برگزیده های پرشین تولز

فيفا 2004

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
سلام
اينم جديترين بازي سال 2004 هرچي در موردش مي دونيد بگيد
در ضمن من يه مشكلي دارم باهاش
هي از تو بازي مي پره بيرون مياد تو ويندوز ايكس پي
اگه كسي مي تونه كمك كنه

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
سلام علي آقا وقتي تو بازي باشي و از بازي بياد بيرون به چند تا چيز ربط داره مثلا ميتونه ايراد از گرافيك يا رم باشه يا مثلا بازيو minimum نصب كردي كه سيستم شما درست نميتونه بياره ولي اگه سيستمتو بگي كه چيه مخصوصا گرافيك و رم اون وقت بچه ها بهتر ميتونن كمكت كنن راستي اين بازي از فيفا 2003 بهتر و روان تر مياد ولي در عوض اگه گرافيك پايين باشه گير ميكنه چون دوسته من فيفا 2003 رو با گرافيك Geforce 2 mx 400 اجرا كرده ولي فيفا 2004 رو نميتونه بازي منه :rolleyes:

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از ali206speed :
سلام علي آقا وقتي تو بازي باشي و از بازي بياد بيرون به چند تا چيز ربط داره مثلا ميتونه ايراد از گرافيك يا رم باشه يا مثلا بازيو minimum نصب كردي كه سيستم شما درست نميتونه بياره ولي اگه سيستمتو بگي كه چيه مخصوصا گرافيك و رم اون وقت بچه ها بهتر ميتونن كمكت كنن راستي اين بازي از فيفا 2003 بهتر و روان تر مياد ولي در عوض اگه گرافيك پايين باشه گير ميكنه چون دوسته من فيفا 2003 رو با گرافيك Geforce 2 mx 400 اجرا كرده ولي فيفا 2004 رو نميتونه بازي منه :rolleyes:

راستش رم من 256 از نوي دي دي آر هستش
گرافيت هم اي تي آي 64 هستش
بازي رو هم در حالت دوم يعني متوسط نصب كردم

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
با رم شما كه مشكلي نداره ولي گرافيكت رو كامل معرفي كن آخه اي تي آي اگه radeon 7000 باشه فكر كنم واسه اين بازي ضعيف هستش

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
بله مال من همين رادئون هستش . يعني چي كم مياره آخه مگه چقدر ديگه بايد گرافيك داشته باشم
البته بگم كه اول هر بازي رو اگه رد كنه تا آخرش بي مشكل هستش . يعني دقيقا گير همون قسمت اول كاره و هيچ جاي ديگه گير نداره
حالا جداي از اين موضوع تو اين تاپيك مي خوايم در مورد تكنيكها هم حرف بزنيم ها
چيكار كنيم كه بيشتر تو بازي حال كنيم

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
اين 72 ميش چه سخته نتونستم ردش كنم!!كسي تونسته اينجا رو رد كنه؟بگه با كدوم ماشين رفته من 10-15 بار اينو رفتم اما نتونستم.

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از mammad :
اين 72 ميش چه سخته نتونستم ردش كنم!!كسي تونسته اينجا رو رد كنه؟بگه با كدوم ماشين رفته من 10-15 بار اينو رفتم اما نتونستم.
ببخشيد شما حالتون خوبه تو فيفا ماشين سواري ميكنين . خوب موفق باشين

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
خيلي باحالي ممد ! اشتب پست كردي كه !
البته من و داداشم هميشه با هم فيفا (معمولا 2003 )بازي ميكنيم به بعضي از بازيكنا كه ميشه باهاشون مثه ماشين ويراژ داد و در رفت ميگيم motocycle ! فك كنم ممد هم دچار همچين چيزايي شده !

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
عجب سوتي دادم من!!!:lol:
وقتي 10 تا صفحه با هم باز باشه همينم ميشه ديگه :p

