• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فیلتر شدن سایت های دانلود بازی و فروشگاه های بازی

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
فاز اینا چیه امروز همینجوری کانال سه زدم برنامه بروز بود داشت بازی معرفی می کرد هرچی بازی که از نظر سازمان بررسی بازی ها مجوز نگرفته بود معرفی کرد یعنی چی الان؟
بازی نید فور اسپید و ویچر ؟!!!!!

mort3za

Registered User
لایک‌ها
153
در یک کلام واقعا خوشحالم اون روزی یک برنامه ترجمه کردم گذاشتم برای بازار بعد بهم گفتن ترجمه نرم افزارای خارجی کار درستی نیست و ما تاییدش نمی کنیم بعد همون نرم افزار با امکانات بیشتر تو بازار با قیمت 2 تومن داره فروش میره

sajjadtiger

Registered User
لایک‌ها
106
سایت من هم فیلتر کردن
فروش عمده بازی بود bazipc
صفحه اول گوگله واسه کلمه فروش عمده بازی
یه درآمد کمی هم که از این طریق بود پرید

segaone11

Registered User
لایک‌ها
72
کاری نمیشه کرد. باید سوخت و ساخت.
منم میخاستم یه فروشگاه بازی. بزنم چییییی شووووود.
حقشونه یه سایت اسپمر بزنیم و با پاپ اپ وتبلیغات درامد کسب کنیم تا ماهم اینترنتو ب گند بکشیم اره اینظوری. خوبه حتما

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
حالا مثلا مجوز هم گرفته شد و بازیهای مجاز در فروشگاه ها گذاشتن
بنظر شما بازیهایی که مجاز باشن فروش خوبی دارن؟10 بازی برتر که جزو لیست سیاه بودن.مث جی تی آ .نیدفوراسپید و.... حتما بازیهای جنگی هم خشن هستن و غیرمجاز شناخته میشن:D

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,721
والا تا اونجایی که من میدونم روی بازی ها نوشته درجه سنیشو-پس مشکل چیه؟

3hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ما که دانشجو هستیم که نمیشه! نوشته معافیت دائم یا پایان خدمت. چیکار باید کرد؟

segaone11

Registered User
لایک‌ها
72
سلام
تازه فهمیدی داداش؟؟
تو سایت ebaziکه بری میبینی.
واقعا نمیدونم آخه چرا هی مردم رو از کار و زندگی میندازند.
حالا مذاکرات حل میشه کامل درست میشه.:general307::D (الکی مثلا)

amirsarab3

Registered User
لایک‌ها
328
گرفتن مجوز 3-4 ماه طول میکشه , از طرفی شما دیگه اون فروش قدیمی رو نخواهید داشت چون عناوین معروفی مثل جی تی آی قطعا م جوز نمیخواد در ضمن رمز سی پنل و پی پال هم ازتون میخوان و این یعنی ته ماجرا و به نظرم چنین فروشگاهی نباشه بهتره از بودنش .

segaone11

Registered User
لایک‌ها
72
گرفتن مجوز 3-4 ماه طول میکشه , از طرفی شما دیگه اون فروش قدیمی رو نخواهید داشت چون عناوین معروفی مثل جی تی آی قطعا م جوز نمیخواد در ضمن رمز سی پنل و پی پال هم ازتون میخوان و این یعنی ته ماجرا و به نظرم چنین فروشگاهی نباشه بهتره از بودنش .
نه عزیز اینطور نیست بنده با یکی از دوستان حرف میزدم میگفت که شما وقتی مجوز رو بگیری،توی بنیاد باهات حرفایی میزنند که بازی هایی که تایید هم نشده مثل جی تی ای وی رو میتونی بفروشی و مشکلی نیست.اون دوستی هم که میگم الان ماهی حدودا یک میلیون فقط از فروش بازی های پی سی داره سود میکنه که البته با تیلیغ در سایت های معروف گیمینگ.

amirsarab3

Registered User
لایک‌ها
328
نه عزیز اینطور نیست بنده با یکی از دوستان حرف میزدم میگفت که شما وقتی مجوز رو بگیری،توی بنیاد باهات حرفایی میزنند که بازی هایی که تایید هم نشده مثل جی تی ای وی رو میتونی بفروشی و مشکلی نیست.اون دوستی هم که میگم الان ماهی حدودا یک میلیون فقط از فروش بازی های پی سی داره سود میکنه که البته با تیلیغ در سایت های معروف گیمینگ.

اگه قراره بنیاد یه تعداد بازی رو مجوز بده و یه تعداد رو نده باید مجوز و مجوزکشی رو راه بندازن ولی وقتی بنیاد خودش راهکار ارائه بده واسه فروش غیرمجاز این رویه هیچ فرقی با رویه ی قبلی نخواهد داشت و این وسط فقط با اعمال مالیات های سنگین خودشون بی بهره نمیمونن .

segaone11

Registered User
لایک‌ها
72
اگه قراره بنیاد یه تعداد بازی رو مجوز بده و یه تعداد رو نده باید مجوز و مجوزکشی رو راه بندازن ولی وقتی بنیاد خودش راهکار ارائه بده واسه فروش غیرمجاز این رویه هیچ فرقی با رویه ی قبلی نخواهد داشت و این وسط فقط با اعمال مالیات های سنگین خودشون بی بهره نمیمونن .
من از مالیات خبری ندارم ولی فکر نمیکنم نیاز به مالیات باشه و به احتمال زیاد هم نیست.اینا میخان یعنی مثلا اصلاح کنند و کلاهبرداری و موارد دیگه رو کم کنند.

mort3za

Registered User
لایک‌ها
153
توی لیست فروشگاه های مجازشون فقط 4 تا زده به نظر میاد استقبال نشده معلومه با این سخت گیریا کسی سراغش نمیره

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
بازی های انلاین رو هم فیلتر کردن؟؟

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561

اتفاقا 10 روز پیش سایت بازی فلش آنلاین مارو فیلتر کردن و حالا می گن:
لینک مجرمانه
1 برای ادامه فعالیت خود باید از بنیاد بازی های رایانه مجوز دریافت کنید

الان توی سایت بنیاد بازی چه فرمی رو باید پر کنم؟ اصلا چیزی که با موضوع سایت ما مرتبط باشه وجود نداره

shirazkid

Registered User
لایک‌ها
281
اتفاقا 10 روز پیش سایت بازی فلش آنلاین مارو فیلتر کردن و حالا می گن:
لینک مجرمانه
1 برای ادامه فعالیت خود باید از بنیاد بازی های رایانه مجوز دریافت کنید

الان توی سایت بنیاد بازی چه فرمی رو باید پر کنم؟ اصلا چیزی که با موضوع سایت ما مرتبط باشه وجود نداره

تا جایی که من خبر داشتم فقط از فروشگاه های بازی ایراد گرفته بودن اما الان مشخصه کم کم دارن از باقیه هم ایراد می گیرن
سایتشون رو زیر و رو کن اگر بخش مربوط به خودتو پیدا نکردی باهاشون تماس بگیر

بالا