برگزیده های پرشین تولز

فوتوبلاگ Pixelpost

ariaboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسي نبووووووووود

جواب سوالامو بده ؟

raminia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از DariushAgah :
ميدونيد من قبلا با بازنت كار ميكردم كه خيلي زيبا و عالي بود براي همين اين سيستم زياد به دلم نمچسبه البته اگه تمپلتهاش بهتر بود باز خوب بود
اگه از فيلتر رد ميشيد يه سر به بازنت من بزنيد
http://dariush.buzznet.com/user/

سلام
شما تمپليت‌هاي پيکسل پست را ديديد؟
http://www.pixelpost.org/v1/index.php?x=downloads&page=template
يا اگر اون کار نکرد اين آدرس
http://www.pixelpost.org/index.php?x=downloads&page=template
و فوروم تمپليت:
http://www.pixelpost.org/forum/viewforum.php?f=21

اما اگر از اون تمپليت خوشتان مي‌آيد مي‌توانيد آن را save‌کنيد و بعد به جاي محتويات‌ آن tagهاي پيکسل پست را بگذاريد. آن وقت مي شود تمپليت مخصوص شما:)

اما نظر شخصي ام اين است كه كه تمپليت شلوغ مناسب نيست.

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
كار راحتي نيست . و اينكه نميگم نميشه يا پيكسل پست به درد نميخوره.اما نقطه ضعفش اينه. تمپليتهاشون رو ديدم ضعيف هستند جذابيت ندارن يكي دو تا تمپليت متوسط هم داره. ديگه بازنت يه چيز خوبي كه داشت ميشد 5 تا عكس آخر فتوبلاگ رو به وبلاگ اضافه كرد كه هم وبلاگ زيباتر ميشد هم بيننده عكسها بيشتر چون 5 تا عكس شانس جذب بيننده بيشتري داره تا يكي پيكسل پست يه اددآن داشت كه فقط ميشد آخرين عكس رو به وبلاگ اضافه كرد اگر ميشد 5تا عكس آخر رو اضافه كرد بهتر ميبود

raminia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از DariushAgah :
كار راحتي نيست . و اينكه نميگم نميشه يا پيكسل پست به درد نميخوره.اما نقطه ضعفش اينه. تمپليتهاشون رو ديدم ضعيف هستند جذابيت ندارن يكي دو تا تمپليت متوسط هم داره. ديگه بازنت يه چيز خوبي كه داشت ميشد 5 تا عكس آخر فتوبلاگ رو به وبلاگ اضافه كرد كه هم وبلاگ زيباتر ميشد هم بيننده عكسها بيشتر چون 5 تا عكس شانس جذب بيننده بيشتري داره تا يكي پيكسل پست يه اددآن داشت كه فقط ميشد آخرين عكس رو به وبلاگ اضافه كرد اگر ميشد 5تا عكس آخر رو اضافه كرد بهتر ميبود
شما مي تونيد توي پيكسل پست هم همينكار را بكنيد. به copy folder addon در قسمت addon نگاه كنيد. همه فايلهايتان را مي توانيد يكجا روي سايت قرار دهيد.

اما در مورد تمپليت. نمي دانم كدام ها را مي گوييد ضعيف و كدامها متوسط اما اگر قرار باشد من هم نظر شخصي ام را بگويم به نظر آن بازنت خيلي زشت بود. ببخشيد كه اينطوري مي گم اما به نظرم شلوغ كردن صفحه با table كار اشتباهي است. چيزي در آن سايت نبود كه با بقيه CMS ها نشود ساخت اش. طراحي قالب موضوع متفاوتي از سيستم است.

يك سوال سازنده: از نظر شما چه چيزهايي بايد در يك قالب باشد كه آن را بهتر كند. نكات مثبت يك قالب چه چيزهايي هستند؟ (من طراح نيستم و اين چيزها را حرفه اي نمي دانم)

