برگزیده های پرشین تولز

قانون جدید گوگل برای افزایش پیج رنک

abed19

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان من تازه با خبر شدم (به خاطر همین واسم جدیده) که فقط لینک هایی باعث افزایش پیج رنک میشه که یه طرفه باشه حالا یه سئوال داشتم
اونم این که اگه ما یه لینک از سایتی رو تو وبلاگمون قرار بدیم بدون این که لینک مون تو اون وبلاگ باشه یعنی یه طرفه باشه دیگه بازم باعث افزایش پیج رنک ما میشه یا باعث افزایش پیج رنک اون طرف میشه؟
اگه اینجوری باشه کار سخت میشه اخه کی حاضره با ما تبادل لینک یه طرفه بکنه؟

-------------------------------------------------------------------------------------------
مدل لباس

Last edited:

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
منبع ؟!

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
منم توی این تبادل لینک با یکی از یکی شنیدم وایشون هم اونطوری گفتند
گفتم منبع میگه سایت خارجی منم دیگه حال نداشتم لینک ازش بگیرم

ولی به نظر منم منطقی نیست یک جورایی میشه درست باشه ولی نه اینکه تبادل لینک دوطرفه بی تاثیر باشه
چون وقتی یک سایت یکی رو معرفی میکنه واون سایت معرفی شده لینکی نباشه یعنی اون سایت یک چیزی داشته که اون وبمستر معرفیش کرده
ولی فکر نکنم تبادل لینک مشکلی باشه

-----------------------------------------------------------

راستی یکی میگه این بک لینک چطوری گوگل حساب میکنه دقیقا بک لینک یعنی چی؟یعنی سایت هایی که لینک مارو گذاشتند خوب اینطوری پس چرا اونهایی که تبادل لینک میکنیم جزو بک لینک نمیاره یا خودم توی 20تا دومینم لینک سایتم گذاشتم اونهارو حساب نمیاره
ولی بک لینک ها رو مثلا از همین صفحات فروم پرشین تولز برای من حساب میاره

یا مثلا سایت www.tafrihi.ir من بک لینک هاش خود همین سایت tafrihi.ir است چطوریاست؟!!

هلاکوخان

Registered User
لایک‌ها
4
اصلا گوگل این کارو میکنه که کسی تبادل لینک نکنه. چون تبادل لینک کاری خجالت آور است. کاربران باید از روی علاقه و مرتبط بودن به یک مطلب لینک دهند. نه اینکه شما به اون لینک بدی بعد اونم به شما لینک بده. البته شما ایرانی ها اینقدر اینکارو کردین و توش غرق شدین که وقتی می شنوین این کار دیگه ترتیب اثر داده نمیشه تعجب میکنید و میگید چرا گوگل همچین کاری کرد.
همین الانم که پست منو میخونید میگید این مرتیکه چی میگه واسه خودش. مثل اینکه اصلا حالش خوش نیست.
اگه تبادل لینک نکنیم پس چه طوری لینک بدست بیاریم ؟

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
موردی که به نظر من تو این قضیه کمی ناعادلانه و آزاردهنده اومد اینه که برفرض اگه شما بخاطر مرتبط بودن با آدرسی بهش پیوندی بدین و اون هم در جایی بخواد بهتون پیوندی بده ولی از پیوندهای مُرده مثلا به این شکل:

کد:
http://www.google.com

بده یه مقدار کار ستم می شه , فکرشو بکنین خب اینطوری شما هیچ پیوندی برای ورود نخواهید داشت , حالا اگه هرکسی بخواد برای اینکه برای آدرس دیگه ای به عنوان ورودی واقع نشه همه پیوندهایی که به اون آدرس می ده همین شکلی باشه دیگه باید رفت و با دو دست کوبید بر فرق سر.:D

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998

اره منبع
جای تعجب نداره
خب هر سخنی منبعی داره
باید دید دوستمون از حرف رو از کجا شنیدن تا بشه بیشتر در موردش تحقیق کنیم و پی ببریم علت اینکار گوگل واقعا چی بوده
اصلا گوگل این کارو میکنه که کسی تبادل لینک نکنه. چون تبادل لینک کاری خجالت آور است. کاربران باید از روی علاقه و مرتبط بودن به یک مطلب لینک دهند. نه اینکه شما به اون لینک بدی بعد اونم به شما لینک بده. البته شما ایرانی ها اینقدر اینکارو کردین و توش غرق شدین که وقتی می شنوین این کار دیگه ترتیب اثر داده نمیشه تعجب میکنید و میگید چرا گوگل همچین کاری کرد.
همین الانم که پست منو میخونید میگید این مرتیکه چی میگه واسه خودش. مثل اینکه اصلا حالش خوش نیست.
اگه تبادل لینک نکنیم پس چه طوری لینک بدست بیاریم ؟

