برگزیده های پرشین تولز

قحطي

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
همون طور كه شايد شما هم توجه كرده باشين وبلاگ هاي خوب و معروف قديم تقريبا همه شون متروك شده ن...
وبلاگ هاي جديد خوب حتما هست ولي چونه تعداد زياده به راحتي قبل قابل شناسايي نيستن. اينجاست كه همت عالي مي طلبه براي اكتشاف...

شما نمونه اي سراغ دارين؟ اصلا هنوز وبلگ خون هستين ...؟

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از buf :
همون طور كه شايد شما هم توجه كرده باشين وبلاگ هاي خوب و معروف قديم تقريبا همه شون متروك شده ن...
وبلاگ هاي جديد خوب حتما هست ولي چونه تعداد زياده به راحتي قبل قابل شناسايي نيستن. اينجاست كه همت عالي مي طلبه براي اكتشاف...

شما نمونه اي سراغ دارين؟ اصلا هنوز وبلگ خون هستين ...؟
من قبلا زياد با وبلاگ ها سروكار داشتم الان خيلي كم

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
خوب چندتا دلیل داره که یکیش مشکلات استفاده از اون سیستم ها-حک-ته رفتن مطلب--علاقه به بلاگها کم شده یکی به خاطر کند باز شدن و یکی به خاطر کلک بعضی ها در وارد کرد تروجان و ویروس با استفاده از وبلاگهای مجانی
ولی علت اصلی ته رفتن مطلبه چون اکثرا این افراد دارای سن پایین هستند و خوب دارای معلومات محدود که بعد یه مدت معلوماتشون ته میره و کپی پیست کردن هم تا یه مدت کمی جواب میده و خودشون زود خسته میشن-یا به سن دانشگاه و سربازی میرسن و فاصله تو نوشتن پیش میاد
یکی هم اینکه مثل خیلی چیزهای دیگه مدش تموم شده

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من فكر مي كنم دليل ديگه اي هم هست. كسي كه استعداد داره، خب داره! اگه تا حالا تونسته خوب بنويسه از اين به بعد هم مي تونه.
اما موضوع اينه كه نوشتن مطلب خوب وقت و انرژي مي خواد. اوايل محبوبيت وبلاگ و تحسين و تمجيد خواننده ها و داشتن مخاطب و ... اون قدر راضي كننده هست كه به زحمتش بيارزه. اما بعد از يه مدت ذوق و شوق اوليه از بين ميره و عادي ميشه. اينجاست كه طرف سختيش مياد وقت و انرژي شو صرف كاري بكنه كه براش سود مادي نداره و فكر مي كنه داره وقتشو هدر مي ده...

اينه كه هرچي مي گذره كمتر و كمتر مايه ميذاره و درنتيجه كيفيت كارش و متعاقب اون رضايت و تعداد بازديدكننده ها كم ميشه و اينم به نوبه خودش مي زنه سر ذوق نويسنده تا جايي كه كلا بي خيال وبلاگ و وبلاگ نويسي ميشه...

به نظر من اونايي كه هنوز دارن مي نويسن _ و خوب هم مي نويسن _ اونايي ان كه ذات نوشتن رو دوست دارن و قبل از وبلاگ هم توي دفتر خاطراتشون يا هرجاي ديگه مي نوشتن...

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
استعداد ربطی به مطلب داشتن نداره! وقتی سن و تحصیلاتش کمه!(که اکثرا نوجونند) بعد یه مدت خوب به اونجا می رسند که چیز تازه ای نداشته باشند و نتونند از پس مشکلات بربیان و بعد سربازی و امتحان کنکورو.....,الان هم هاست و دومین قسطی میشه خرید یا ارزون-- بلاگ بیخود هم زیاد شده و برا همین هم نسبت خوب به بد کم شده!

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بابا من منظورم نوجوونا نيست! وبلاگاي درست و حسابي كه اغلب نويسنده هاشون 22 به بالان...

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از buf :
بابا من منظورم نوجوونا نيست! وبلاگاي درست و حسابي كه اغلب نويسنده هاشون 22 به بالان...
مثلا؟؟؟؟؟؟ سربازی اونها رو حساب کردی؟

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از buf :
مثلا:
چخوف منو نديدي - كتابدار - دلتنگي هاي نقاش خيابان چهل و هشتم - دلتنگستان (خوشبختانه هنوز منظم و فعال) - گيله مرد - آذر و آينه اش و ...
آدرساشونو ندادی؟؟

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آدرس گذاشتم... الان!

بالا