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من به عنوان يك يوزر نظرم رو گفتم از هيچكدام هم جانبداري نميكنم شما يكمقدار مطالبتون جانبدارانست
نميدونم چرا ولي كاملا مشخصه. پيكسل پست مقابل بازنت مقايسه يك كار آماتوري با يك كار حرفه ايه
اگر ميتونستم از سيستم بازنت استفاده كنم حتما اينكار رو ميكردم ولي متاسفانه نميشه و از روي اجبار روي آورديم به پيكسل پست
كه حداكثر هفت تا تمپليت داره كه از اين 7 تا 5 تاش غير قابل تحمله
اگر كسي سايت مشابهي ميشناسه كه بشه فتوبلاگ درست كرد
با امكانات حرفه اي تر و تمپليتهاي بهتر ما رو بيخبر نگذاره

raminia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از DariushAgah :
من به عنوان يك يوزر نظرم رو گفتم از هيچكدام هم جانبداري نميكنم شما يكمقدار مطالبتون جانبدارانست
نميدونم چرا ولي كاملا مشخصه. پيكسل پست مقابل بازنت مقايسه يك كار آماتوري با يك كار حرفه ايه
اگر ميتونستم از سيستم بازنت استفاده كنم حتما اينكار رو ميكردم ولي متاسفانه نميشه و از روي اجبار روي آورديم به پيكسل پست
كه حداكثر هفت تا تمپليت داره كه از اين 7 تا 5 تاش غير قابل تحمله
اگر كسي سايت مشابهي ميشناسه كه بشه فتوبلاگ درست كرد
با امكانات حرفه اي تر و تمپليتهاي بهتر ما رو بيخبر نگذاره
جانب دارانه است؟ هاها درسته چون من يکي از نويسندگان تيم سازنده اش هستم. من از شما خواستم توضيح بدهيد كه چه چيزي در پيسكل پست اشتباه يا كم است اما شما فقط مي گوييد بد است. من طراح قالب نيستم من برنامه نويس هستم و نظر شخصي ام را هم گفتم. براي اينكه جالب دارانه هم نباشد چند تا لينك زير را ببينيد. اينها فوتوبلاگهاي مشهوري هستند كه از ام اي يا مشابه آن استفاده مي كنند:
http://sebastian.yepes.in/
http://beyond.my-expressions.com/
http://beyond.my-expressions.com/
http://www.dailysnap.com/
به طراحي قالبها نگاه كنيد و با فليكر و بازنت مقايسه كنيد آن و وقت متوجه نظر در مورد سادگي من خواهيد شد.

اما درمورد کار آماتوري و حرفه اي حرف جالبي زديد. به نظرم فرق بين كار اوپن سورس و محصول قابل فروش است. همانطور كه ورد پرس و ام تي و مامبو بازار را به سمت اوپن سورس بردند، پيکسل پست هم همينکار را مي‌کند. البته من متوجه نمي‌شوم چطور مي‌شود يک سيستم content managment را با يك سايت مقايسه كرد.

من مشكل پيسل پست در مورد كم بودن قالب ها را مي دانم و در نسخه قبلي هم كلي سر اين بحث كرديم و الان چندين قالب جديد وجود دارد كه بيشتر هم خواهد شد. از شما خواستم بگوييد چه كاركردي مورد نظرتان است اما خوب چيزي دستگيرم نشد. در مورد كاركرد هم به نظرم بازنت را بهتر است با فليكر مقايسه كنيد. اما هر كاري فليكر به عنوان سايت شخصي براي شما مي كند پيسكل پست هم مي كند و بلكه بيشتر.

جانب دارانه است؟ خب باشد. چون ما عقيده داريم بهترين برنامه فوتوبلاگ سازي را داريم. در گوگل سرچ كنيد powered by pixelpost يا اينكه سرچ كنيد photoblog و ببينيد اولين سيستم content managment كه مي آيد كدام است.

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ok
شما چون برنامه نويس هستيد حتما يك كاربر معمولي رو زياد
درك نميكنيد ميدونيد من اگر يه برنامه نويس حرفه اي بودم خودم
يه سيستم براي فتوبلاگ مينوشتم
ولي اصولا اين سيستمها براي راحتي بوجود ميان يعني اينكه به عنوان يه كاربر معمولي در عرض چند دقيقه يه
فتوبلاگ درست كنيد اگر هم خوشتون نيومد يا قالب براتون تكراري شد به راحتي يه قالب ديگه جايگزين كنيد
بدون اينكه وقت و انرژي زيادي صرف كنيد
به هر حال من فكر ميكردم شما با اين سيستم خيلي حال ميكنيد
و حالا كه ديديد يكي ايراد ميگيره بهتون برخورده نميدونستم شما عضو تيمشون هستيد
به هر حال قصد ناراحت كردن كسيو نداشتم بنده فقط يه مصرف كننده هستم
اگر مورد مصرفي خوب باشد به به و چه چه خواهم كرد خوب نباشد غر و لند! همين