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از Kako :
البته من و داداشم هميشه با هم فيفا (معمولا 2003 )بازي ميكنيم به بعضي از بازيكنا كه ميشه باهاشون مثه ماشين ويراژ داد و در رفت ميگيم motocycle ! فك كنم ممد هم دچار همچين چيزايي شده !
اينو گفتي ياد يه چيزي افتادم.فيفا 99 رو كه بازي ميكردم با پسرخالم معمولا هميشه اين بازكن سريعا رو ميزاشتيم گوش چپ و راست خود بازيكن كه گوشه 18 قدم ميرسيد با يك دكمه سانتر ميكرد رو دروازه.ما هم مثل شما با كلاس نيستيم بگيم موتور سايكل ميگفتيم دو تا افغاني رو گذاشته دو گوش هي ميرن جلو ميان عقب(با تخلص البته!!) توهين نشه ها منظور قدرت بدني بود!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از mammad :
ما هم مثل شما با كلاس نيستيم بگيم موتور سايكل ميگفتيم دو تا افغاني رو گذاشته دو گوش هي ميرن جلو ميان عقب(با تخلص البته!!) توهين نشه ها منظور قدرت بدني بود!
:D :D :D
:cool:

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
ميگم خيلي منحرف شده اين تاپيك ها يكي بياد مشكل ما رو حل كنه

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از alizali :
ميگم خيلي منحرف شده اين تاپيك ها يكي بياد مشكل ما رو حل كنه
اوه! حق با توئه.
اما من مطمئنم اشكال از رم و گرافيك نيست!
گرافيكت اصلا پايين نيست و خيلي هم خوبه. اما خوب در مقايسه يا كارتهايي مثل Radeon 9000 Pro GFX G4Ti ضعيف هست. اما ما داريم در مورد فيفا2004 صحبت مي كنيم! (گرافيك من MX440SE هست و خيلي خوب اجرا مي كنه)
احتمالا اشكال از XP هست. اما ممكنه به XP هم مربوط باشه. امروز ميرم توي XP فيفا2004 ميريزم نتيجه را بهت اعلام مي كنم.
اگه مشكلي نداشت ويندوز را دوباره بريز.
موفق باشي.
:p

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
XP با فيفا 2004 مشكلي نداره .
اينطوريكه من فهميدم بعضي وقتا بازي درست ران ميشه نه ؟ ( نوشته بودي اگه اولش ردشه .. )
ميگم ممكنه ايراد از DirectX باشه . بهتره DirectX 9.0b رو نصب كني و اگه مشكلت رفع نشد يكبار درايور كارتت رو reinstall كني . يا ممكنه درايور جديدتر نصب كني مشكلت رفع شه .
اين آخري از همه محتمل تره مخصوصا با كارتاي ATI اين مشكل هست .منم زماني كه ATI داشتم همش مجبور بودم آخرين درايور ها رو زود به زود برم بگيرم . تو هر درايور هم مينويسه كه مشكلات فلان بازي ها رفع شده. در حاليكه با Nvidia هيچ مشكل اينطوري ندارم .
اگرم كارتت ردئون 7000 هست بهت ميگم كه خيلي كارت مشكل داريه ! ( نقل قول : از رمشتاين است .) توصيه ميكنم عوضش كني .

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از alizali :
راستش رم من 256 از نوي دي دي آر هستش
گرافيت هم اي تي آي 64 هستش
به نقل از alizali :
بله مال من همين رادئون هستش . يعني چي كم مياره آخه مگه چقدر ديگه بايد گرافيك داشته باشم

مشكلت ميتونه از هزار و يك چيز باشه..از قديمي بودن درايور كارت گرافيكيت گرفته تا اينكه اصلا كارت گرافيكت با اين بازي مشكل داشته باشه.نوشتي كه كارت گرافيكت Radeon هست.كدوم مدل Radeon؟ اينها از زمين تا اسمون فرق دارن Radeon 7000 كه 20 تومن قيمتشه Radeon هست,Radeon 9800 XT كه 500 هزار تومن قيمتشه هم
Radeon! رم 64 كه مداش نيست بايد مدلش رو بگي تا بعد بشه گفت.
ممكنه Crack بازي كه داري مشكل داشته باشه كه بايد يه كرك ديگه بگردي دانلود كني ..
اما اول از همه برو و درايور نسخه جديد كارت گرافيكت رو دانلود و نصب كن.بعدش برو سراغ كرك بازي.
در ضمن اين بازي هيچ مشكلي توي ويندوز XP نداره و اصلا بازيهاي جديد هرگز مشكلي در XP نخواهند داشت.
بهرحال اگه كارتت Radeon 7000 يا 7200 هست با اينكه اين كارتها با خيلي بازيها مشكل دارن اما با فيفا 2004 مشكلي ندارن.
دايركت ايكس 1و8 هم براي اين بازي كافيه.

