسی بخواد محصول روی سایت خودش بالا بیاره و بفروشه اون وقت اینا اصلا همکاری در فروش نیستن مگر اینکه فقط بخواد زیرمجموعه گیری کنه

nicabzar

Registered User
لایک‌ها
153
یک سایت اشتراک ویژه ای معرفی میکنم که خودم استفاده نکردم ازش ولی شاید دوستان به کارشون بیاد
با توجه به مبلغ اشتراک ها (اشتراک ۳ ماه ۹۹ هزارتومان، اشتراک ۶ ماه ۱۳۹ هزارتومان، اشتراک یکساله ۱۹۹ هزارتومان) کمترین میزان دریافتی شما از خرید یک کاربر ۴۹ هزارتومان است (اشتراک ۳ ماه ارزان ترین اشتراک سایت است که ۵۰ درصد از مبلغ آن یعنی ۴۹۵۰۰ تومان به شما تعلق میگیرد.)

ثبت نام در سیستم همکاری در فروش سایت جادوی باور
مشاهده سایت

ali abdali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همکاری در فروش دیجی کالا قبلا خیلی خوب ولی الان همه چیرو به هم ریختن هم درصد ها رو خیلی اوردن پایین اصلا برخی کالا ها عملا درصداشون صفر شده و اونایکه قبلا نیچ کار میکردن الان خیلی ضرر کردن. از طرفی هم بی خودی داره شرایطو سخت میکنه. پشتیبانیش هم که طعطیله اصلا بیخیالش.

ولی خوب بازم سایت های زیادی رفتن تو کار افیلیت دیجی کالا، الان هر چیرو سرچ میزنی سایت افیلیتیه که میاره بالا . تا حدودی بازارش اشباع شده ولی باز میشه یکم تو زمینه های خاصش سرمایه گذاری کرد. الان مثلا سایت لیست 20، چطور، باغ سلامتی و... خیلی خوب دارن تو زمینه لوازم خانه و آشپزخانه و دکوراسیون فعالیت میکنند.

البته که خوب این تو این زمینه ها سایت موفق زیاده و نمیشه به راحتی توش رقابت کرد. دوس ندارم اینو بگم ولی مجبور دیگه چیکار کنم فعلا دیجی کالا کامل ترین سیستم همکاری رو داره چون واقعا مردم راحت بهش اعتماد میکنن و بازاریابی براش یکم راحته تا بازاریابی سایتی که تازه باشه یا هنوز اعتبار کسب نکرده باشه.

محصولات دیجی کالا مطمئنه ولی کاش یه کم این سیستم همکاریشو سر و سامون بده هی الکی سخت نگیره.

ali abdali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ماهی ی تومن درآمد داشتم

ههههههی ببین چی شده که پراید برامون لات شده.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
ببین چی هستن که این اومده براشون اسپم بده لینک بزاره
سایت های خودشون رو میگه رقابت زیاده خخخخ!!

nicabzar

Registered User
لایک‌ها
153
خب دیگه چه خبر از سیستم های همکاری در فروش

بالا