برگزیده های پرشین تولز

قانون كسر خدمت براي حضور پدر در جبهه

yekonline

Registered User
لایک‌ها
3
سلام

فکر کنم منو شما همدرد باشیم
پدرم 21 ماه جبهه داره تو سنندج خدمت کرده اولش که رفت 21 ماه کامل دادن که با 10% جانبازیش سربازیم معافیت کامل می خورد.
بعد سه ما پروندم برگش خورد که مشکل داره مشکلش هم فورمی بود که تو یگان (سنندج) داده بودن
فقط بخاطر این اشکال گرفتن که فرمی که از سنندج دادن دست نوشت بود که باید تایپی می شد
دوباره که پدرم بردش اونجا گرفتن کردنش 18 ماه که همین شد مایه گرفتاری من
الان دانشجو هستم تا پایان امسال هم باید اعزام بشم
فقط یه سوال داشتم

من که این فرم هارو گرفتم و الان 17 ماه و 13 روز کسری خدمت رو دارم دستم هست
اگه اعزامم به سال بعد بکشه مثلا فروردین ماه باشه این کسری خدمت من کنسل میشه یا نه؟

یه سوال دیگه
راهی هست که اعزامم رو جلو بندازم ؟
منم مثل آقا پیمان همه کارامو کردم (البته یه سال طول کشید من که کار خاصی نکردم فقط پدرم خیلی تلاش کرده تا حالا دوبار به سنندج رفته و دوبار هم به تهران رفته و برگشته خیلی تو زحمت افتاده واقعا دستش درد نکنه.امیدوارم بتونم یه روزی جبرانش کنم.) از دانشگاه هم اجازه دادن که یه دوماهی رو درخدمت **** باشیم.

بله راهی هست که اعزامتون رو جلو بندازین، برین **** وظیفه شهرتون بگین زودتر می خوام برم خدمت، اگه تو اولین اعزام جا باشه می فرستنت، من خودم پارسال اعزامی برج 12 بودم، برج 8 رفتم.

nasreen

Registered User
لایک‌ها
23
کسایی که می خوان از کسری جبهه پدرشون استفاده کنن باید زود بجنبن اخه به احتمال 90% از ساله 90 جبهه ور می افته و بسیج هم میشه 6 ماهه سقفش حالا کسایی که دفترچه فرستادن براشون تاریخ اعزام خورده اونوره 90 باید برن **** وظیفه بندازن جلو .
ولی خب اینجور افراد به احتمال 70% می افتن ارتش یا نیروی انتظامی .
در ضمن اینجور که میگن ارتش رار کسری بسیج رو برداره یعنی هر کی ارتش بیافته و بسیج و ... داشته باشه باید دورش خط بکشه

pedramhabibi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اعزامم شد 01/12//89 با اینکه 26 دی فرستادم
خیلیا گفتن تمدید میشه هرکی یه چیزی میگه
اگه اولای 90 افتادی تعجیل کن معلوم نیست فردا چه قانونی بیاد
14روز دیگه اعزامیم هنوز برگه سبزمم نیومده :(

E=MC²

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من خودم سال 61 تا 63 خدمت كردم و الان پسرم سربازه و از كسري من استفاده ميكنه
من آموزشي اول پاسداران بودم بعد از يكماه مارو فرستادن عجبيشر 2 ماه هم اونجا بوديم و بعد يگانمون شد پرندك لشگر 23 تكاور و بعد يه مدت مراغه دوره توپخانه ديديم و يه مدت هم سردشت و پيرانشهر بوديم ... البته 1 ماه هم فراري بودم :D تو دستور صبحگاه هم خوندن سرباز فلاني و فلاني (من و دوستم كه با هم فرار كرده بوديم) به ازاء 1 ماه فرار از خدمت به 6 ماه اضافه خدمت تنبيه مي گردند :D:lol::lol: يك ساعت هم اضافه نمونديم :lol::lol:
من رفتم پرندك لشگر 23 سابقه رو گرفتم... من كلا 24 ماه خدمت كردم ولي 21 ماه بهم دادن كه شد 12 ماه و 18 روز كسر خدمت براي پسرم... برادر خودم مشهد خدمت كرد كه 24 ماه كامل بهش دادن شد 14 ماه و 12 روز كسري براي برادر زادم :happy:
اين قانون هم برداشته نميشه و بعد از سال 90 هم پابرجاست ;) خيالتون راحت باشه
سابقه بسيج رو نميدونم ولي كسري سابقه جبهه ادامه داره و شامل همه ميشه... كلا يه نسل مثل ما بيچاره ها كه بيشتر نبودن كه زندگيشون رو گذاشتن تو جنگ... اين حداقل چيزيه كه ميتونن بهمون بدن :(