raminia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از DariushAgah :
ok
شما چون برنامه نويس هستيد حتما يك كاربر معمولي رو زياد
درك نميكنيد ميدونيد من اگر يه برنامه نويس حرفه اي بودم خودم
يه سيستم براي فتوبلاگ مينوشتم
ولي اصولا اين سيستمها براي راحتي بوجود ميان يعني اينكه به عنوان يه كاربر معمولي در عرض چند دقيقه يه
فتوبلاگ درست كنيد اگر هم خوشتون نيومد يا قالب براتون تكراري شد به راحتي يه قالب ديگه جايگزين كنيد
بدون اينكه وقت و انرژي زيادي صرف كنيد
به هر حال من فكر ميكردم شما با اين سيستم خيلي حال ميكنيد
و حالا كه ديديد يكي ايراد ميگيره بهتون برخورده نميدونستم شما عضو تيمشون هستيد
به هر حال قصد ناراحت كردن كسيو نداشتم بنده فقط يه مصرف كننده هستم
اگر مورد مصرفي خوب باشد به به و چه چه خواهم كرد خوب نباشد غر و لند! همين

من دوست داشتم بدانم چه چيزي اين وسط نادرست كه شما را ناراضي كرده اما بالاخره نفهميد. اگر علاقه داشتيد اطف كنيد برايم پيغام خصوصي بگذاريد.

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
فقط يكسري پيشنهاد
قالبهاي زيادتر و متنوع تر يعني دادن حق انتخاب
گزينه اي براي درست كردن اتوماتيك سايز عكسها مثلا بشه تعيين كرد عكسها از يه حد بزرگتر نشوند و اگر شدند سايزشون و حجمشون اتوماتيك درست بشه
يكسري امكانات اضافه براي كسانيكه فقط فتوبلاگ كار نيستند
مثل نمايش آخرين عكسها در صفحه اصلي وبلاگ
امكاني براي استفاده آسان از عكسهاي فتوبلاگ براي مطالب وبلاگ يك چيزي مثل امكانات
http://www.imageshack.us/
اافه كردن يك پروفايل يا لينك به وبلاگ اصلي يا امكاناتي نظير اينها

Professsor G

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اين Errorها بعد از نصب در صفحه Index.php مياد
Notice: Undefined index: x in C:\Documents and Settings\Ahura\Desktop\M projects\J\Photoblog\includes\12cropimageinc.php on line 30

Notice: Undefined index: x in C:\Documents and Settings\Ahura\Desktop\M projects\J\Photoblog\admin\index.php on line 62

Notice: Undefined index: x in C:\Documents and Settings\Ahura\Desktop\M projects\J\Photoblog\admin\index.php on line 121

Notice: Undefined index: x in C:\Documents and Settings\Ahura\Desktop\M projects\J\Photoblog\admin\index.php on line 133

Notice: Undefined index: x in C:\Documents and Settings\Ahura\Desktop\M projects\J\Photoblog\includes\12cropimageincscripts.php on line 30

Notice: Undefined index: view in C:\Documents and Settings\Ahura\Desktop\M projects\J\Photoblog\includes\12cropimageincscripts.php on line 30​

نصب روي لوكال هاست IIS انجام شده.
بعد از وارد كردن يوزر و پسوورد هم صفحه بعد مشاهده نميشه.
فايل Install هم اجرا شد اما يكي دوتا Error داد كه نفهميدم چيه ولي بعد از يجاد اكانت يوزر به صفحه بعد رفت و ديتابيس هم درست كرد.