کاملا حرفت صحیحه
موافقم
این حرفت خودش جایگزین مناسبی برای منبع بود،مرسی

موردی که به نظر من تو این قضیه کمی ناعادلانه و آزاردهنده اومد اینه که برفرض اگه شما بخاطر مرتبط بودن با آدرسی بهش پیوندی بدین و اون هم در جایی بخواد بهتون پیوندی بده ولی از پیوندهای مُرده مثلا به این شکل:

کد:

بده یه مقدار کار ستم می شه , فکرشو بکنین خب اینطوری شما هیچ پیوندی برای ورود نخواهید داشت , حالا اگه هرکسی بخواد برای اینکه برای آدرس دیگه ای به عنوان ورودی واقع نشه همه پیوندهایی که به اون آدرس می ده همین شکلی باشه دیگه باید رفت و با دو دست کوبید بر فرق سر.:D

عذر میخوام دوست عزیز ، 3 بار مطلبی که نوشتی رو خوندم ولی متوجه نشدم، ممکنه واضحتر و روشنتر بگی؟

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288

کد:

اگه قرار باشه لینک هایی که به من دادن, بدون تیتر بشن! میرم صفحه 50 نتایج گوگل بسلامتی! wtf

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
عذر میخوام دوست عزیز ، 3 بار مطلبی که نوشتی رو خوندم ولی متوجه نشدم، ممکنه واضحتر و روشنتر بگی؟

خیلی سادست , مثلا نظرتون با این چند مورد چیه؟

انجمن های پرشین تولز جای خوبیه.

یا

یا حتی

کد:
http://forum.persiantools.com

:wacko:

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
آهان
متوجه شدم

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
اره منبع
جای تعجب نداره
خب هر سخنی منبعی داره
باید دید دوستمون از حرف رو از کجا شنیدن تا بشه بیشتر در موردش تحقیق کنیم و پی ببریم علت اینکار گوگل واقعا چی بوده
من حرف شما رو که رد نکردم ، تائید کردم ، یعنی گفتم کو منبع ؟

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
خیلی سادست , مثلا نظرتون با این چند مورد چیه؟

یا

یا حتی

کد:
http://forum.persiantools.com

:wacko:

من نفهمیدم یعنی الان این نوشته که لینک میشه خوبه یا بد؟

تفریحی

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
من نفهمیدم یعنی الان این نوشته که لینک میشه خوبه یا بد؟

تفریحی

:) کلیت ماجرا این بود که اگه دوتا آدرس که با هم از نظر محتوایی یکسان هستن و تا حالا می تونستن با تبادل پیوند به جایی برسن حالا اگه مثلا آدرس اول به دوم پیوند بده ولی دومی بهش پیوند نده یا به این شکل شکسته و مُرده پیوند بده , کار برای اولی یه مقدار بغرنج می شه.

منظورم اینه که همین شکلی پیوند بدن خوبه.

هلاکوخان

Registered User
لایک‌ها
4
کلیت ماجرا این بود که اگه دوتا آدرس که با هم از نظر محتوایی یکسان هستن و تا حالا می تونستن با تبادل پیوند به جایی برسن حالا اگه مثلا آدرس اول به دوم پیوند بده ولی دومی بهش پیوند نده یا به این شکل شکسته و مُرده پیوند بده , کار برای اولی یه مقدار بغرنج می شه.
عزیز دو تا آدرس با محتوای یکسان از سالها پیش در گوگل غیر قانونی بوده. چه تبادل لینک بکنن چه نکنن. محتوای یکسان بلوکه می شه توسط گوگل. در ضمن درباره تبادل لینک دو طرفه هم خبر جدیدی وجود ندارد که منبعی باشد. گوگل از مدت ها پیش جلوی این چیز ها و هر چیز غیر منطقی دیگر رو گرفته. البته نه اینکه تبادل لینک میکنید تاثیرش صفر مطلق باشه ها. نه. ولی خیلی تاثیر ناچیزی میگیره که درواقع اصلا حساب نمیشه. بهترین چیز از نظر گوگل اینه که مثلا وقتی یک بلاگر داره یک پست درباره مثلا کتاب سه تفنگ دار میده در میان متن پستش با کلمه کتاب یا سه تفنگ دار به سایت اختصاصی این کتاب یا به مقاله اون در ویکی پدیا لینک بده. این راه درست هست و تاثیر هم دارد. نه اینکه دو نفر بشنین با هم بگن برای اینکه تو گوگل بریم بالا من با این بهت لینک می دم تو هم اینطوری بهم لینک بده تا بریم بالا ....

