برگزیده های پرشین تولز

قابل توجه دختر خانم هایی که شوهر پیدا نمی کنند!

فرزاد از teh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
آبجی برا پسرا همیشه زن هست از این بابت خیالمون کاملا راحته.فعلا که درصد دخترا زیاد تر از پسرا شده و اگه همه دخترا با همه پسرا عروسی کنن باز هم یه سری سرشون بی کلاه میمونه

عزيزم تعداده زنها 1 ميليون نفر در ايران از مردها كمتره يعني اگه همه مردها بخان زن بگيرن يك مليون نفرشون بي زن ميمونن!!!!

Katatonia

Registered User
لایک‌ها
171
عزيزم تعداده زنها 1 ميليون نفر در ايران از مردها كمتره يعني اگه همه مردها بخان زن بگيرن يك مليون نفرشون بي زن ميمونن!!!!

آمارتون اشتباهه.
اولا طبق نمونه هایی که از ورودی های دانشگاه هست 55درصد قبول شده ها دختر هستن و 45 درصد پسر.
دوم این که همین اواخر که سرشماری نفوس و مسکن انجام دادن آمار تعداد زنان رو حدودا 57درصد اعلام کردن.حالا این آماری بود که من یادمه اما
آمار های دقیق نشون میده تعداد دختر به پسر تو ایران بیشتره.اتفاقا استادمون تو یکی از دروس عمومی بهمون گفت نسبت دخترا بیشتره تو جزوه ام
نگاه میکنم و آمار دقیقشو میگم خدمتتون

viviyan

Registered User
لایک‌ها
212
آمارتون اشتباهه.
اولا طبق نمونه هایی که از ورودی های دانشگاه هست 55درصد قبول شده ها دختر هستن و 45 درصد پسر.
دوم این که همین اواخر که سرشماری نفوس و مسکن انجام دادن آمار تعداد زنان رو حدودا 57درصد اعلام کردن.حالا این آماری بود که من یادمه اما
آمار های دقیق نشون میده تعداد دختر به پسر تو ایران بیشتره.اتفاقا استادمون تو یکی از دروس عمومی بهمون گفت نسبت دخترا بیشتره تو جزوه ام
نگاه میکنم و آمار دقیقشو میگم خدمتتون

اشتباه به عرضتون رسوندن، نسبت تعداد پسرا به دخترا تا قبل از سنین جوانی همیشه بالای 1 بوده و تو سنین ازدواج مساوی میشه. دختران ایرانی چون پسران همسن و سالشون در سطحشون نیستن باهاشون ازدواج نمیکنن.

Katatonia

Registered User
لایک‌ها
171
اشتباه به عرضتون رسوندن، نسبت تعداد پسرا به دخترا تا قبل از سنین جوانی همیشه بالای 1 بوده و تو سنین ازدواج مساوی میشه. دختران ایرانی چون پسران همسن و سالشون در سطحشون نیستن باهاشون ازدواج نمیکنن.

از خودم نمیگم که برادر

Inspiring

Registered User
لایک‌ها
4
نه بابا ما مخلص شما هم هستیم گردن ما از مو نازکتره.چرا میزنید؟:(
ولی میگم چون دختر هستید دفاع میکنید از جنسیتتون و البته هم حق دارید.
اما واقعیت ها بر خلاف چیزی هست که شما فکرشو میکنید خواهرم

مخلص واسه چی؟!!از مو نازک تر بعد از اون ور میگی چون دختری دفاع میکنی!
الان حس بحث ندارم
یه وقتا فکر میکنم از بس با مردای این مملکت بحث کردم که یه سری عقاید خودشونو عوض کنن( چون واقعیت چیز دیگس!)دیگه حرفم نمیاد!!!
ما به اندازه کافی هم پسر مجرد هم دختر مجرد تو فامیل اطرافیان داریم!
خیلی هامون هم موقعیت ازدواج داریم!هم پسر هم دختر منتها هم ایده آل ها فرق کرده هم شرایط عوض شده!

-----------------------------
داشتم یه مجله انگلیسی چند روز پیش میخوندم که نوشته بود تو سال 2050 از هر 1000 زن در دنیا 300 زن تمایل به ازدواج داره و ازدواج میکنه به خاطر شرایطی که اون دوره پیش میاد و هزینه ها و تازه همون 30 درصدم درصد بالاییشون بچه دار نمیشن باز به خاطر هزینه ها و مشکلات!

khafan12

Registered User
لایک‌ها
28

بشین تا واسط بسازن :happy:

Katatonia

Registered User
لایک‌ها
171
الان حس بحث ندارم
یه وقتا فکر میکنم از بس با مردای این مملکت بحث کردم که یه سری عقاید خودشونو عوض کنن( چون واقعیت چیز دیگس!)دیگه حرفم نمیاد!!!
خیلی هامون هم موقعیت ازدواج داریم!هم پسر هم دختر منتها هم ایده آل ها فرق کرده هم شرایط عوض شده!