rezat1980

Registered User
لایک‌ها
0
سابقه بسيج رو نميدونم ولي كسري سابقه جبهه ادامه داره و شامل همه ميشه... كلا يه نسل مثل ما بيچاره ها ([/QUOTE]

خدا از زبونت بشنوه خدا کنه بر ندارند.

یک سوال که هیچ جا جوابش رو نگرفتم.

==============================

یکی هست پدرش 60 ماه سابقه جبهه داره. و فرزند دوم هست.

پسر اول زمانی معاف شده که قانون 40 ماه جبهه برای معافیت بوده. حالا میخوام بدونم که با همین 60 ماه معاف میشه فرزند دوم یا فقط 20 ماهش حساب میشه؟

این رو تو هر سایتی و شماره تلفنی پرسیدم کسی ندونست. فقط فکر کنم باید برم عملیات نیرو انسانی( شهید کلاهدوز)

کسی هست آمارش رو داشته باشه؟

Iverson

Registered User
لایک‌ها
37
برداشته شد دوستان!
هم کسر خدمت، هم سه برادری! هر دوش هم به من تعلق میگرفت!:eek:

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
کسر خدمت رو نمیدونم...ولی من با همین قانون کلا معاف شدم! پدر سابقه 38 ماه جبهه داشت!

همین 6 ماه پیشم معاف شدم.

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
سابقه بسيج رو نميدونم ولي كسري سابقه جبهه ادامه داره و شامل همه ميشه... كلا يه نسل مثل ما بيچاره ها (

خدا از زبونت بشنوه خدا کنه بر ندارند.

یک سوال که هیچ جا جوابش رو نگرفتم.

==============================

یکی هست پدرش 60 ماه سابقه جبهه داره. و فرزند دوم هست.

پسر اول زمانی معاف شده که قانون 40 ماه جبهه برای معافیت بوده. حالا میخوام بدونم که با همین 60 ماه معاف میشه فرزند دوم یا فقط 20 ماهش حساب میشه؟

این رو تو هر سایتی و شماره تلفنی پرسیدم کسی ندونست. فقط فکر کنم باید برم عملیات نیرو انسانی( شهید کلاهدوز)

کسی هست آمارش رو داشته باشه؟
[/QUOTE]

اینو لطفا یکی جواب بده منم همین مشکل رو دارم تقریبا ؟

omidsys

Registered User
لایک‌ها
72
والا منم پدرم 23 ماه جبهه داشت 13 ماه و 24 روز کسر خدمت گرفتم رفتم و تمومش کردم اما برای تایید رفتم محل اموزشی بابام نوشته بود از تاریخ 1/1/90 کسری خدمت و کارت ایثار نمیدیم:(

Iverson

Registered User
لایک‌ها
37
داداش قوانین کسر خدمت تغییر کرده!
بنده در پست قبلی قوانین جدید رو گذاشتم!

gentleman_mahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

پدر من از سال 1356 تا سال 1358 در مناطق عملیاتی خوزستان خدمت کرده (اون موقع هنوز جنگ شروع نشده بوده ولی بعد از انقلاب بوده) می خواستم بدونم که جزء این قانون به حساب می یاد یا نه ؟ آخه از چند نفر که پرسیدم گفتند فقط منطقه اش مهمه و تاریخش مهم نیست...

با تشکر

light moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان عزيز شرايط من يه خورده با بقيه فرق داره .. به اينصورت كه من اعزاميه سال 89 هستم(18/12/89) و پدرم 24 ماه سابقه جبهه داره ... در ضمن بايد بگم كه پدرم بيشتر كاراشو انجام داده و كارت ايثار و ... رو هم همون سال 89 گرفته فقط مونده برگه اصليه كسريم كه اونم گفتن بايد يه معرفي نامه از يگان خدمتيم بگيرم..