بعد از اينكه درايور جديد كارت گرافيكيت رو دانلود كردي و كرك بازي هم مطمئن شدي سالمه اينكار ها رو هم امتحان كن كه تو سايت خود بازي نوشته :

برنامه هاي مقيم حافظه مثل آنتي ويروس يا فايروال اگه داري غير فعال كن.
رزولوش بازي رو بيار پايينتر.
رزولوشن كارت گرافيكت رو هم بگذار روي 800 در 600 و 16 بيت.

اينم حداقل سيستمي كه بازي ميخواد :
کد:
===========================
MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS
===========================
600 MHz Intel Pentium III or AMD Athlon

64 Megabytes of RAM (128 MB for Windows XP and Windows 2000)

DirectX 8.1 Compatible 3D accelerated 32 MB video card or equivalent

880 MB free hard disk space plus space for saved games and 
additional space required for DirectX 8.1 installation

8X Speed CD-ROM/DVD-ROM

DirectX 8.1 Compatible Sound Card

56k Modem for online gameplay

MS compatible mouse

Keyboard

Required Operating Systems:
Windows 98, Windows ME, Windows XP or Windows 2000
Note that Windows 95 and Windows NT 4.0 are not supported.

Required Software:
Internet Explorer 6.0 for online play
Macromedia Flash 6.0.79.0 or greater for online play
DirectX 8.1

Recommended Chipsets
ATI Radeon 7000 Series, ATI Radeon 8500, ATI Radeon 9000/Pro series,
NVIDIA Riva TNT2 (Ultra), Geforce 256, NVIDIA GeForce 2 (GTS, MX, Ultra/Ti),
NVIDIA GeForce 3 (MX, Ti), NVIDIA GeForce 4 (MX, Ti),
NVIDIA GeForce FX series, SIS 315, Matrox G400 and Matrox Parhelia
.

بايد مشكلت حل شه اگه اينكارها رو كني.به اين جا هم سر بزني ضرر نداره : رفع عيب اين بازي
باي.

Sassan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
34
I have this game for PC, it was one of the worst sport games in the entire video gaming. SOrry but I hated it, I used to love the old ones like Fifa 2002 and Fifa 97 :cool:

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
در مورد گير بايد بگم كه دقيقا اول بازي اگر اجرا بشه جايي ديگه از بازي يا محيط منوها مشكلي براش پيش نمياد .
در مورد كارت گرافيك بايد بگم كه والا خودمم هم دقيق نمي دونم . ميدونيد چرا چون اول كه نصب ميكنم ميگه
RADEON 7000 series VE
(يعني اينو ويندوز ميشناسه )
بعد درايورشو از رو سي دي نصب كنم ديگه ميگه كه VE نيست
آخرين دريوارش هم مال 12/8/2003 و ورژن 6.14.10.6378 هستش.
البته يه مشكل ديگه كا به اين كارت دارم اينكه خروجي TV داره ولي تو ويندوز به هيچ رقمي نتونستم ازش تصوير بگيرم . حالا چه جور كه ميگم داره ؟ چون تا مثلا رم ميشماره يا گزينه انتخاب سيتسم عامل همه چيز درسته ولي تا ميره تو ويندوز تصوير قطع ميشه ( ميگن اگه واقعا VE باشه حتي ميشه دوتا دسكتاپ داشت يكي روي مانيتور يكي روي تلويزيون )
دايريكس 9 رو هم ندارم درضمن .
و در مورد كرك هم حتما ميدونيد كه دو نوع سي دي تو بازار هست يكي اوني كه كرك شده است و يكي اوني كه بايد كركش رو كپي كنين ( و توي يه فورم خارجي خوندم كه نوع اول بهتره ) و مال منم نوع اول هستش.

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
فكر كنم آقا مشكل من درست شد. راستش بعد از نصب درايور جديد ديگه بازي نكرده بودم . ولي حالا كه رفتم سراغش ديدم درسته . ممنون از همه . اين تاپيك مي تونه بره تو آرشيو تا اينجا شلوغ پلوغ نشه . تا نظر مديران چه باشد

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از Sassan :
I have this game for PC, it was one of the worst sport games in the entire video gaming. SOrry but I hated it, I used to love the old ones like Fifa 2002 and Fifa 97 :cool:

عزيز من کم اووردی ! اره قبول دارم بازيش سخته فقط ماله حرفه ای هاست
ولی به نظر من بازيه توپيه ولی مشکلاتی هم داره از جمله اینکه آمار گلزن ها
رو تو career mode نميده که این خيلی عجيبه !!! :D

بالا