داشتم یه مجله انگلیسی چند روز پیش میخوندم که نوشته بود تو سال 2050 از هر 1000 زن در دنیا 300 زن تمایل به ازدواج داره و ازدواج میکنه به خاطر شرایطی که اون دوره پیش میاد و هزینه ها و تازه همون 30 درصدم درصد بالاییشون بچه دار نمیشن باز به خاطر هزینه ها و مشکلات!

باشه من با شما بحث نمیکنم دیگه.شما کلا با جنس مرد مشکل دارید.حرف شما درسته و شما راست میگید.من از شما عذرخواهی میکنم.دخترا همشون شوهر میرن و مردا می ترشن.
موفق باشید

Last edited:

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
الان حس بحث ندارم

اسپرینگ خانم من حرفای شما رو تایید میکنم و به نظر من کاملا درست میگین منتها مساله سر تعداد نیست که مثلا اگه 10 تا دختر هست پسر 6 تاش هست :دی بحث همون ایده آل ها و شرایط که گفتین هست از این جهته که واقعا شوهر کمه واسه دخترا ولی نه از نطر تعداد جنسیت !!! واقعا پسری که شرایط تشکیل زندگی رو داشته باشه توی این مملکت کم شده شرایطی مثل خونه و ماشین و اخلاق و کار و تحصیل و ... و کمتر دختری هست که خواستگار نداشته باشه منتها طرف آخرش یه مشکلی داره یا پول نداره یا کار نداره یا از نظر تحصیلی به هم نمیخورند یا اخلاق نداره و ...

البته از اون ور واسه ما پسرا هم دختر خوب کم شده ولی به نظر من به خاطر شرایط و قرهنگ جامعه ایران این بحران بیشتر خودشو واسه دخترا نشون میده و دخترا ضربه اصلی رو میخورند

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
نمیدونم اصلا چی شد که بحث به اینجا رسید.اما در کل از همه عذر میخوام کوتاهی از من بوده:(

خواهش می کنم !

--------------

اینکه ما ازدواج رو خوب یا بد بدونیم ، بسته به دید ما به زندگی داره !

اینکه احساسات ما چطور هست ، شاید فردی کاملا احساساتی باشید و از ازدواج متنفر ! حتی !

اینکه چطور به ازدواج نگاه کنی و شروع کنی خیلی مهم هست !

خیلی وقت ها ازدواج باعث پیشرفت خیلی از افراد شده و البته باعث زمین خوردن عده ایی دیگر !

مهمترین معقوله تو ازدواج مدیریت هست ، مدیریت یه خانواده خیلی سخت هست ، خیلی !

اگه بتونی یه خانواده رو مدیریت کنی ، مطمئن باش درهای موفقیت روت باز می شه ، ولی اگه نتونی اون قدرتی که باید تو مدیریت خانواده به کار ببری ! زندگیت مشکل می خوره !

Inspiring

Registered User
لایک‌ها
4
باشه من با شما بحث نمیکنم دیگه.شما کلا با جنس مرد مشکل دارید.حرف شما درسته و شما راست میگید.من از شما عذرخواهی میکنم.دخترا همشون شوهر میرن و مردا می ترشن.
موفق باشید

دوست عزیز من کی همچین حرفی زدم!
همین آقای سعادت حرف منو گرفت!
من نمیدونم شما یا از خانوما ضربه خوردی یا کلا موقع جواب دادن پستات عصبانی بودی از جایی سر پستای من اصلا فکر نکرده جواب دادی وگرنه من همچین چیزی به هیچ وجه منظورم نبوده و نیست!
اگه شما دعوا داری با من ،من اصلا با شما دعوا ندارم دوست عزیز!!!
یه خورده واقع بینانه نگاه کنین و منصافنه نظر بدین تا به یه جایی برسه این بحثتون!

اسپرینگ خانم من حرفای شما رو تایید میکنم و به نظر من کاملا درست میگین منتها مساله سر تعداد نیست که مثلا اگه 10 تا دختر هست پسر 6 تاش هست :دی بحث همون ایده آل ها و شرایط که گفتین هست از این جهته که واقعا شوهر کمه واسه دخترا ولی نه از نطر تعداد جنسیت !!! واقعا پسری که شرایط تشکیل زندگی رو داشته باشه توی این مملکت کم شده شرایطی مثل خونه و ماشین و اخلاق و کار و تحصیل و ... و کمتر دختری هست که خواستگار نداشته باشه منتها طرف آخرش یه مشکلی داره یا پول نداره یا کار نداره یا از نظر تحصیلی به هم نمیخورند یا اخلاق نداره و ...

