برگزیده های پرشین تولز

فوتبال کاتور :دی

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
xkr8on1wcaa6431i7re.jpg

amirrezan95

Registered User
لایک‌ها
9,192
مدیران تاتنهام نمی خواهند این ستاره ولزی را در این تابستان از دست بدهند

سایت گل- گرت بیل به تاتنهام، اعلام کرده که می خواهد به رئال مادرید برود، اما دنیل لِوی رئیس باشگاه، می گوید خیال ندارد که این بازیکن 24 ساله را بفروشد.

آیا باشگاه اسپانیایی می تواند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات، به هدف مورد نظر خود دست یابد؟

300490.jpg

amirrezan95

Registered User
لایک‌ها
9,192
آقای خاص بار دیگر نشان داد که هنوز با ستاره های رئال سر جنگ دارد

سایت گل- ژوزه مورینیو که در آخرین روزهای حضورش در رئال با کریس رونالدو دچار مشکل شده بود، به تازگی ادعا کرد که رونالدو برزیلی، رونالدو واقعی است تا مشکلاتش با هموطنش بیشتر شود.

او به خبرنگاران گفته بود:" من در سال 2000 برای اولین بار سرمربی شدم اما پیش از آن در باشگاه های بزرگ کمک مربی بودم، با مربیان بزرگ و با بهترین های دنیا کار کردم. در 30 سالگی با رونالدو کار کردم؛ نه این رونالدو؛ با رونالدو واقعی، رونالدوی برزیلی."

کریس رونالدو هم در پاسخ گفت:" من به اینکه مردم در موردم حرف های نامناسب بزنند، عادت کرده ام. همان طور که ما در پرتغالی می گوییم " من در بشقابی که غذا می خورم، آب دهان نمی اندازنم" این تنها چیزی است که در این مورد می توانم بگویم."

مشاهده پیوست 425943

amirrezan95

Registered User
لایک‌ها
9,192

سرانجام پس از انتظاری طولانی، آرسن ونگر قصد دارد اولین خرید بزرگش در این تابستان را انجام می دهد.

او که در بازار نقل و انتقالات تنها یحیی سانوگو را به خدمت گرفته بود، اکنون در آستانه به خدمت گرفتن لوئیس گوستاوو، هافبک بایرن، با انتقالی 20 میلیون یورویی است.

این در حالی است که توپچی ها از مدت پیش به دنبال به خدمت گرفتن لوئیس سوارس بودند و هواداران آرسنال امیدوارند حالا که ونگر دست به جیب شده، خریدهایش را ادامه بدهد.

305062.jpg

amirrezan95

Registered User
لایک‌ها
9,192
فصل جدید لیگ برتر انگلیس از امروز آغاز می شود

سایت گل- دوباره شروع شد؛ بعد از یک تعطیلات نسبتا طولانی، رقابت های فصل جدید لیگ برتر از امروز با 10 دیدار آغاز خواهد شد.

سرالکس فرگوسن فصل گذشته با کسب سی و هشتمین جامش در دوران حضور در منچستریونایتد، پایان پرشکوهی داشت و اکنون فصل 14-2013، آغاز یک عصر تازه در فوتبال جزیره خواهد بود.

305527.jpg

بالا