یک چیزی هم بگم. این مقوله زیاد برای وب مستر ها و بلاگر ها ایرانی صادق نیست و بیشتر توی سایت های خارجی مصداق پیدا میکنه. چون تو ایران تقریبا هیچ کس لینک صحیح نمی ده به همین دلیل فقط گوگل می تونه لینک های تبادلی رو حساب کنه.

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
عزیز دو تا آدرس با محتوای یکسان از سالها پیش در گوگل غیر قانونی بوده. چه تبادل لینک بکنن چه نکنن. محتوای یکسان بلوکه می شه توسط گوگل.

عزیز من نگفتم محتواشون یکسان باشه , گفتم

به نقل از بنده :
از نظر محتوایی یکسان هستن

یعنی اینکه برفرض هردو محتواشون در زمینه رایانه باشه یا تجارت.

بهترین چیز از نظر گوگل اینه که مثلا وقتی یک بلاگر داره یک پست درباره مثلا کتاب سه تفنگ دار میده در میان متن پستش با کلمه کتاب یا سه تفنگ دار به سایت اختصاصی این کتاب یا به مقاله اون در ویکی پدیا لینک بده. این راه درست هست و تاثیر هم دارد. نه اینکه دو نفر بشنین با هم بگن برای اینکه تو گوگل بریم بالا من با این بهت لینک می دم تو هم اینطوری بهم لینک بده تا بریم بالا ....

یک چیزی هم بگم. این مقوله زیاد برای وب مستر ها و بلاگر ها ایرانی صادق نیست و بیشتر توی سایت های خارجی مصداق پیدا میکنه. چون تو ایران تقریبا هیچ کس لینک صحیح نمی ده به همین دلیل فقط گوگل می تونه لینک های تبادلی رو حساب کنه.

درسته , این بخشش قابل قبوله.

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
از

rel="notfollow"

و

robots.txt

استفاده کنید تا گوگل نفهمه شمام لینک دادید...

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
سلام دوستان من تازه با خبر شدم (به خاطر همین واسم جدیده) که فقط لینک هایی باعث افزایش پیج رنک میشه که یه طرفه باشه حالا یه سئوال داشتم
اونم این که اگه ما یه لینک از سایتی رو تو وبلاگمون قرار بدیم بدون این که لینک مون تو اون وبلاگ باشه یعنی یه طرفه باشه دیگه بازم باعث افزایش پیج رنک ما میشه یا باعث افزایش پیج رنک اون طرف میشه؟
چون شما تازه این موضوع رو فهمیدید دلیل نمیشه که عنوان تاپیک رو اینجوری انتخاب کنید !!
وقتی میگن جدید که یچیزی جدید باشه , نه اینکه من نوعی تازه فهمیده باشم ,برم بگم قانون جدید !

بحث در این مورد هم زیاده , فقط در همین حد بگم که تا حدودی این حرف درست هست !

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
الان با این چیز
پس این سایت هایی که لینک میفروشند نونشون تو روغنه دیگه!!
یک طرفه

---------------

بهترین چیز از نظر گوگل اینه که مثلا وقتی یک بلاگر داره یک پست درباره مثلا کتاب سه تفنگ دار میده در میان متن پستش با کلمه کتاب یا سه تفنگ دار به سایت اختصاصی این کتاب یا به مقاله اون در ویکی پدیا لینک بده. این راه درست هست و تاثیر هم دارد. نه اینکه دو نفر بشنین با هم بگن برای اینکه تو گوگل بریم بالا من با این بهت لینک می دم تو هم اینطوری بهم لینک بده تا بریم بالا ....
درمورد این یعنی مثلا یک مقاله چیزی داریم میگذاریم لینک منبع رو بگذاریم برای سایت ما معتبره و گوگل ارزش میگذارد
به ویکی پدیا لینک بدیم چی بشه!!
یا منظورتون این است که مثلا توی این مقاله روی مثلا دو سه کلمه رو انتخاب کنیم و اون رو به صورت لینک کنیم به صفحه سایت خودمان؟

یکمی دیر میگیرم:D

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
من حرف شما رو که رد نکردم ، تائید کردم ، یعنی گفتم کو منبع ؟

imoksmiley.gif

بالا