البته از اون ور واسه ما پسرا هم دختر خوب کم شده ولی به نظر من به خاطر شرایط و قرهنگ جامعه ایران این بحران بیشتر خودشو واسه دخترا نشون میده و دخترا ضربه اصلی رو میخورند

ممنون دقیقا منظورم همین چیزایی بود که گفتین!
من که گفتم بازم میگم تعداد مجردا زیاد شده الان به خدا همون قدر که دختر تحصیل کرده ی مجرد من میشناسم همون قدرم پسر مجرد و تحصیل کرده میشناسم! طرف 27 28 سالشه چند ساله دانشگاهش تموم شده شاغلم هست ولی اصلا طرف ازدواج نمیره دخترم با همین شرایط میشناسم!

ایده آل ها عوض شده!دیگه مثل زمان پدر مادرامون نیست که طرف به محض شاغل شدن با جیب خالی ازدواج میکرده!
من کاملا قبول دارم که پسرا واقعا شرایطشون برای تشکیل خانواده سخت شده از اون قانون ها و سنت های من درآوردی ازدواج مثل مهریه بگیر تا خرج بالای مراسم عروسی!
ولی از طرف دیگه هم من به شخصه واقعا میبینم خیلی از پسرا هم توانایی پذیرفتن مسئولیت زندگی مشترک رو ندارن و دنبال دختر مناسب میگردن یا اینکه طرف آدم واقعا پاکی نبوده قبل ازدواج و انتظار داره پاکترین دختری که مد نظرشه باهاش ازدواج کنه!
واقعا اگه بخواید منصفانه به این قضیه نگاه کنین میبینین که هر دو طرف سنشون داره میره بالتر و بالاتر و خیلی ها هنوز ایده الشون رو پیدا نکردن!

-------------------------------------
بچه ها بزارید بحثو به یه جای درست و درمون برسونیم فقط منطقی جواب بدین!

Katatonia

Registered User
لایک‌ها
171
دوست عزیز من کی همچین حرفی زدم!
همین آقای سعادت حرف منو گرفت!
من نمیدونم شما یا از خانوما ضربه خوردی یا کلا موقع جواب دادن پستات عصبانی بودی از جایی سر پستای من اصلا فکر نکرده جواب دادی وگرنه من همچین چیزی به هیچ وجه منظورم نبوده و نیست!
اگه شما دعوا داری با من ،من اصلا با شما دعوا ندارم دوست عزیز!!!
یه خورده واقع بینانه نگاه کنین و منصافنه نظر بدین تا به یه جایی برسه این بحثتون!

نه من اصلا با کسی کاری ندارم دعوا هم ندارم.نقل قول پست 31 که مال شماست رو بخونید متوجه لحن عصبانی خودتون میشید

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
در کشوری مثل افغانستان دختر خانم ها رو به صورت علنی میفروشند یعنی پدر دختر به داماد میگه 20 میلیون بده .. بعد هرکسی پول بیشتر بد دختر مال همون میشه .. به نظر من اینجا هم همینطوره ولی به صورت محترمانه تری .. یعنی جای ازدواج معامله ای صورت میگیره که شما چقدر مهریه میدی .. شما چقدر جهیزیه و این در دو کفه ترازو قرار میگیره و باعث میشه که حتی دو نفر هم که چندین سال با هم آشنا هستند و تفاهم دارند وقتی وارد پروسه خواستگاری و اینها میشوند درگیری براشون ایجاد بشه و کلا به هم بخوره .. جالب اینه که افراد مثلا مهریه 1370 سکه ای میدن ولی پول رهن یه خونه رو هم نداره .. خلاصه این چشم و هم چشمی بازیها جز دردسر چیزی نداشته و تمام کسانی هم که زیربار همچین کارهایی میرن حماقت میکنند که بیشتر از اون دسته هستند که میگن پسرمون از سربازی اومده بریم براش جفت گیری ..

متاسفانه باید قبول کرد که ما جامعه کثیفی داریم .. یه مرد شاید بتونه مجرد بمونه ولی یه خانم نه .. صبح تا شب حرف پشت سرش هست که این یه ایرادی داره یا ..... در محیط کاری هم همینطور هرکسی میخواد به یه نحوی وارد زندگی آدم بشه و اذیت و سوء استفاده کنه در صورتی که گناه اون دختر خانم این بوده که اون شخص مورد نظرش رو پیدا نکرده/نشده و به حماقتی تن در نداده که بعد وضعیت خراب تر از اول بشه ، گرچه که عیب و ایراد گذاشتن روی دیگران کم کم تبدیل میشه به یه حالتی که همه از چشم اش میفتن و خوب فرصت های موجود هم از دست میره .. و این ناراحتی بیشتر افرادی هست که من دیدم سن اشون بالا که میره دچار نگرانی میشن که پس او شخص مورد نظر من پیدا نشد .. و هرچی هم آدم سن اش بیشتر میشه درگیری و ناسازگاری اش تو خونه بیشتر میشه از طرفی نیاز به یه مرد تو زندگی یا همدم هم هست ..

