• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

قرص زینک

farzad.sadeshi3

Registered User
لایک‌ها
57
اگه علت ریزش مو کمبود روی باشه مصرف مکمل زینک پلاس یا سوزین یا ویتامین سی+زینک پلاس موثره اما برای ریزش موی ناشی از ارث زینک اثری نداره
قیمت زینک ایرانی 1000 تومن و خارجی 6500 تا 9000 تومن 20 عددش

سلام

اگر فردی رویش موهاش عادی باشه چی ؟ آیا مصرف زینک باعث افزایش رشد مو میشود ؟

ممنون

فمارا

Registered User
لایک‌ها
1,418

سلام

اگر فردی رویش موهاش عادی باشه چی ؟ آیا مصرف زینک باعث افزایش رشد مو میشود ؟

ممنون

مصرف روی در کسی که کمبود زینک داره تاثیر مثبت داره اما در کسی که مشکل کمبود روی نداره مصرفش تاثیر خاصی نداره
بنوعی اگه به یه لیوان نیمه پر آب اضافه کنیم پر می شه ولی آب ریختن توی یه لیوان پر هیچ تاثیری روی لیوان نداره

vafa_teacher

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام شرمنده وقت شما رو میگیرم.
من 33 ساله دختر هستم و دارای ریزش موی هورمونی خیلی دکتر رفتم ولی نتیجه نگرفتم. یک مدت پارسال شش ماه سیپروترون کامپاند خوردم ریزش قطع شد قطع کردم شدیدا بازگشت. خلی دکتر رفتم فایده نداشت.یک دکتر دست آخر به من آمپول ب پنتن داد 5 تا زدم با شامپوی سیترین ب 6 ولی زیاد فایده نداشت. خودم خودسرانه شروع کردم به زین پلاس دو ماه روز در میون خوردم نمیدونم اثر اونها بود یا اثر آمپولها قطع شد ریزشم. حالا دارم بسته سوم رو شروع میکنم زینک پلاس ولی یک هفته است شدیدا میریزه خییییلی خسته و درمونده شدم. آزمایش هم دکتر پوست دادن بهم تستسترونم لب مرز بود برای یک دختر مجرد ولی چون بالای حد نبود قرصی ندادن. در ضمن تالاسمی مینور و کم خونی هم دارم.
آیا ریزش موی هورمونی (بالا بودن تستسترون 9 با زینک پلاس خوب میشه؟ حاضرم هرکاری بکنم خسته شدم از ریزش شدید.
خدا خیرتون بده.

بالا