حالا من موندم طبق قانون سال 89 (به ازاي هر ماه 18 روز و بدون محدوديت) بهم كسري ميدن يا 90 (ميگن حداكثر 9 ماه) ... با توجه به اينكه من اعزاميه 89 هستم ولي كسريمو ميخوام امسال بگيرم ..

دوستان عزيز كسي ميتونه راهنمايي كنه؟؟
خيلي برام مهمه ..

ممنون

Iverson

Registered User
لایک‌ها
37
سلام اگر نامه کسری رو امسال گرفتی به ازای هر ماه 10 روز میشه
30 ماه کسری هم معاف!

light moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام اگر نامه کسری رو امسال گرفتی به ازای هر ماه 10 روز میشه
30 ماه کسری هم معاف!

شما از اين قضيه مطمئني؟؟
يعني برا من كه اعزاميه سال قبلم همون قانون 18 روز اعمال نميشه؟

gentleman_mahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

پدر من از سال 1356 تا سال 1358 در مناطق عملیاتی خوزستان خدمت کرده (اون موقع هنوز جنگ شروع نشده بوده ولی بعد از انقلاب بوده) می خواستم بدونم که جزء این قانون به حساب می یاد یا نه ؟ آخه از چند نفر که پرسیدم گفتند فقط منطقه اش مهمه و تاریخش مهم نیست...

با تشکر

دوستان کسی نیست جواب مارو بده ؟! :(

Iverson

Registered User
لایک‌ها
37
شما از اين قضيه مطمئني؟؟
يعني برا من كه اعزاميه سال قبلم همون قانون 18 روز اعمال نميشه؟

نامه کسر خدمت رو پارسال گرفتی؟

دوستان کسی نیست جواب مارو بده ؟! :(

ببین هرجا پدرت خدمت کرده باید همانجا بره استعلام کسر خدمتش رو بگیره!
منطقه عملیاتی هست دیگه ولی برای اطمینان یه پلیس + 10 برو!

light moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
نامه کسر خدمت رو پارسال گرفتی؟

نه فقط كارت ايثار رو اونموقع گرفتم .. به اضافه يه مقدار كار دفتري و دادن تعهد و از اين جور كارا.. گفته بودن بايد يه معرفي نامه از يگان خدمتيم براشون ببرم بعد برگه كسري رو ميدن

Iverson

Registered User
لایک‌ها
37
والا اگر نامه رو امسال گرفتی یا میخوای بگیری فکر کنم دیگه 10 روز حساب بشه!
این رو بخون! قوانین امسال هست!

http://nezamvazifeh.com/?p=282

در ضمن برای اطمینان یک سر پلیس + 10 بزن!

کسر خدمت خیلی کم شده و تعداد زیادی اعتراض کردند ممکنه باز سال دیگر برگرده به حالت عادی یا نه!

fightman22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان دیدم بحث داغه گفتم من بیام توضیحات کامل رو بدم بهتون
من سال 89 کسری گرفتم برای 24 ماه جبهه بابام که 14 ماه و 12 روز دادن بهم و امسال رفتم خدمت یعنی سال 90 چون کسریم مال سال 89 بود ازم قبول کردن و داخل برگ سبزم هم خورده بوت که 432 روز کسری دارم اما اگر امسال میرفتم دنبالش به جای ماهی 18 روز ماهی 10 روز برام حساب میکردن و حد اکثر 9 ماه!!!! یعنی تا سال سگ باید خدمت میکردم!
در ضمن من دانشجو هستم و یک ترم از دانشگاه مرخصی گرفتم و رفتم خدمت و این ترم هم دارم میرم دانشگاه دوباره !
فقط خواستم بدونید که هرکی کسریشو پارسال گرفه ماهی 18 روز دادن و امسال ماهی 10 رو تا حد اکثر 9 ماه!! باید تا آخر امسال دفترچه پست کنه چون من شنیدم که کسری ها تو سال 91 تحت هیچ شرایطی مورد قبول نیست و باطل میشن!
من چون لیسانسم رو نگرفته بودم هنوز مدرکم دیپلم حساب شد و بر اساس 18 ماه کامل رفتم سربازی ( 2 ماه آموزشی و 47 روز یگاه )
موفق باشید

بالا