اگه كسي ميتونه كمك كنه ممنون ميشم.

raminia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Professsor G :
اين Errorها بعد از نصب در صفحه Index.php مياد
Notice: Undefined index: x in C:\Documents and Settings\Ahura\Desktop\M projects\J\Photoblog\includes\12cropimageinc.php on line 30

Notice: Undefined index: x in C:\Documents and Settings\Ahura\Desktop\M projects\J\Photoblog\admin\index.php on line 62

Notice: Undefined index: x in C:\Documents and Settings\Ahura\Desktop\M projects\J\Photoblog\admin\index.php on line 121

Notice: Undefined index: x in C:\Documents and Settings\Ahura\Desktop\M projects\J\Photoblog\admin\index.php on line 133

Notice: Undefined index: x in C:\Documents and Settings\Ahura\Desktop\M projects\J\Photoblog\includes\12cropimageincscripts.php on line 30

Notice: Undefined index: view in C:\Documents and Settings\Ahura\Desktop\M projects\J\Photoblog\includes\12cropimageincscripts.php on line 30​

نصب روي لوكال هاست IIS انجام شده.
بعد از وارد كردن يوزر و پسوورد هم صفحه بعد مشاهده نميشه.
فايل Install هم اجرا شد اما يكي دوتا Error داد كه نفهميدم چيه ولي بعد از يجاد اكانت يوزر به صفحه بعد رفت و ديتابيس هم درست كرد.

اگه كسي ميتونه كمك كنه ممنون ميشم.

فايل admin/index.php را با اديتور باز كنيد (مثلا نوت پد) بعد به ابتداي فايل اضافه كنيد
کد:
error_reporting(0);
و save as كنيد با انكوديگ انسي.

اگر هنوز مشكلي داشتيدtable ها را حذف كنيد از ديتابيس و همين عبارت را به بالاي فايل admin/installl.php اضافه كنيد. و نصب را دوباره انجام دهيد.

دقت كنيد آن يك خط را بعد از
کد:
<?php
وارد كنيدا:)

نسخه 1.4.2 پيکسل پست آمده است. سعي کنيد از آن استفاده کنيد چون در اين نسخه جديدتر مشکل اسپم تا حدود زيادي برطرف شده.

Professsor G

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
متشكرم
انجام ميدم و نتيجه رو مي گم.
اگه پيشنهاد يا فيدبكي داشتم ميتونم با شما درميون بگذارم؟

raminia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Professsor G :
متشكرم
انجام ميدم و نتيجه رو مي گم.
اگه پيشنهاد يا فيدبكي داشتم ميتونم با شما درميون بگذارم؟
:)
پيشنهاد مي‌کنم توي فروم پيکسل پست بپرسيد.
www.pixelpost.org/forum

Professsor G

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مشكل حل شد و ميتونم وارد پانل ادمين بشم.
اما تو آپلود عكس مشكل داره و يه خطا اون پايين ميده كه ميگه نميتونه اينكارو بكنه.

raminia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Professsor G :
مشكل حل شد و ميتونم وارد پانل ادمين بشم.
اما تو آپلود عكس مشكل داره و يه خطا اون پايين ميده كه ميگه نميتونه اينكارو بكنه.
در منوي Options >> general قسمت image path مسير صحيح را بدهيد. من پيشنهاد مي كنم
کد:
../images/
را جايگزين كنيد و آپديت كنيد.

ahmadi_ws

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دنبال يه Add On براي پيكسل پست مي‌گردم كه بتونم وقتي عكس رو آپلود مي كنم خودش يه جمله يا يه عبارت رو به عنوان كپي رايت روي خود عكس چاپ كنه. كسي چيزي سراغ داره؟

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078
سوال
تو صفحات استاتیک میشه از این استفاده کرد؟

sohasoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این تاپیک که خیلی قدیمیه!

با اجازه raminia که به گمانم با پیکسل پست برای فارسی سازیش یه مدتی همکاری میکرد و الان ازش خبری نیست)

عرض میکنم دوستانی که میخوان فتوبلاگ راه بیندازن از کوپرماین استفاده کنن

استفاده از اون خیلی ساده است و زبان فارسی داخل خود بسته اصلی هم هست و دهها سایت هم تمپلتهاشو به رایگان دارن کافیه یه سرچ انجام بدین

من یه موقعی بیش از صد تا تمپلت ازش داشتم!

sohasoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دنبال يه Add On براي پيكسل پست مي‌گردم كه بتونم وقتي عكس رو آپلود مي كنم خودش يه جمله يا يه عبارت رو به عنوان كپي رايت روي خود عكس چاپ كنه. كسي چيزي سراغ داره؟

من که ندارم و raminia هم پیشنهاد کرده سوالات تون رو در سایت اصلی بپرسین

ولی یه سوال:

شما داری ازش استفاده میکنی یا تازه میخواهی شروع کنی؟

بالا