دیگه الان روزگار خیلی چیزها به سر آمده .. روزگار ازدواج با دختر 12 ساله و .. و سیستمی هم که بیشتر پدر مادرهای جاهل پیش میگیرن که دختر رو یه کاری کنند که به درخواستی هرکسی میاد جواب مثبت بده هم گذشته .. دیگه دوران سوختن و ساختن هم گذشته .. پس آدم باید درست انتخاب کنه ..

Last edited:

Katatonia

Registered User
لایک‌ها
171
در کشوری مثل افغانستان دختر خانم ها رو به صورت علنی میفروشند یعنی پدر دختر به داماد میگه 20 میلیون بده .. بعد هرکسی پول بیشتر بد دختر مال همون میشه .. به نظر من اینجا هم همینطوره ولی به صورت محترمانه تری .. یعنی جای ازدواج معامله ای صورت میگیره که شما چقدر مهریه میدی .. شما چقدر جهیزیه و این در دو کفه ترازو قرار میگیره و باعث میشه که حتی دو نفر هم که چندین سال با هم آشنا هستند و تفاهم دارند وقتی وارد پروسه خواستگاری و اینها میشوند درگیری براشون ایجاد بشه و کلا به هم بخوره .. جالب اینه که افراد مثلا مهریه 1370 سکه ای میدن ولی پول رهن یه خونه رو هم نداره .. خلاصه این چشم و هم چشمی بازیها جز دردسر چیزی نداشته و تمام کسانی هم که زیربار همچین کارهایی میرن حماقت میکنند که بیشتر از اون دسته هستند که میگن پسرمون از سربازی اومده بریم براش جفت گیری ..

متاسفانه باید قبول کرد که ما جامعه کثیفی داریم .. یه مرد شاید بتونه مجرد بمونه ولی یه خانم نه .. صبح تا شب حرف پشت سرش هست که این یه ایرادی داره یا ..... در محیط کاری هم همینطور هرکسی میخواد به یه نحوی وارد زندگی آدم بشه و اذیت و سوء استفاده کنه در صورتی که گناه اون دختر خانم این بوده که اون شخص مورد نظرش رو پیدا نکرده/نشده و به حماقتی تن در نداده که بعد وضعیت خراب تر از اول بشه ، گرچه که عیب و ایراد گذاشتن روی دیگران کم کم تبدیل میشه به یه حالتی که همه از چشم اش میفتن و خوب فرصت های موجود هم از دست میره .. و این ناراحتی بیشتر افرادی هست که من دیدم سن اشون بالا که میره دچار نگرانی میشن که پس او شخص مورد نظر من پیدا نشد .. و هرچی هم آدم سن اش بیشتر میشه درگیری و ناسازگاری اش تو خونه بیشتر میشه از طرفی نیاز به یه مرد تو زندگی یا همدم هم هست ..

دیگه الان روزگار خیلی چیزها به سر آمده .. روزگار ازدواج با دختر 12 ساله و .. و سیستمی هم که بیشتر پدر مادرهای جاهل پیش میگیرن که دختر رو یه کاری کنند که به درخواستی هرکسی میاد جواب مثبت بده هم گذشته .. دیگه دوران سوختن و ساختن هم گذشته .. پس آدم باید درست انتخاب کنه ..

حرفای دوستمون درباره فروختن دختر تو ایران کاملا تایید میشه.تو مترو یه معتاد اومد به من و دوستم گفت شما 5000تومن به من بدید و منم در عوض اجازه میدم دختر 19ساله ام 2ساعت با شما باشه و خوش بگذره بهتون.یعنی یه پدری که مثل بقیه پدرها دخترشو دوست داره اما تن دخترشو یخاطر 5تومن به حراج گذاشته.متاسفم برا همچین کشوری.همه حرفاتون تایید میشه.حتی اگر کسی ازدواج نکنه شایعات دخترو بدبخت میکنه.اونقدر که بهش انگ هیچسبونن که دختر پاک و سالم رو به یک هرزه تو ذهن مردم تبدیل میکنن.واقعا نفس کشیدن هم تو ایران سخته.هواش بوی تعفن میده.حیفِ ایران....

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,989

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,989
9eca72ee-0ddb-48cf-8d65-60b85ee5fa4f-gif.1126268

black-black